В Ужгороді з огляду на "БерченіФест" 19 вересня перекриють вул. Капітульну та вул. Замкову (ФОТО)

У неділю, 19 вересня, із 8 год. до 22 год в Ужгороді перекриють вул. Капітульну (від будинку № 20 до Ужгородського замку) та вул. Замкову (від вул. Капітульної до вул. Августина Волошина) – у зв’язку із проведенням «БерченіФесту».

В Ужгороді з огляду на "БерченіФест" 19 вересня перекриють вул. Капітульну та вул. Замкову (ФОТО)

Таке рішення прийняли на останньому на засіданні  комісії з безпеки дорожнього руху та координації роботи автотранспорту Ужгородської міської ради, розглянувши відповідне звернення. Організатори мають розробити та погодити з департаментом міського господарства й управлінням патрульної поліції тимчасову  схему організації дорожнього руху.

Погодили також облаштування пішохідного переходу та встановлення відповідних  дорожніх знаків на розі вул. Василя Комендаря – просп. Свободи, облаштування велопарковки на тротуарі  біля будівлі  №19 на пл. Шандора Петефі. Підтримали й облаштування парковки на вул. Другетів, 88 – за умови внесення змін до проєкту, а саме збереження тротуарної зони і облаштування парковки виключно в межах власної земельної ділянки. Заявник має розробити новий проєкт та погодити його у встановленому порядку.

На комісії також вирішили внести зміни в організацію дорожнього руху: на вул. Українській (від вул. Андрія Палая до вул. Іштвана Дендеші) буде заборонено рух великогабаритного транспорту, а на вул. Миколаї Божук (від вул. Івана Сільвая до вул. Андрія Бачинського) запровадять односторонній  рух. Департамент міського господарства має внести зміни в схему організації дорожнього руху та облаштувати відповідні дорожні знаки.

Члени комісії також вирішили демонтувати обмежувачі руху у дворі будинку № 39 на вул. Михайла Грушевського та дорожній знак «Головна дорога» на вул. Антоніна Дворжака від перехрестя з вул. Андрія Палая в напрямку вул. Іштвана  Дендеші. Відповідно до прийнятого рішення, департамент міського господарства має облаштувати  зелену стрілку – поворот направо – на  вул. Коритнянську на світлофорі на вул. Юрія Гагаріна.

Комісія відмовила у забороні руху великогабаритного транспорту на вул. Олександра Можайського. Питання облаштування автопарковки на  вул. Володимира Погорєлова, 3 відклали на виїзне засідання комісії.

Загалом на комісії розглянули 12 питань, серед яких депутатські звернення, заяви громадян.

 
16 вересня 2021р.

Теги: вулиця, БерченіФест

Коментарі

Ужгород 16.09.2021 / 14:42:24
Ну і рожі.....
За всю історію міста подібних не було....
Оці напевне "стрижуть" наше місто!!!!

берчені 16.09.2021 / 10:50:24
це щось нове заради якось дрібного заходу перекривати рух на вулицях може берчені повертається

НОВИНИ: Соціо

18:09
Підтвердили загибель 32-річного захисника з Сільця на Берегівщині Василя Кергецького Фото новина
16:37
На Закарпатті Степану Гізі (молодшому) та Мирославу Гавришку присвоїли почесні звання Фото новина
15:34
Під час відпустки помер Герой із Ільниці на Хустщині Юрій Матіко Фото новина
11:26
/ 2
Степан Гіга може отримати звання Героя України посмертно
18:08
На Мукачівщині розшукують жінку, яка пішла через ліс і не повернулася додому Фото новина
16:59
На Закарпатті чоловіка судитимуть за знущання над матір’ю та крадіжку авто Фото новина
15:53
У селі Лавки на Мукачівщині проведуть в останню дорогу полеглого прикордонника Сергія Швардака Фото новина
14:07
На Закарпатті прикордонники викрили 44-річного чоловіка з фальшивими документами Фото новина
20:00
"Мадяр", "Гуцул" та правнук Ілька Липея. Жертовний чин родини Гаврішів
16:01
На 75-му році життя помер знаний закарпатський скульптор В’ячеслав Віньковський Фото новина
11:14
У Києві пропонують перейменувати вулицю на честь відомого закарпатця Степана Гіги
09:04
/ 1
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW Фото новина
17:09
На Закарпаття почали доставляти вакцину проти ВПЛ для безоплатних щеплень
15:11
В Ужгороді пройшла благодійна різдвяна коляда Фото новина
11:18
У центрі Ужгорода запроваджують односторонній рух на двох вулицях (КАРТА)
09:18
Після поранення у львівському госпіталі помер Герой із села Букове на Берегівщині Олексій Чорний Фото новина
18:21
/ 1
Евакуаційний потяг із Дніпропетровщини прибув до Мукачева Фото новина
17:04
В Ужгороді патрульні затримали п’яного водія після ДТП
16:37
На Закарпатті немовля народилося вдома до приїзду медиків Фото новина
15:48
У столиці Чехії розшукують 42-річного закарпатця Фото новина
14:28
На Закарпатті біля кордону зі Словаччиною затримали іноземця Фото новина
11:42
На Закарпатті туристичних гідів навчали надавати першу медичну допомогу туристам Фото новина
10:48
Додаткові поїзди на Закарпаття курсуватимуть з кінця грудня до кінця січня
18:02
/ 3
Підлітку, який планував теракт у школі на Тячівщині, призначили іспитовий термін Фото новина
11:06
У Мукачеві ще одну безпритульну собаку прилаштували в родину Фото новина
» Всі новини