В Ужгороді підняли найвищий на Закарпатті Державний Прапор (ФОТО, ВІДЕО)

Найвищий на Закарпатті Державний прапор України до Дня Прапора та 30-ї річниці Незалежності України підняли сьогодні в Ужгороді на площі Богдана Хмельницького.

В Ужгороді підняли найвищий на Закарпатті Державний Прапор (ФОТО, ВІДЕО)

Його підняли після виступу Президента України Володимира Зеленського під Державний Гімн України, який транслювали з географічного центру України — села Мар’янівка Черкаської області, 30-річний ветеран, ровесник незалежності нашої країни, кавалер орденів «За мужність», захисник Луганського аеропорту Олег Базай та Анастасія Реготун – донька загиблого Героя, ужгородця Олега Реготуна.

В урочистостях узяли участь керівники Закарпаття та Ужгорода, представники дипломатичних установ, правоохоронних та силових структур, військові, волонтери, депутати Ужгородської міської ради, священнослужителі, громадськість.

Із вітальними словами виступили голова Закарпатської обласної державної адміністрації Анатолій Полосков та міський голова Ужгорода Богдан Андріїв.

Місце, де встановлено флагшток, символічне – у 1989-1992 роках щотижня за будь-якої погоди на перехресті вулиці Льва Толстого-проспекту Свободи-площі Богдана Хмельницького члени ужгородського товариства «Просвіта» проводили народне віче. Проводили тут і Шевченківські читання, і декламування поезій Василя Стуса, Василя Симоненка, виступи бандуристів, відзначення знаменних дат, розучування народних та січових пісень, різноманітні акції протесту, збір підписів.

Крім того, 14 червня 1990 p. рішенням першої сесії Ужгородської міської ради затверджено традиційну символіку Ужгорода, серед якої – герб Ужгорода та синьо-жовтий прапор. І коли над міською управою Ужгорода замайорів синьо-жовтий прапор, подія сколихнула все місто.

За весь час історичного становлення Української держави синьо-жовте знамено символізує боротьбу за права українського народу, із ним ішли на бій за свободу і справедливість, за вільну й незалежну Україну. Із ним і сьогодні наші воїни на Сході України захищають територіальну цілісність та незалежність нашої держави.

Після офіційної церемонії підняття найвищого на Закарпатті, 30-метрового державного стягу, на площі Богдана Хмельницького відбувся концерт духового оркестру Закарпатської обласної філармонії під керівництвом народного артиста України Володимира Співака.

Відео Сергія Кузнєва

23 серпня 2021р.

Теги: прапор, флагшток

Коментарі

Шенборн 2021-09-21 / 09:13:08


Коментар видалено. Адмін


Пороблено 2021-09-03 / 15:31:00
Олег, а не відзвітували перед Катлєтою скільки вкрали, щоб ділитись?

Ede 2021-09-03 / 14:07:14
Ні, це і в тому випадку був би замість panis circus :(

сорри 2021-09-02 / 17:24:58
Ede, от якби це був мадярський прапор, то це точно не було би panem et circenses!

Ede 2021-09-02 / 14:31:30
Panem et circenses!

Ужгородець 2021-09-01 / 13:16:18
У мерт з кепкою піаніста гігантоманія - "велике крадівництво", мільярд дерев, найвищий прапор.... Якийсь психологічний комплекс карлика

злий 2021-08-25 / 19:36:48
Любомире, якщо в тебе "голова тріщить, рахунки не оплачені, у холодильнику миш повісилась", то чого цим мають перейматися всі довкола?

Сусід 2021-08-25 / 14:55:30
Файний прапор. Настрій підіймає, як бачу

Орест 2021-08-25 / 14:55:16


Антиукраїнський тролінг. Коментар видалено. Адмін


"Любомиру" 2021-08-25 / 14:43:31
Що, ковбасить вас, українофобів? )) Значить, правильно встановили. Класно )
Слава Україні!

Любомир 2021-08-25 / 14:31:49
Голова тріщить, рахунки не оплачені, у холодильнику миш повісилась, зато круто погуляли.

