Під час обшуку у будинку фігуранта кримінального провадження на Тячівщині знайшли зброю та кілька видів наркотиків (ФОТО)

За силової підтримки Роти поліції особливого призначення ГУНП співробітники Тячівського районного відділу поліції за ухвалою суду провели обшук в помешканні 36-річного фігуранта злочину, мешканця селища Тересва.

Під час обшуку у будинку фігуранта кримінального провадження на Тячівщині знайшли зброю та кілька видів наркотиків (ФОТО)

Під час слідчих дій в помешканні чоловіка поліцейські виявили наркотики та зброю. Зокрема, в зловмисника вилучено та відправлено на експертизу: телескопічний кийок, кастет, пістолет та саморобну рушницю. До них конфіскували й патрони, які як і зброю відправлять на експертизу.

Окрім цього, в зловмисника вилучено шість стебел рослин коноплі, пакети з сушеною речовиною рослинного походження та три пристрої для куріння марихуани.

Вилучено ще шість ємкостей з речовинами, схожими на наркотичні. Всі ці речові докази також відправлять на дослідження експертам. Серед них: порошкоподібна речовина, кулькоподібна субстанція, коробка з трьома пробірками різних кольорів,  ящичок з  дев’ятьма різнобарвними ампулами, таблетки та багряний порошок. 

Вилучено і десять контейнерів насіння, попередньо – коноплі.

Наразі слідство у справі триває, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

28 вересня 2021р.

Теги: обшук, будинок, наркотики, зброя

Коментарі

Копча 28.09.2021 / 18:14:37
Мусора увесь свій хлам дядьку впарили. Десь про смітниках збирали той непотріб. Там в гільзи стріляні хоч би не позорилися вкрай. За аналогією ймовірно наркоту теж з собою принесли, зараз у них це стандартний підхід. Не втомлюся повторяти що нвайтупіші люди йдуть робити в МВС

НОВИНИ: Кримінал

17:50
Суд обрав запобіжний захід підлітку, який відкрив стрілянину в школі на Закарпатті Фото новина
11:00
На Закарпатті підлітку повідомили про підозру за стрілянину у школі Фото новина
15:19
/ 2
На кордоні затримали громадянку Словаччини, яка вивозила українок у сексуальне рабство Фото новина
00:36
/ 1
Cтрілянину підлітка з пістолета в ліцеї Чопа розслідують як терористичний акт Фото новина
18:29
На Закарпатті судитимуть 15-річного водія, який спричинив смертельну ДТП Фото новина
15:44
/ 3
Жителю Берегова, який викрав жінку з дитиною і стріляв у поліцейських, загрожує довічне ув’язнення Фото новина
17:51
/ 1
Водій, який спричинив смертельну ДТП на Закарпатті, отримав 5 років тюрми
16:31
На Закарпатті повідомили про підозру чоловіку, який викрав жінку з дитиною та відкрив вогонь по поліцейських
13:09
В Ужгороді чоловіка засудили до 13 років за жорстоке вбивство Фото новина
17:04
/ 2
Поліція оприлюднила деталі резонансного викрадення жінки з 3-річною дитиною на Закарпатті Фото новина
15:23
На Берегівщині затримали чоловіка, який викрав жінку з дитиною і відкрив вогонь по поліції Фото новина
11:08
/ 1
На Закарпатті та Прикарпатті викрили підпільний тютюновий бізнес Фото новина
15:12
/ 1
В Ужгороді на Великдень патрульні блокували авто в орієнтуванні з п'яною водійкою за кермом
13:31
У Ясіні на Рахівщині 24-річний прикарпатець "конфліктно" стріляв з "травмата" у 23-річного місцевого жителя Фото новина
12:18
Суд залишив іноземця, який зґвалтував неповнолітню у Мукачеві, під вартою Фото новина
17:28
/ 2
У справі про побиття ветерана на Закарпатті нові підозрювані Фото новина
11:22
На Тячівщині двом чоловікам повідомили про підозру за побиття ветерана Фото новина
17:25
/ 1
На Закарпатті ув’язнений кримінальний авторитет організував переправлення чоловіків за кордон Фото новина
16:25
Наркоторговця з Іршави засудили до 7 років і 6 місяців ув’язнення
13:59
/ 2
На Закарпатті судитимуть матір через смерть 5-місячного сина Фото новина
11:50
/ 5
Директор хлібопекарні на Закарпатті ухилився від податків на 4,1 млн грн
10:55
/ 2
На Закарпатті відкрили кримінальне провадження за фактом жорстокого побиття ветерана війни Фото новина
10:43
На Закарпатті матір підозрюють у продажі власних дітей для жебракування Фото новина
09:41
/ 6
На Закарпатті військовослужбовця затримали за спробу дати хабар Фото новина
11:11
/ 1
На Закарпатті забудовниця відшкодувала понад 6,7 млн грн несплачених податків
» Всі новини