Матір дівчинки, яку до смерті побив вітчим на Ужгородщині, на момент побиття була в будинку й не надала дитині допомоги

Слідчі поліції розпочали ще одне кримінальне провадження за фактом смерті 10-річної дівчинки на Ужгородщині. Підозрюваного у вбивстві затримано, у справі триває слідство

Матір дівчинки, яку до смерті побив вітчим на Ужгородщині, на момент побиття була в будинку й не надала дитині допомоги

Як повідомляло Закарпаття онлайн, вчора 3 жовтня, вранці до поліції надійшло повідомлення про смерть 10-річної дитини в селі Паладь-Комарівці Ужгородського району.

34-річний заявник зізнався, що напередодні увечері, перебуваючи в нетверезому стані, він побив свою 10-річну прийомну дочку. А вранці знайшов дитину на ліжку без ознак життя. 

За цим фактом слідчі поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за п.2 ч.2 ст.115 Кримінального кодексу України, тобто Умисне вбивство малолітньої дитини. Поліцейські затримали підозрюваного у злочині та помістили до ізолятора тимчасового тримання, де він наразі і перебуває.

Після проведення всіх необхідних першочергових слідчих дій правоохоронці встановили, що на момент вчинення злочину у будинку перебувала матір загиблої дівчинки. Жінка не вжила жодних дій та завідома залишила дитину, яка перебувала в небезпечному для життя стані, без допомоги.

Слідчі відкрили за цим фактом ще одне кримінальне провадження за ч. 3 ст. 135 Кримінального кодексу України, тобто залишення в небезпеці, що спричинило смерть особи. Саме в рамках цього провадження буде надана правова оцінка діям матері. 

Слідство у справі триває, повідомляють у відділі комунікації поліції в Закарпатській області.

04 жовтня 2021р.

Теги: дівчинка, вітчим, матір, допомога, побиття

Коментарі

Степан 04.10.2021 / 16:29:48
Вона сука а не мати,кіть дитину не захистила,на першому місті у неї був *уй,

Сміх 04.10.2021 / 15:46:09
Важко назвати таку людиню матір'ю

НОВИНИ: Кримінал

11:22
/ 2
На Закарпатті ДБР викрило підполковника ТЦК, який завдав мільйонні збитки держбюджету Фото новина
09:03
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який намагався підкупити прикордонника Фото новина
14:46
/ 6
На Ужгородщині викрили схему переправлення чоловіків за кордон за $13 тисяч Фото новина
13:25
На Рахівщині затримали двох переправників, які везли чоловіка до румунського кордону Фото новина
17:21
У Мукачеві водія Seat спіймали за кермом у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
11:22
/ 1
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків через кордон Фото новина
10:22
/ 2
Поліція Воловця заблокувала канал збуту зброї Фото новина
16:05
/ 2
На Мукачівщині засудили водія, який збив велосипедиста та втік з місця ДТП Фото новина
09:57
На Мукачівщині чоловіка засудили за смертельне поранення сусіда Фото новина
17:15
На Закарпатті посадовця підозрюють у службовій недбалості через втрату 44,5 га заповідних земель Фото новина
15:08
У Мукачеві під час зупинки авто поліцейські виявили у водія наркотики Фото новина
12:34
На Закарпатті викрили канал переправлення ухилянтів через Тису Фото новина
09:50
/ 1
На Закарпатті викрили незаконний видобуток цеоліту на понад 11 млн грн Фото новина
13:11
/ 1
Ексдиректору аеропорту «Ужгород» повідомили про підозру у службовій недбалості Фото новина
14:53
Закарпатця затримали у Львові за підпал двох автівок Фото новина
13:03
/ 1
У Мукачеві судитимуть чоловіка, який ошукав пенсіонерів майже на 1,2 млн грн Фото новина
16:37
/ 2
У Мукачеві викрили схрон зі зброєю: вилучено гранатомет, автомати та понад тисячу набоїв Фото новина
11:19
/ 1
У Мукачеві двоє підлітків викрали авто, погрожуючи ножем водійці Фото новина
10:30
/ 2
Вітчима, який забив 10-річну падчерку на Ужгородщині, засудили до довічного ув’язнення Фото новина
10:43
/ 1
На Закарпатті затримали далекобійника, який перевозив чоловіків до кордону у спальному відсіку вантажівки Фото новина
12:14
/ 1
На Тячівщині троє чоловіків фіктивно влаштувалися до ліцею, щоб уникнути мобілізації Фото новина
12:09
/ 2
У Мукачеві судитимуть акушерку-гінеколога через смерть немовляти Фото новина
15:05
/ 3
На Закарпатті викрили посадовця районного ТЦК, який незаконно знімав військовозобов’язаних із розшуку Фото новина
14:39
На Закарпатті винесли вирок у справі про зґвалтування 13-річної дівчини Фото новина
13:09
/ 2
У Берегові судитимуть посадовицю міськради за закупівлю укриття за завищеною ціною Фото новина
» Всі новини