1 дозу щеплення від коронавірусу отримали 14% закарпатців, завершили вакцинацію – 8,8%

Найбільш активно імунізуються на Ужгородщині та Берегівщині, найменше - на Тячівщині та Рахівщині

1 дозу щеплення від коронавірусу отримали 14% закарпатців, завершили вакцинацію – 8,8%

За 7 місяців вакцинальної кампанії громади імунізувалися із різними темпами. Так, серед лідерів та найсвідоміших мешканці Сюртівської ТГ, тут вакцинувалися 46,41% осіб. Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Мирослав Білецький. 

«Наступними в рейтингу йдуть жителі Ужгорода (тут завершили вакцинальний цикл 44,30%), у Баранинській ТГ – 41,64% захищених від ковіду, у Чопській – 39,49%, Косоньській – 31,78%», – зазначив перший заступник очільника краю. 

За його словами, якщо серед лідерів – громади, розташовані неподалік обласного центру, то у п’ятірці громад із найнижчими темпами – переважно із віддалених районів (Тячівського та Рахівського). 

«Найменше вакцинованих в Усть-Чорнянській громаді – лише 0,23% мешканців. Наступна у цьому переліку Бедевлянська ТГ та 2,72% імунізованих жителів, у Богданській ТГ – 2,52%, Солотвинській – 3,44%, у Ставненській ТГ – 3,95%», – прокоментував Мирослав Білецький. 

Загалом менше 14% населення регіону отримали 1 дозу щеплення від коронавірусу – 170431 людина. З них завершили вакцинацію (отримали 2 дози) – 8,8% закарпатців (109742 осіб). 

Завдяки розгалуженій мережі із 217 пунктів щеплень та 52 мобільних бригад на Закарпатті є можливість виконувати більше 10 000 щеплень на добу за умови наявності вакцини та попиту серед закарпатців. 

Окрім того, у будні та вихідні по всій області працюють 15 Центрів вакцинації населення, де згідно з рекомендаціями МОЗ України використовують вакцини – CoronaVac, Pfizer/Comirnaty та AstraZeneca (відповідно до залишків).

Як раніше інформувало Закарпаття онлайнлише на Закарпатті та Кіровоградщині рівень захворюваності на COVID-19 є в межах норми.

 

27 вересня 2021р.

Теги: вакцинація, щеплення, коронавірус, COVID-19

Коментарі

Ковіднутий 28.09.2021 / 10:31:03


Хамство і ненормативна лексика. Тримайте себе в руках, тут не помийниця. Коментар видалено. Адмін


рено 28.09.2021 / 00:19:27
2 говерла. Із за таких сволот як ти, пензіонераші кить зловлять ковід, то точно пластом будут лежати пуд кислородом, ще добрі кидь їх утягнуть дохтораші.

рено 28.09.2021 / 00:16:50
до Говерли. Херню пишеш марго і вжене преши раз тя вижу на цьому сайті. Ти майже ош провокатор антиваксер. ко ти платить, гнидо?

Говерла 27.09.2021 / 20:40:50
Сьогодні мав розмову з дружиною особи, яка пластом лежить в лікарні Києва після другого щеплення. Вже було погано після першого. Людині 61 рік, обоє пенсіонери, грошей нема, вже за 6 днів витратили десь близько 10 000 грн. Уражені всі органи, схуд десь на 8-10 кг, підозра на швидкоплинний рак, але діагнозу поставити не можуть. Аналізи лікарня не робить, потрібно звертатись в приватні лабораторії. Хто має відповідати за трагедію? От нащо примушували вштрикнути в людину якийсь дослідний сурогат??? В липні в США за статистикою було понад 11 000 померлих від генно-модифікуючого щеплення проти ковіду.

НОВИНИ: Соціо

17:29
/ 1
Закарпатські рятувальники врятували грибника, який заблукав у лісі Фото новина
16:23
/ 1
На Петросі турист двічі впав під час походу Фото новина
11:07
У Карпатах за день врятували п’ятьох туристів Фото новина
11:45
Через спеку до +37 °C у Карпатському регіоні посилили охорону лісів Фото новина
09:48
На війні з рф поліг військовий з Виноградова Ігнат Роздяловський Фото новина
16:41
Війна забрала життя 25-річного захисника із Горонди на Мукачівщині Мар'яна Тягура Фото новина
15:16
/ 2
На Закарпатті 82-річний чоловік впав із даху та отримав тяжкі травми
16:56
У Чинадійові на Мукачівщині попрощалися із військовим Ярославом Рущанином, якого понад два роки вважали зниклим безвісти Фото новина
16:20
Спортсмен підкорив шість найвищих вершин Карпат за один день Фото новина
14:53
/ 1
У Мукачеві патрульні затримали дебошира з кастетом і висувним ножем Фото новина
09:37
/ 1
У Солочині на Мукачівщині проведуть в останню путь захисника Володимира Уліганця, який понад два роки був зниклим безвісти Фото новина
09:04
На Хустщині під час земляних робіт чоловік знайшов артилерійський снаряд часів Другої світової війни Фото новина
13:44
У Мукачеві патрульні виявили водія у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
10:05
На Ужгородщині чоловіка оштрафують за випалювання сухої стерні біля житлових будинків Фото новина
09:20
/ 3
Ще одного водія оштрафували за забруднення території поблизу Синевиру Фото новина
21:37
/ 1
На Харківщині поліг Віктор Маріонда з Рахова Фото новина
17:59
В Іршаві під час руху загорілася вантажівка Фото новина
16:59
На війні загинув Герой із Рахова Андрій Петрищенко Фото новина
14:21
В Ужгороді безкоштовно вакцинуватимуть котів і собак проти сказу
13:05
/ 1
В Ужгороді 30 липня попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Андрієм Куном Фото новина
11:42
Рятувальники, поліція та прикордонники другий день шукають зниклого на Ужгородщині чоловіка Фото новина
11:16
На Закарпатті затримали чоловіка, який влаштував серію фейкових повідомлень про мінування Фото новина
18:39
/ 1
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Миколою Філюком Фото новина
16:19
/ 1
В Ужгороді нетвереза водійка без прав влаштувала ДТП Фото новина
15:21
/ 1
У селі Осій на Хустщині попрощаються із полеглим захисником Михайлом Матіком, який більше трьох років був зниклим безвісти Фото новина
» Всі новини