Родзинки Ужанської долини показали у яскравому промоційному відео (ФОТО, ВІДЕО)

Команда проєкту “Пізнай Ужанську долину” створила динамічний та видовищний відеоролик, у якому за 1,5 хвилини показала гарні краєвиди та родзинки даної місцевості.

Родзинки Ужанської долини показали у яскравому промоційному відео (ФОТО, ВІДЕО)

За словами режисера Богдана Козачука, який працював разом з Антоном Рижих, зйомки проходили поетапно впродовж 7 місяців. Творчій команді потрібно було показати місцевість під час різних пір року.

“Я був приємно вражений, скільки цікавих місць у нас знаходиться зовсім поряд і про які до початку проєкту я навіть не знав. І це при тому, що мої дідусь з бабусею проживають недалеко, а сам я у дитинстві часто тут бував. Справжнім відкриттям для мене стали пороги річки Уж та підвісний міст перед селом Кострина”, — прокоментував Богдан Козачук.

Пішохідні, велосипедні, автомобільні маршрути, які доступні кожному розробили семеро екскурсоводів. Створюючи, подбали, аби було цікаво та безпечно. Авторами мандрівок виступили Аліса Смирна, Владислав Товтин, Юрій Славік, Юрій Яновський, Павло Худіш, Олександр Шершун, Юрій Черяник. А Юрій Яновський ще й знявся у ролику, презентуючи велосипедні маршрути Ужанською долиною.

Юрій розповів, що став актором зовсім випадково. Повертаючись з чергової екскурсії, опинився в автобусі, в якому колега Павло Худіш повертався з групою, серед учасників якої був і Богдан Козачук. А через тиждень йому зателефонували та зробили пропозицію взяти участь у зйомках ролика.

“Ми їздили маршрутами "Містика гір та шепіт дерев'яних церков" та "Криво по рунуй". Це був неймовірний досвід!”, — поділився враженнями Юрій Яновський.

Даний проєкт реалізовується громадською організацією «Щасливі діти» за підтримки Українського культурного фонду. Партнерами виступили ГО „Асоціація фахівців туристичного супроводу Закарпаття” та управління туризму та курортів Закарпатської ОДА.

“Сьогодні ми презентуємо це відео, а вже 8 вересня представимо увесь проєкт комплексно. Тож, розповімо як про самі маршрути, так і про аудіогіди та листівки. Звісно, познайомимо з командою та розкриємо цікавинки, про які дізналися самі, реалізовуючи проєкт”, — зазначила керівниця проєкту Людмила Сюзева.

Всі маршрути поділяються за протяжністю та складністю. Ознайомитися з ними безкоштовно може кожен охочий за посиланням https://izi.travel/en/f486-piznay-uzhansku-dolinu/uk, повідомили Закарпаття онлайн у пресслужбі ГО “Щасливі діти”.

01 вересня 2021р.

Теги: долина, відеоролик, промоція, Сюзева

НОВИНИ: Соціо

22:16
"Атлет" – повний кавалер орденів "За мужність"
16:54
На 106 році життя померла черниця Ольга Ладжун, яку в дитинстві "удочерив" Августин Волошин Фото новина
14:32
/ 3
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощаються з Василем Штефацьком, що загинув у ДТП, повертаючись додому у відпустку з війни Фото новина
11:22
У лікарні в Тернополі від отриманих ран помер Олександр Повпа з Пийтерфолво
23:00
/ 19
Справжні корені Мукачівської єпархії
16:58
/ 1
На Закарпатті торік у 565 закладах загальної середньої освіти навчалося 159 тисяч дітей
15:45
/ 5
Знищити не можна зберегти
15:39
/ 1
У свій день народження поліг Володимир Молнар із Нижнього Селища на Хустщині Фото новина
23:29
/ 5
Під час незаконних робіт по спорудженню ГЕС на Тересві в Калинах на Тячівщині пошкодили протипаводкову дамбу, "водники" звернулися у поліцію Відео новина
16:41
/ 12
ФОТОФАКТ. У Перечині лелека приніс у гніздо прапор України
09:26
Ужгородський скансен у неділю запрошує гратися гаївки
05:14
/ 1
Чим завершився ювілей Августина Волошина?
15:43
/ 1
На війні з росією поліг Олександр Сірко з Хуста Фото новина
15:08
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Магаля з Дубового на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти Фото новина
03:05
/ 12
Будівництво ВЕС на Рівній без ОВД: депутати віддають землю під ще 16 вітряків
00:37
Підтверджено загибель Романа Уторобського з Богдана на Рахівщині, який вважався безвісти зниклим Фото новина
21:54
У Мукачеві в суботу попрощаються з полеглим Героєм Андрієм Задорожним Фото новина
19:51
/ 5
На Покровському напрямку загинув Михайло Негря з Ужгорода Фото новина
16:42
У травні на Закарпатті планово імунізуватимуть диких хижаків проти сказу
14:40
/ 26
У Ватикані до рішення нового Папи відклали заплановану на 3 травня на Закарпатті беатифікацію мученика о. Петра Ороса
14:05
/ 1
У четвер в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Едуардом Перебзяком Фото новина
16:44
/ 1
На Харківщині поліг Іван Грабовчак з Шаланок на Берегівщині Фото новина
11:14
/ 4
На війні з росією загинув 35-річний офіцер батальйону БпЛА 128-ї ОГШБр Андрій Задорожний з Мукачева Фото новина
20:23
/ 20
ВІДЕОФАКТ. "Жахливо, шакали, жесть, страшно": закарпатці про будівництво ВЕС, яке незаконно розпочалося на полонині Руна
03:17
/ 1
Тетяна Літераті презентує свою 5-у книжку "Втрачений Ужгород. Знакові місця"
» Всі новини