На Закарпатті за добу трапилося дві смертельні аварії, внаслідок яких загинули мотоцикліст та велосипедист (ФОТО)

Так, вчора, 3 жовтня, близько 12:15 до поліції надійшло повідомлення від лікаря швидкої медичної допомоги про смертельну ДТП у селі Запереділля, що неподалік селища Міжгір’я Хустського району.

На Закарпатті за добу трапилося дві смертельні аварії, внаслідок яких загинули мотоцикліст та велосипедист (ФОТО)

За викликом прибула слідчо-оперативна група, працівники якої встановили, що 47-річний водій мотоцикла «Suzuki», мешканець села Пийтерфолво, рухаючись з Хуста, раптово виїхав на зустрічну смугу, де допустив зіткнення з автомобілем «Mercedes», під керуванням 51-річного жителя міста Львів.  

Внаслідок зіткнення водій мотоцикла загинув на місці ДТП. Його тіло направлено до прозектури для проведення судмедекспертизи. 

Незначні тілесні ушкодження також отримала пасажирка «Mercedes» - 50-річна дружина водія, а її неповнолітній син, який також перебував у авто, ушкоджень не зазнав. 

Інша дорожньо-транспортна пригода зі смертельним наслідком трапилася у селі Ганичі Тячівського району, увечері 3 жовтня.  Повідомлення про ДТП поблизу торговельного закладу надійшло до поліції о 21:04. 

За викликом прибули слідчі поліції, які встановили, що 19-річний водій легковика, мешканець села Ганичі, допустив наїзд на велосипедиста, який раптово виїхав на дорогу. Внаслідок зіткнення 54-річний чоловік отримав несумісні з життям травми. 

Водія «Audi» освідчили, за кермом він перебував тверезий. 

За обома фактами поліцейські відкрили кримінальні провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України, тобто порушення правил безпеки дорожнього руху, що призвели до смерті потерпілого.

У ході досудового розслідування поліцейські встановлять усі обставини аварій, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

04 жовтня 2021р.

Теги: аварії, велосипедист, мотоцикліст

НОВИНИ: Кримінал

22:04
Водій з Рівненщини уник реального покарання за ДТП з загиблим і двома травмованими в Хусті Фото новина
15:56
/ 2
У Білках 70-річний чоловік на 10 днів прикував 68-річну дружину ланцюгом до меблів
14:57
/ 1
У Берегові неповнолітній рецидивіст, щойно вийшовши з зали суду, зразу вкрав телефон Фото новина
04:48
/ 3
ФОТОФАКТ. На полонині Руна тривають незаконні будівельні роботи, правоохорона система злочинно бездіє
19:22
/ 3
Через контрабандні сигарети в днищі, занюхані собакою Даною, у закарпатця вилучили BMW X5 Фото новина
18:39
Трьох закарпатців з 3-х різних районів затримали за організацію переправлення "ухилянтів" за кордон Фото новина
14:21
Затримано третього організатора масштабної нарколабораторії в селі на Мукачівщині Фото новина
02:22
Суд у Сваляві умовно покарав військового за продаж вибухівки та набоїв
01:47
/ 8
У Березові на Хустщині підлітки зафільмували жорстоке вбивство ними палицею собаки Відео новина
23:26
Суд зобов'язав Карпатський біосферний заповідник сплатити загалом 5,4 млн грн за незаконні рубки лісу на його території
22:40
/ 1
Завдяки компенсації доньці загиблої та позитивній характеристиці посадовиця Королівської селищної ради уникла покарання за смертельну аварію
19:47
/ 56
Під час "хабарницьких" обшуків у головного прокурора Закарпаття Ковальчука вилучили телефон та готівку
16:19
/ 3
В Ужгороді в 12 разів п'яніший за "норму" водій Daewoo зіткнувся з Range Rover-ом Фото новина
04:12
/ 2
Чоловік, який п'яний запускав феєрверки у циганському таборі Виноградова, відбудеться невеликим штрафом Фото новинаВідео новина
03:37
У Мукачеві "п'яний" Land Rover зіткнувся з автобусом Mercedes Фото новина
02:37
/ 1
У Поляні на Мукачівщині невідомий посеред дня стріляв по собаках Фото новина
01:59
/ 1
У Тячеві злодійка викрала у дружини військового гаманець з 20 тисячами гривень Фото новина
04:10
/ 5
Міжгірець, уклавши угоду з прокурором, уник 5 років тюрми за продаж "гуманітарних" позашляховиків Фото новина
03:21
В Ужгороді виявили ще одного наркоп'яного водія, вже позбавленого права керування Фото новина
03:12
В Ужгороді чоловік розбив лобове скло авто і втік Фото новина
03:04
/ 2
Ужгородець отримав рік умовного покарання за спробу контрабанди в 2015 році картин Бокшая та Ерделі до Словаччини Фото новина
19:43
На Тячівщині судитимуть неповнолітнього з Дубового, який побив і пограбував таксиста Фото новина
16:52
/ 8
Мінкульт не погоджував будівництва 16-поверхівки у центрі Ужгорода, воно незаконне
15:45
49-річний житель Міжгір'я викрав з будинку заробітчанки понад 100 тис. грн, ювелірку та ноутбук Фото новина
14:09
/ 1
Закарпатці присудили 5 років тюрми за спробу вивезти в угорщину нелегалів з Афганістану
» Всі новини