Новий колекційний одяг з Італії опинився на складі Закарпатської митниці (ФОТО)

Інспектори управління боротьби з контрабандою та порушенням митних правил Закарпатської митниці на митному посту «Тиса» задокументували одразу кілька порушень митного законодавства, пов’язані із незаконним ввезенням з Євросоюзу в Україну брендів без сплати податків.

Новий колекційний одяг з Італії опинився на складі Закарпатської митниці (ФОТО)

Так, в обох випадках водії мікроавтобусів, які поверталися з Італії через українсько-угорський кордон, вказали у митній декларації виключно вживаний одяг, сподіваючись обійти перевірку інспекторів та оминути оподаткування на новенький дороговартістний товар.

Під час перевірки транспортних засобів, в одному з них інспектори виявили в багажному відсіку серед пакунків з 420 кг вживаними речами  - 3 картонні коробки з новеньким колекційним жіночим одягом та взуттям відомих торогових марок. Серед товару – сукні від GANNI та Nanushka, светери, топи, кардігани, футболки – від Dorothe Schumacher, Thhe Attico, Self Portait, Max Mara, джинси та ремені – від All Mankind і Dolce&Gabbana, черевики, кросівки та туфлі - від Monnalisa, Dolce&Gabbana, Isabel Marant, THE ROW та ін. Незадекларований товар водій перевозив на прохання незнайомого чоловіка з Мілану в Київ.

В іншому мікроавтобусі, який також повертався з Італії, митники при перевірці виявили новенький елітний одяг різного асортименту італійського виробництва, вартість частини якого становить понад 50 тис грн. Куртки, штани, сукні, майки від таких відомих брендів як: «MOSCHINO», «LIU JO», «PINKO» знаходилися в салоні мікроавтобуса серед пакунків із вживаним одягом, упаковані в одну картонну коробку.

В третьому випадку, 50-річний рівненчанин, повертаючись з Італії в Україну в якості пасажира, під час проходження митно-прикордонного контролю чітко вказав у декларації товар - 100 кг вживаного одягу, 12 пар взуття, 12 вживаних велосипедів, автозапчастини, продукти харчування. Однак «забув» задекларувати 5 брендових сумочок від «Gucci», «Dolce&Gabbana», «Danse Lente» та Pinko», вартість яких значно перевищує 500 євро, дозволених митним законодавством на ввезення товару без декларування та оподаткування на одну особу.

Наразі всі незадекларовані бренди вилучені на склад Закарпатської митниці, їх остаточну вартість визначить спеціаліст-експерт. А от відносно водіїв складено протоколи про порушення митних правил за статтею 472 Митного кодексу України, яка передбачає накладення штрафу в розмірі 100% вартості цих товарів та їх конфіскацію, повідомили Закарпаття онлайн у пресслужбі Закарпатської митниці.

23 вересня 2021р.

Теги: одяг, митниця, склад

НОВИНИ: Соціо

18:00
/ 1
На кордоні з Угорщиною затримали закарпатця, якого розшукувала поліція за підозрою у грабежі
16:18
Закарпатські рятувальники увійшли до десятки найсильніших команд ДСНС України Фото новина
09:20
100-річний ювілей відзначила жителька села Кибляри на Ужгородщині Фото новина
06:48
/ 1
У вівторок в Ужгороді презентуватиме свою книжку відомий військовий репортер зі Словенії
14:24
В Ужгороді зупинили п’яного водія без прав Фото новина
13:02
У центрі Ужгорода під колеса легковика потрапила дитина Фото новина
18:17
/ 5
На Закарпатті прикордонники викрили двох хабародавців Фото новина
17:10
На Рахівщині рятувальники розшукали туриста, який кілька днів блукав у горах Фото новина
14:18
/ 2
Останній дзвоник пролунав сьогодні для школярів Ужгорода Фото новина
13:06
/ 1
На Тячівщині 10-річна дитина потрапила до реанімації після наїзду електросамоката Фото новина
10:19
В Ужгороді попрощалися з 32-річним солдатом Мироном Стегурою, який два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
09:00
/ 2
На Закарпатті створили віртуальну подорож національним парком Фото новина
18:15
На Закарпатті запроваджують обмеження руху великовагового транспорту у спеку Фото новина
16:25
У Мукачеві поховали 31-річного воїна Євгенія Гуранича, який поліг на війні з росією Фото новина
15:26
/ 2
На кордоні з Угорщиною затримали чоловіка з фальшивими документами Фото новина
13:23
/ 2
На Закарпатті помер провідник ОУН та колишній політв’язень Василь Бряник Фото новина
10:19
/ 2
Медикині із Закарпаття пройшли інтенсивне навчання у Варшаві Фото новина
21:00
У четвер у Мукачеві попрощаються з Євгенієм Гураничем, що загинув ще в січні 2025 року Фото новина
18:37
На Закарпатті вручили посмертну нагороду матері прикордонника Фото новина
17:28
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Мироном Стегурою Фото новина
16:37
/ 1
В Ужгороді спіймали нетверезу водійку таксі Фото новина
14:40
Серед картоплі на Закарпатті виявили боєприпас Фото новина
10:05
Мукачівець під наркотиками спричинив ДТП і намагався втекти Фото новина
21:12
/ 5
Свидовець і полонину Красну порізали на лоти для продажу з аукціонів. Усього 800 ділянок на площі понад 8 тисяч гектарів
18:33
/ 14
Мер власних інтересів
» Всі новини