МѢСТНЫЙ 2021-08-24 / 20:29:29
Щоб так будо, як ми сподiваємось! Слава Українi!
Колись (десь на Сходi) я почув прислiв'я, яке менi дуже сподобилося: "Козак п'є не за те що має, а за те, що має бути!".
Україна зараз не та країна, якою я мiг би пишатися. Але вона може такою стати. Так най так буде!

Вуву 2021-08-24 / 06:01:37
Хай би сука носатий конюх на тім флагштоці загачився , то булоб іще май більше святе .
Смерть ворогам !

сорри 2021-08-23 / 23:39:53
Бомбезне відео. Чудові фото. Красивущий прапор. Гарне свято. З Днем Прапора України всіх!

псевдоБандері 2021-08-23 / 22:54:08
Це витяг з Конституції. І це те, до чого прагнемо

Пак Іршава 2021-08-23 / 22:46:17
Повністю згідний з "злим". Розквакалися ушльопкам. Не любиться туй,бігом хапай чемодан і на вокзал,до свого пуцькіна..Поки поїзди ходят ь

Бандера 2021-08-23 / 22:42:47
З написом "соціальна" та "правова" держава - м'яко кажучи, можна посперечатися.

jurius 2021-08-23 / 22:25:54
Цікаве спостереження: критикують патріотичні свята ті, які в інших випадках демонструють дивовижну нерозбірливість, всеядність і підтримують гасло "какая разніца" )

злий 2021-08-23 / 19:10:17
Позбігалися мордорські інтернет-тролі гноїти подію.

А де ви, ушльопки, щезаєте, коли треба чогось від влади вимагати? Прапор вам хибить скотам ((

Володя 2021-08-23 / 18:59:16
коли будуть нормальні зарплати та пенсії???


Когда люди будут ставить перед чиновниками конкретные задачи и спрашивать их выполнение. Регулярно. А так списали 6 млн на флагшток, кому это интересно? Никому, можно следующие 6 млн тратить. И так до бесконечности.

НОВИНИ: Соціо

10:50
В Ужгородському багатопрофільному ліцеї збирають "неліквідні" "акційні" 25 копійок на лікування онкохворих
09:07
Найбільш активно в області імунізуються на Ужгородщині та Берегівщині
02:20
/ 1
Дарунок до ювілею
23:43
З вівторка на Закарпатті запрацюють ще дві камери автофіксації порушень ПДР
18:26
29 вересня у Верховному Суді розглянуть справу по Свидовцю
16:59
/ 4
1 дозу щеплення від коронавірусу отримали 14% закарпатців, завершили вакцинацію – 8,8%
15:37
На Закарпатті в рамках акції "Створюймо ліси разом" висадять близько 510 тисяч саджанців
14:57
На Закарпатті сплачено 42,8 млн грн рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів
11:21
Закарпатці здобули перемогу на чемпіонаті Європи з бальних танців
09:35
/ 3
Мініскульптурку Горянської ротонди відкрили в Ужгороді
01:48
/ 1
На Закарпатті активісти "Memento bellum" відновлюють старі військові кладовища
12:05
/ 3
У Тячеві відзначили традиційне угорське національне свято врожаю "Сюреті-бал"
11:52
Першу серію проєкту "Маєтки Закарпаття" його автори присвятили палацу Плотені
11:25
У селі на Закарпатті вівчарі відзначили "розлучення овець"
11:13
/ 1
На Закарпатті впроваджують нову спеціальність "Аудіовізуальне мистецтво та виробництво"
10:44
На Закарпатті презентацією маршруту "Гуцульські сирні плаї" стартував туристичний тиждень
05:36
"Мокрянське ЛМГ" на Закарпатті знищує праліси та квазіпраліси
16:04
Почути рома
15:46
В Ужгороді презентували книги Олени Гураль "Таємничий вантаж Незалежності" та "З любов’ю, Серж Лифар! Київ назавжди"
11:57
Ужгород долучився до благодійної акції "Монетки дітям"
11:21
Центр екстреної медичної допомоги відкрили в Дерцені на Мукачівщині
11:13
В Ужгороді провели "круглий стіл" до 100-річчя офіційного візиту Томаша Масарика до міста
19:36
/ 1
7 жовтня відбудеться сесія Ужгородської міськради
17:55
/ 1
В Ужгороді розпочали капітальний ремонт вулиці Канальної
16:41
Музей бойової слави відкриють у Мукачеві
» Всі новини