Громади Закарпаття отримають допомогу у розвитку велоінфраструктури

Триває прийом заявок для відбору громад, які отримають підтримку у розвитку велоінфраструктури від Програми «U-LEAD з Європою»

Громади Закарпаття отримають допомогу у розвитку велоінфраструктури

Нова ініціатива від Програми «U-LEAD з Європою» включатиме обмін досвідом серед українських громад,  навчальний онлайн-візит до однієї з українських громад, консультативну підтримку експерта на етапі планування вело мережі та зустріч з обміну досягненнями. Про це повідомляють у Закарпатському регіональному офісі U-LEAD.

У новому проєкті можуть взяти участь громади із Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської, Волинської, Рівненської та Тернопільської областей.

Для участі у відборі необхідно завантажити та заповнити форму за посиланням. Заповнену форму потрібно надіслати до 18.00 24 вересня 2021 року на адресу: regops.u-lead@giz.de. В темі листа потрібно вказати «Веломережа, назва громади та область».

Учасниками програми стануть 12 територіальних громад, населення яких не перевищує 50 тис жителів. Заохочуються до участі громади, які у перспективі зможуть розробити та реалізувати спільні проєкти.

Громади-учасниці ініціативи матимуть можливість розробити власну програму розвитку веломережі. За результатами навчання, громади зможуть отримати додаткову підтримку для реалізації спільних проєктів.

Ініціатива впроваджуватиметься протягом листопада 2021 – квітня 2022 року. Усі заходи відбуватимуться виключно онлайн і є безкоштовними для учасників.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає потребам громадян, та розширює можливості громад.

 

21 вересня 2021р.

Теги: велоінфраструктура, допомога

НОВИНИ: Соціо

16:51
У Карпатах рятувальники евакуювали травмованого туриста Фото новина
14:10
/ 2
В Ужгороді з 1 серпня зросте тариф на вивезення побутових відходів
09:49
У Тячеві врятували 92-річну жінку Фото новина
18:15
На Закарпатті власник обгорів, рятуючи від вогню свій автомобіль Фото новина
17:15
/ 3
На війні з рф поліг захисник із Ракова на Ужгородщині Сергій Грабар Фото новина
13:15
На Берегівщині медики екстреної допомоги прийняли пологи вдома Фото новина
11:24
/ 1
На Закарпатті за добу викрили три спроби підкупу прикордонників Фото новина
10:11
/ 3
В Ужгороді через аварійні роботи тимчасово призупинять водопостачання в частині міста
09:05
/ 3
Закарпатець Роман Козак повернувся додому із золотом Міжнародної хімічної олімпіади Фото новина
03:05
У середу відбудеться засідання погоджувальної комісії по Ботанічній набережній в Ужгороді
22:42
/ 5
Шуфрича-молодшого мобілізували, але він пішов у відпустку і більше не повернувся
18:57
Підтверджено загибель у жовтні 2025-го Бориса Іванова з Керецьок Хустськоого району Фото новинаВідео новина
18:00
На Закарпатті рятувальники допомогли травмованій у горах жінці Фото новина
16:21
/ 1
На Закарпатті за чотири дні сталося понад десять пожеж в екосистемах
15:25
У Мукачівській громаді безкоштовно вакцинуватимуть домашніх тварин проти сказу
14:33
На Берегівщині виявили родину, де 13 дітей роками жили у жахливих умовах Фото новина
13:26
/ 2
На «Тисі» митники вилучили брендові речі на понад пів мільйона гривень Фото новина
18:23
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Артемом Ромчаком Фото новина
15:04
У Новому Давидкові на Мукачівщині попрощаються із Героєм Олександром Варгою, який майже два роки був безвісти зниклим Фото новина
10:56
/ 2
Учень із Міжгірщини здобув золоту медаль на Міжнародній хімічній олімпіаді Фото новина
17:53
У Мукачеві попрощалися з полеглим на війні з росією прикордонником Дмитром Погребаком Фото новина
23:14
/ 15
Звільненого з тюрми очільника ГО "Доста" Павла Павлова мобілізували до ЗСУ
20:30
/ 6
Ціна занедбаної дерев'яної хати в курортному Пилипці на аукціоні зросла у 2000 разів - з 895 грн до 1,75 млн
19:49
/ 1
Підтверджено загибель Віктора Чейпеша з Олешника на Берегівщині, що майже 2 роки вважався зниклим безвісти Фото новина
19:37
/ 6
Від ран, отриманих на війні з росією, помер захисник з Верхніх Воріт на Мукачівщині Фото новина
» Всі новини