В Ужгороді "комісійно" розглядали питання щодо підвищення тарифу на пасажирські перевезення до 8 грн (ФОТО)

Проєкт регуляторного акта – проєкт рішення виконкому "Про тариф на міські пасажирські перевезення" – розглянули сьогодні в Ужгородській міській раді на засіданні комісії з питань реалізації державної регуляторної політики.

В Ужгороді "комісійно" розглядали питання щодо підвищення тарифу на пасажирські перевезення до 8 грн (ФОТО)

Відзначалося, що з приводу необхідності підвищення тарифу звернулися перевізники, які працюють на автобусних маршрутах в Ужгороді. Із розрахунків, які надали перевізники та опрацювали працівники управління економічного розвитку міста, зараз тариф слід підняти з 7 гривень до 8. До речі, до 7 гривень вартість проїзду підвищили ще в 2019 році, а відтоді значно зросли всі складові тарифу. За нормативними документами перерахунок проводиться при зростанні складових від 10%.

У розрахунках враховували моніторинг перевезень, який проводили із залученням Ужгородського національного університету, але, як ішлося на засіданні комісії, уже впродовж півтора року на доходи перевізників дуже впливають і обмеження через коронавірус.

Кілька членів комісії наголошували також на тому, що реально перераховані відшкодування з міського бюджету перевізникам уже впродовж тривалого часу складають лише 30% від потреби, а також на тому, що Ужгород – один із небагатьох обласних центрів, де немає електротранспорту.

На слайдах – детальніше про основні складові тарифу на перевезення та як вони зросли, питома вага цих складових і які наслідки будуть, якщо тариф не підвищувати.

Остаточно рішення про підвищення тарифів приймається рішенням виконкому. Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акту можна надавати виконавчому комітету Ужгородської міської ради в письмовій або електронній формі за адресою: 88000, м. Ужгород, пл. Поштова, 3 до 1 жовтня.

30 серпня 2021р.

Теги: тариф, перевезення, підвищення

Коментарі

кривий ріг 2021-09-01 / 11:58:08
у них громадський транспорт безкоштовний!

Таксист 2021-08-31 / 15:57:14
Два кума - Куля (малює тариф) та Бобик (чиновник міськвиконкому) держать пасажирів Ужгорода за отару овець.

Від читача 2021-08-31 / 09:24:27
Розумні коментарі! Порівняли пасажиропіток у Києві і в Ужгороді! На яку відстані і яку кількість везе маршрутка людей у Києва і в Ужгороді? Якби так було не вигідно возити людей як плачуться перевізники, то чому така вічно війна за ці перевезення? Чи може всунутися у ці перевезення простий сторонній перевізник щоб зокрема отримувати мільйони за перевезені зграї пільговиків? Відповідь очевидна! Тому шановні "захисники" "жебраків"-перевізників - не вішайте лапшу на вуха громадян!!!

5 копійок 2021-08-31 / 09:23:18
Знову повторю коментарі з попередньої гілки обговорення цього питання.
Чому нові автобуси їздять якимись незрозумілими маршрутами, а найзатребуваніші і наймасовіші, як наприкоад 8 і 14, обслуговують "часники" на вбитих, брудних і цуравих маршрутках? Чому пасажири мають оплачувати цим загадковим "часникам" (вгадайте, хто ж вони такі???) підтримання цього металолому?

Вуву 2021-08-31 / 03:14:50
Ну от чогото не розлядують питання про пониження тарифів а все тільки розглядають питання як натягнути на гроші населення міста .
Навіть Ангела Меркель на 3 фото і та язик проковтнула.
Хоч би сказала ... іх бін найн

Ужгородець 2021-08-30 / 21:51:52
Наведені тільки затратні показники перевізників. А як їх можна порівняти з прибутками перевізників, якщо водії гроші отримують, а квитки не видають???!!! Перевізники подали свої розрахунки, а де розрахунки міських транспортних чиновників? Чому комісія розглядає тільки розрахунок перевізників? За що "кабінетний планктон" у мерії отримує зарплату, коли не вартий сам вивести цифру?

