РНБО доручила СБУ та уряду перевірити причетність підсанкційного Пересоляка до дерибану землі та наявність додаткових активів (ДОКУМЕНТ)

Перевірити мають можливу причетність одного із 10 "топ-контрабандистів" України до фінансування "дерибану" кількох гектарів земель заводу «Модуль» (колишній "Ужгородприлад") в обласному центрі Закарпаття

РНБО доручила СБУ та уряду перевірити причетність підсанкційного Пересоляка до дерибану землі та наявність додаткових активів (ДОКУМЕНТ)

Як повідомляло Закарпаття онлайн, 7 вересня депутати Ужгорода корупційно "віджали" 6,5 гектарів землі колишнього "Ужгородприладу", а прокуратура відкрила провадження за ознаками зловживання владою. Проголосували за таке рішення 32 депутати із фракцій "Рідне Закарпаття", (афільована з В. Пересоляком), "Слуга народу", "ОПЗЖ", "Європейська Солідарність" та "Батьківщина".

Про це повідомляє громадський правозахисник Віталій Грегор.

Очевидно, корупційну схему реалізували через "фірми-прокладки", пов'язані з міським головою Б.Андріївим, та завдяки лобіюваню депутатів з оточення Валерія Пересоляка, щодо якого 2 квітня  РНБО запровадило персональні "контрабандні" санкції.

У кулуарах міської влади кінцевим "бенефіціаром" даного "дерибану" називають саме підсанкційного Пересоляка, який, власне, і "інвестував" кошти у "рейдерське захоплення" даної землі через підставні фірми. Це, в свою чергу, може свідчити про наявність у В.Пересоляка додаткових активів, які оминули санкції.

З метою перевірки інформації, зазначеної В. Грегором, щодо можливої причетності В. Пересоляка до фінансування цієї корупційної оборудки, зокрема можливого підкупу міських депутатів, 17 вересня РНБО доручило провести відповідну перевірку Службі безпеки України та Кабінету Міністрів України.

02 жовтня 2021р.

Теги: Пересоляк, санкції, РНБО, дерибан, Модуль, Ужгородприлад

Коментарі

Олігарх 2021-10-04 / 20:09:48
Бога му ! А я лем хотів там 5 квартир купити, тепірь шо?

Іван 2021-10-04 / 10:02:16
Пенсій нема, роботи нема, інвестори неїдуть, садочки школи не будують тотальна корупція всюди, органи працюють не на закон а на карман, лікарні персоналу нема, всьо і всьі прдаються а призидент займається Валерою із Хуста?! Це шо ? Як? Понятно там Медвечук…
Де органи , всі ті зто за наші податки має жити?

Ілля Старов 2021-10-04 / 09:29:34
Шановні. Я ні накого не тисну. Ви або в моїй команді, або збирайте речі і на вихід. А щодо моєї уввртири, яку я отримав будучи військовим прокурором - там все згідно чинного законодавства. Я батько - одинак. Виховую сам дитину. Жінка проживає зі мною після розлучення т.як не має альтернативного місця для проживання.

Віталій Грегор 2021-10-04 / 03:08:18
Правдадуб, почитайте повноваження РНБО, перед коментуванням. Точніше якщо б прочитали , не писали такі дурниці ))
РНБО запроваджує санкції, а подання / перевірку/ контроль здійснюють СБУ/Кабмін, яким і переслали саме для цього)

до Правдадуб 2021-10-04 / 01:03:01
Взагаліто не просто переслали, а "у частині контролю за виконанням рішення" РНБО по Пересоляку.

Якби хотіли відписку, то відповіли би Грегору, що це не вкомпетенції РНБО і все.

Правдадуб 2021-10-03 / 21:43:39
Взагалі-то звернення просто переслали іншому органові, поза як питання не входять до повноважень РНБО. Так що не маніпулюйте))

дідо 2021-10-03 / 19:55:36


Коментар видалено. Адмін


Іван 2021-10-03 / 19:32:46
Додились, Рада Національної Беспеки займається такими питаннями?! Зробили бабайку! Де інші органи які мають це конролювати, податкова сбу ітд ! Нехай РНБО веде смертну кару хто працює за гроші людей які мають в інтересах країни для нас працювати а не на сіою кешеню ще в глибшу діру тягнучи людей!
РНБО і Пересоляк ну це просто комедія якась!

Старов 2021-10-03 / 12:19:28
Логвіну, шерстяних, трофіменкову в понеділок буде не легко. Доста.

Іван 2021-10-03 / 12:18:26
Я не знаю хто це все гавно виносить з прокураури але перевірку проведу я особисто. Воно відповідає дійсності. Але нашо в люди виносити?

До Старова 2021-10-03 / 12:09:36
А не ти мене клав у групу прокурорів? А не ти незаконні вказівки давав які я відмовився виконувати? Мовчали би краще шановний керівник. Чи Вам нагадати як барига злетів а Ви на цьому заробили? А не ти лякаєш прокурорів що якщотпід тебе не ляжуть то переведеш в інші райони. Чи Ви пан Старов думаєте, що ніхто про це не знає? Помиляєтеся! Може Вам розказати на чому Ви прокурора Дмитра Мирошниченка підловили та змусили бути Вашим карманним? А може Вам розказати як і за що Продан незаконні вказівки виконує? А може Вам розказати як Ви інших прокурорів наманаєте під себе підмяти? Моде Вам розказати як Ви Таню Пушкаш намагаєтес під себе переломити? Я багатотчого знаю натомість не лізу з тупими коментарями піаритися. Помовчали би Старов Ілля. Далі буде.

Носов 2021-10-03 / 11:45:26
Дірібанчик-дірібанчик
Любить бакси наш карманчік

Вікторія 2021-10-03 / 10:15:48


В бан. Адмін


робочий 2021-10-03 / 09:41:33
Так само і у Мукачеві підпалили "Мукачівприлад" аби забрати за бесцінь!!!

Чесний 2021-10-03 / 09:00:50
Віджали, продадуть, а як прийде інвестор і почне ремонти, прийду я і всьо буду палити.

до влади 2021-10-03 / 06:43:17
Я Злий!-РОЗОКРАЛИ Завод"Прилад"І Землю його!-Так Давайте -РозСлідування і СУД над винними!

Гаврилюк 2021-10-03 / 00:53:21
А де ся дів полячок василенко - гавнюк з з прокуратури, кришователь цих схем?

Роман 2021-10-03 / 00:31:43
А де ділося обладнання з Ужгород приладу?

Старов Илля 2021-10-03 / 00:02:09
Логвiн, ти тут не тринди! Я за це взяв 1000 доларов!

Логвін 2021-10-02 / 23:33:02
Це я розслідував провадження по модулю. А грегору вся слава. Слава грегору.

НОВИНИ: Кримінал

14:54
У Костилівці на Рахівщині троє грабіжників у масках і зі зброєю погрозами вбивством відібрали в 79-річної жінки $8,5 тис. і "ювелірку"
17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки