Афера із заниженням митної вартості товару вартістю майже 4 млн грн зазнала фіаско на закарпатському МП "Тиса" (ФОТО)

Інспектори Закарпатської митниці спільно з департаментом боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Держмитслужби, працівниками управління СБУ в Закарпатській області вивели на «чисту воду» керівника іноземної компанії, який намагався перемістити на територію України товар із значно заниженою вартістю, аби не сплатити повну суму митних платежів.

Афера із заниженням митної вартості товару вартістю майже 4 млн грн зазнала фіаско на закарпатському МП "Тиса" (ФОТО)

Порушником виявився директор однієї китайської компанії, який надав митниці документи, що містять неправдиві відомості щодо відправника, одержувача, країни походження  та вартості товару.

Сталося це на митному посту «Тиса», що на українсько-угорському кордоні, при перевірці вантажівки, яка поверталася із країн Євросоюзу. Згідно поданих товаросупровідних документів на митну територію України у режимі імпорт ввозився товар «електрогенераторні установки з поршневим двигуном…», країна походження - Італія,  в  кількості 20 вантажних місць (58  шт палет),  вагою 12788 кг, вартістю 78,6 тис дол США. Відправник – китайська компанія, одержувавч – київська фірма.

Під час митного контролю інспектори, отримавши оперативну інформацію від правоохоронних органів щодо можливого незаконного ввезення товару, прискіпливо перевірили товаросупровідні документи та з’ясували, що продавець та відправник товару не зазначені в іншому пакеті документів. А згідно наданої митними органами Італії інформації – відправником товару є італійська компанія, а отримувачем – інша українська. Що стосується вартість товару, то вона теж не відповідала заявленій на українйській митниці, і у двічі була більшою - 139,6 тис дол США.

Тобто, як з’ясувалося, керівник китайської компанії сфальшував документи, аби незаконно завезти товар за заниженю вартістю, не сплативши при оформленні значної суми податків.

Відносно нього складено протокол за ч. 1 статті 483 Митного кодексу України, незаконний товар, вартістю 3,8 млн грн, вилучено до рішення суду.

Дана стаття передбачає накладення штрафу в розмірі 100% вартості товарів з їх конфіскацією, повідомили Закарпаття онлайн у пресслужбі Закарпатської митниці.

04 серпня 2021р.

Теги: афера, вартість, митниця, Тиса

Коментарі

Вамош 04.08.2021 / 21:33:46
Прокурори повернуть, вже заступнику Казака - Івану Косею занесли грроші, будуть СБУшники сосати

НОВИНИ: Соціо

23:14
/ 9
Звільненого з тюрми очільника ГО "Доста" Павла Павлова мобілізували до ЗСУ
20:30
/ 5
Ціна занедбаної дерев'яної хати в курортному Пилипці на аукціоні зросла у 2000 разів - з 895 грн до 1,75 млн
19:49
/ 1
Підтверджено загибель Віктора Чейпеша з Олешника на Берегівщині, що майже 2 роки вважався зниклим безвісти Фото новина
19:37
/ 5
Від ран, отриманих на війні з росією, помер захисник з Верхніх Воріт на Мукачівщині Фото новина
18:14
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Олегом Матвієнком Фото новина
17:14
На Закарпатті через сильні дощі можливий підйом рівня води в річках та сходження селів
12:57
/ 1
«Депеш-парк» у Мукачеві планують масштабно оновити після війни Фото новина
11:48
У Карпатах рятувальники евакуювали туристку зі Львова, якій стало зле Фото новина
10:41
Помер захисник із Лози на Хустщині Іван Рибачук Фото новина
09:36
На Закарпатті готують до відкриття новий міжнародний пункт пропуску «Біла Церква — Сігету-Мармацієй» Фото новина
09:10
На Тячівщині хочуть увіковічнити пам'ять Героя України Олега Куцина у краєзнавчому музеї
17:12
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Матвієнком Фото новина
12:59
/ 1
У горах Закарпаття затримали киянина, який пішки повертався з Румунії Фото новина
11:53
На Закарпатті митники вилучили незадекларовані парфуми світових брендів на понад пів мільйона гривень Фото новина
10:36
/ 2
Підтвердили загибель 32-річного Героя із Буштина на Тячівщині Юрія Чобея Фото новина
09:41
В Ужгороді встановили сучасний туристичний інфобокс Фото новина
09:07
Закарпатець Роман Козак представляє Україну на Міжнародній хімічній олімпіаді Фото новина
21:32
У четвер у Рахові представлять книжку і фільм про Героя України Олега Куцина
18:22
/ 3
На Рахівщині третю добу шукають 34-річного чоловіка, який зник поблизу Ясіні
17:18
/ 3
Турист із Києва травмувався біля озера Ворожеска на Рахівщині Фото новина
17:12
В Ужгороді у четвер прощатимуться з полеглим Володимиром Жупіком Фото новина
13:18
На Говерлі рятувальники допомогли туристу, який травмував руку та ногу Фото новина
10:24
/ 1
У Перечині попрощаються із військовослужбовцем Іваном Куштаном Фото новина
09:12
У Малій Розтоці на Хустщині попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Іваном Бричем Фото новина
17:01
На Закарпатті масштабна пожежа сонячних панелей ледь не знищила господарство з худобою Фото новина
» Всі новини