Кукер 2021-08-30 / 18:08:39
Читачу: Ключове в обгрунтовані тарифу - не красти та не давати відкати, бо цими відкатами відкатили країну нижще плінтуса.

Читачу 2021-08-30 / 17:05:29
Ключове в обгрунтовані тарифу не відстань, а пасажиропотік . Почитайте, що це таке тоді коментуйте.

Читач 2021-08-30 / 16:50:36
Цікаве порівняння: у Києві тариф 10 грн. В Ужгороді хочуть 8 грн. А тепер порівняйте відстані, що долають Київські маршрутки та Ужгородські. По відстані за 10 грн киянин їде на відстань як до Мукачева за 10 грн. І ужгородець їде на відстань однієї київської зупинки. То де тут економічні обгрунтування?

Talisman 2021-08-30 / 15:13:58
Літо 2016. Бензин - 23 грн/л. Тариф - 5 грн.
Осінь 2018. Бензин - 33 грн/л. Тариф влітку підняли до 7 грн.
Літо 2020. Бензин - 22 грн/л. Тариф не падає - 7 грн.
Літо 2021. Бензин - 29 грн/л. Тариф піднімається до 8 грн.

Чому ж у 2020-му році ніхто не знижував тариф до 5 грн.?

Нік 2021-08-30 / 15:11:04
Хто ці всі таємні сіоністи-рептілоїди, що приймають рішення?

НОВИНИ: Соціо

16:08
У Мукачеві проводять безкоштовне протезування кісток
15:20
ФОТОФАКТ. Янгол, що оберігає під крилом рятувальника: у Виноградові буде новий мурал
15:18
У Мукачеві гасять пожежу на СТО
13:47
11 серпня Берегово прощатиметься із полеглим у війні Іваном Рошинцем
13:31
Відкриту лекцію про бойові дії на Закарпатті в роки Першої світової війни провели в Ужгороді
12:21
/ 2
5 кав'ярням в Ужгороді погодили паспорти на літні тераси
12:19
/ 1
Пункти пропуску "Лужанка" та "Дякове" на Закарпатті ліквідували із утворенням нових
11:13
У Мукачеві відбудуться заходи до Дня молоді
09:49
129 роботодавців на Закарпатті отримають компенсацію витрат за працевлаштування переселенців
09:30
/ 1
На Хустщині проведуть в останню путь полеглого у війні за Україну Олексія Папа
09:20
Понад 250 переселенців щодня отримують допомогу у центрі "Совине гніздо" в Ужгороді
18:04
Понад 2 тисячі дітей харчуватимуться у школах та садочках Мукачева безкоштовно
17:19
В Ужгороді завершилась літня школа інформатики
16:26
"Спільно Кемп" відкрили в Ужгороді
13:29
По 50 тис грн отримають у Мукачеві 10 спортсменів, які представлятимуть Україну на міжнародних змаганнях
13:18
/ 5
В Ужгороді влаштували "круглий стіл" щодо розробки транспортної моделі міста й околиць
12:51
/ 2
На Закарпатті можуть ввести обмеження на забір та використання води із річок
11:40
/ 2
Мешканці Мукачівської громади можуть безкоштовно отримувати допомогу у високоспеціалізованих медзакладах України
11:14
32 мукачівців отримають матеріальну допомогу на дороговартісне лікування
10:47
Карпатському біосферному заповіднику на Закарпатті поновили дію Європейського диплому
10:19
На Закарпатті розроблять та затвердять цільову обласну програму з підтримки державної мови
09:55
У Мукачеві за рахунок міського бюджету проводять ремонти покрівель
09:40
В Ужгороді проведуть Сімейний день "Бограч-party"
18:10
/ 3
Чоловік, що вдарив продавчиню по обличчю у Мукачеві, сплатить 510 грн штрафу
17:54
/ 1
На Хустщині будують хостел для вимушених переселенців
» Всі новини