Верховний Суд скасував рішення судів першої та апеляційної інстанцій і направив справу щодо забудови Свидовця на новий розгляд

Верховний Суд розглянув справу щодо туристично-рекреаційного комплексу «Свидовець».

Верховний Суд скасував рішення судів першої та апеляційної інстанцій і направив справу щодо забудови Свидовця на новий розгляд

29 вересня 2021 року КАС ВС переглянув у касаційному порядку справу про скасування розпоряджень Рахівської і Тячівської районних державних адміністрацій про затвердження детальних планів територій (ДПТ) туристично-рекреаційного комплексу «Свидовець» (ухвалені в травні 2017 року). 

Про це повідомляє Верховний Суд.

Позивачі стверджували, що під час розробки та затвердження ДПТ було порушено процедуру проведення громадських слухань щодо врахування інтересів громади під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні.

Верховний Суд частково задовольнив касаційні скарги: скасував рішення судів першої та апеляційної інстанцій і направив справу на новий розгляд до суду першої інстанції.

Повний текст судового рішення буде виготовлено протягом п’яти днів. Рішення остаточне і оскарженню не підлягає.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, сьогодні під Верховним Судом під час розгляду справи Свидовця відбувався пікет із вимогою заборонити забудову гірського масиву.

29 вересня 2021р.

Теги: справа, забудова, Свидовець

НОВИНИ: Соціо

11:09
На Закарпатті вперше пройшов міжнародний майстер-клас для лікарів-реабілітологів Фото новина
09:01
В Ужгороді п’яний водій в’їхав у магазин Фото новина
00:32
/ 2
Громада Калин на Тячівщині виграла у Верховному Суді справу щодо незаконності забудови річки Тересва мініГЕСами
17:34
/ 1
На війні з рф загинув військовий із Виноградова Іван Роман Фото новина
15:25
На війні поліг прикордонник з Перечина Ростислав Ганчак Фото новина
09:58
На Закарпатті виявили рекордну відсутність документів у перевізника Фото новина
22:26
У Соловці Чопської громади провели в останню путь військовослужбовця Кароля Кадаша, що помер на Сумщині Фото новина
20:59
Підтверджено загибель в червні 2025-го Василя Мацоли з Вонігова на Тячівщині Фото новина
19:26
/ 5
Мешканці Щербовця на Мукачівщині виступили проти вирубки лісу для будівництва лінії електропередачі на знищену вітряками Руну
18:25
На Тячівщині оштрафували 29-річну жінку за спалювання сухостою Фото новина
15:24
В Ужгороді виявили водійку з перевищенням норми алкоголю більш ніж у п’ять разів Фото новина
14:25
Підтвердили загибель Героя з Бистриці на Мукачівщині Роланда Поплавського Фото новина
11:57
/ 2
Іноземець понад 15 років незаконно проживав на Закарпатті Фото новина
09:12
На Закарпатті обрали 8 ліцеїв для переходу на 12-річну освіту
19:08
/ 2
Рятувальники вийшли в рейди проти паліїв сухостою Фото новина
16:28
/ 3
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
15:34
/ 3
На Закарпатті викрили схему ухилення від податків через «тіньові» квитки на міжнародні рейси Фото новина
15:17
На війні загинув захисник із Королева на Берегівщині Георгій Попович Фото новина
14:40
/ 4
На Закарпатті реалізують масштабний проєкт зі збереження унікальної синагоги Фото новина
13:00
На війні з рф поліг Герой із Середнього на Ужгородщині Олександр Баб’як Фото новина
12:02
Закарпатський крафт презентують на виставці в Празі Фото новина
11:17
У боях за Україну поліг захисник із Великого Раківця на Хустщині Руслан Мельник Фото новина
14:15
/ 1
Військовий 128-ї гірсько-штурмової бригади став призером конкурсу інструкторів армійського корпусу Фото новина
12:50
На Закарпатті медики «екстренки» врятували жінку після раптової зупинки серця
10:42
/ 2
В Ужгороді відбудеться підсумкова конференція міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат»
» Всі новини