Реклама B3

В Ужгороді п'яний водій, позбавлений права керування, перевозив наркотики (ФОТО)

В Ужгороді патрульні виявили нетверезого водія, який після позбавлення права керування судом керував автомобілем і перевозив речовини, схожі на наркотичні.

В Ужгороді п'яний водій, позбавлений права керування, перевозив наркотики (ФОТО)

Як інформує патрульна поліція Закарпаття, це трапилося в суботу, 18 вересня, на вулиці Капушанській, в обласному центрі Закарпаття. Близько 2-ї години інспектори зупинили авто BAЗ-2107 за порушення ПДР.

Під час перевірки документів поліцейські помітили, що чоловік нервує і намагається щось приховати, тому провели поверхневу перевірку. Згодом інспектори виявили у чоловіка три капсули із порошкоподібною речовиною, ймовірно, наркотичною та пристрій для їх вживання.

Також патрульні виявили, що 29-річний чоловік позбавлений права керування Ужгородським міськрайонним судом від травня 2021 року. Оскільки водій не виконав рішення суду, охоронці порядку викликали на місце події слідчих, які надалі займатимуться цією справою.

Окрім того, під час спілкування охоронці порядку помітили у водія ознаки наркотичного сп’яніння. Від огляду на стан сп'яніння чоловік відмовився.

Патрульні склали адміністративні матеріали за ч.2 ст.130 (Керування у стані сп’яніння, вдруге за рік) та ч.4 ст.126 (Керування автомобілем особою, що позбавлена права керування) КУпАП. Загальна сума штрафів становить 54 400 гривень.

19 вересня 2021р.

Теги: водій, штраф, Ужгород, наркотики

Реклама B4

Коментарі

Логвін 20.09.2021 / 09:12:36
А прокурор старов кришує місцевих наркобариг. У мого цімбора Трофіменкова злив в провадженні ухвалу про обшук баригі щоб той все заховав. Ціна 5000 баксів. Як вам старов? Один адвокат про все це знає.

ромаріо 19.09.2021 / 09:29:27
Поліцаі з Берегівського відділку масово кришують місцеву наркоторгівлю. Якщо чесно, то треба сказати: це капітуляція на 31-му році незалежності.

Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

11:25
/ 5
На Закарпатті викрили масштабну схему ухилення від мобілізації Фото новина
17:16
На Закарпатті судитимуть учасників контрабанди кокаїну на понад $1 млн Фото новина
10:12
/ 4
На Закарпатті викрили дві схеми незаконного переправлення військовозобов’язаних Фото новина
15:33
/ 8
Інструктора районного ТЦК на Закарпатті судитимуть за обвинуваченням у катуванні Фото новина
13:34
/ 4
На Закарпатті чоловіка повалили на землю й обікрали Фото новина
12:38
/ 1
На Закарпатті 46-річний чоловік жорстоко побив 74-річну матір Фото новина
10:17
/ 1
За вбивство 22-річної закарпатки українець отримав 14 років ув’язнення в Чехії Фото новина
10:54
/ 5
Прокуратура оголосила нову підозру у справі «дачі Медведчука» на Закарпатті Фото новина
12:16
На Закарпатті викрили ще три схеми незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
11:52
/ 1
Прокуратура оскаржить вирок шахраю, який виманив у матері загиблого військового понад 6,6 млн грн Фото новина
10:07
/ 5
Екс-командира батальйону на Закарпатті підозрюють у сприянні ухиленню військовослужбовиці від служби Фото новина
22:17
/ 6
Поліція розшукала водіїв бетоновозів, що вилили залишки бетону поблизу озера Синевир Фото новина
16:45
/ 1
В Ужгороді взяли під варту підозрюваного у стрілянині по правоохоронцях Фото новина
13:06
/ 2
На Закарпатті винесли вирок водійці, яка в ДТП забрала життя матері та її 13-річного сина Фото новина
14:40
/ 2
На Хустщині викрили незаконне вирощування конопель Фото новина
11:01
Стали відомі нові подробиці про затриманого стрілка в Ужгороді Фото новина
17:45
На Мукачівщині затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 14-річної дівчини та інших тяжких злочинах
16:22
На Закарпатті судитимуть чоловіка, який кілька годин силоміць утримував і бив водія вантажівки Фото новина
17:22
/ 2
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми з фіктивним працевлаштуванням за $25 тисяч Фото новина
17:00
На Закарпатті наркодилера засудили до 9 років ув'язнення за 148 кг канабісу Фото новина
12:21
В Ужгороді судитимуть водія, який напідпитку збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
15:45
/ 3
На Закарпатті викрили підпільну майстерню з виготовлення фальшивих документів Фото новина
12:59
/ 3
В Ужгороді безхатько проник до дитячого центру та обікрав працівниць Фото новина
15:25
/ 7
На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН через збитки державі на майже 680 тисяч гривень Фото новина
14:33
На Закарпатті затримали двох підозрюваних у незаконному переправленні чоловіків через кордон Фото новина
» Всі новини