Реклама B3

Засідання органу з питань охорони культурної спадщини відбулося в Ужгородській міськраді (ФОТО)

Розглядали погодження технічних паспортів вивісок у межах історичної забудови центральної частини міста та ескізних проєктів – щодо реконструкції квартири та встановлення тимчасової одноповерхової споруди.

Засідання органу з питань охорони культурної спадщини відбулося в Ужгородській міськраді (ФОТО)

Присутні одноголосно погодили кілька технічних паспортів вивісок – на пл. Шандора Петефі, 10; вул.Олександра Фединця, 43; пл. Шандора Петефі, 47, приміщення 1; пл. Корятовича, 31 та пл. Корятовича, 18. Погодили і техпаспорт вивіски на пл. Шандора Петефі, 7/3, але управління муніципальної варти має з’ясувати законність вивіски, що там вже встановлена.

Натомість відмовили у погодженні технічного паспорта вивіски на пл. Шандора Петефі, 25 через те, що передбачено її встановити вище карнизу першого поверху, а це не відповідає Порядку встановлення вивісок в Ужгороді. Через невідповідність цьому Порядку також відмовили у погодженні технічного паспорту вивіски на вул. Августина Волошина, 24. 

Отримав відмову і заявник, що звернувся для технічного паспорта вивіски на вул. Підгірній, 44, оскільки заборонено встановлення вивісок на конструктивних елементах навісу. Заявнику запропонували подати належним чином погоджений паспорт опорядження фасаду. 

Орган із питань охорони культурної спадщини розглянув ескізний проєкт «Реконструкція власної квартири № 7 з розширенням за рахунок влаштування мансардних приміщень» на набережній Незалежності, 21, секція 5 та надав висновок. Після цього ескізний проєкт заявник має погодити з органом з питань охорони культурної спадщини Закарпатської ОДА.

Розглянули на засіданні й ескізний проєкт «Тимчасова споруда для здійснення підприємницької діяльності на вул. Августина Волошина, 26». Проєктом передбачено встановлення тимчасової одноповерхової споруди з легких конструкцій. Члени органу з питань охорони культурної спадщини не заперечували проти встановлення тимчасової споруди, однак ескізний проєкт також необхідно погодити з органом з питань охорони культурної спадщини Закарпатської ОДА.

03 серпня 2021р.

Теги: засідання, орган, спадщина

Реклама B4
Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

15:33
В Ужгороді патрульні зупинили водія, який перевищив допустиму норму алкоголю майже у 14 разів Фото новина
14:26
На Закарпатті за день травмувалися двоє підлітків на самокатах
11:36
/ 1
На Рахівщині рятувальники знайшли 63-річну туристку, яка заблукала в горах Фото новина
09:18
На Берегівщині 30-річна жінка самостійно народила сина вдома
18:12
/ 1
У Тячеві викрили нелегального пасажирського перевізника Фото новина
13:20
15-річний мотоцикліст потрапив у ДТП у Мукачеві Фото новина
10:38
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Михайлом Полянським Фото новина
18:13
/ 2
У румунських Карпатах за тиждень врятували вісьмох українців Фото новина
16:51
У парку Ужгорода дитина впала з гойдалки та отримала травму голови
15:23
/ 1
У горах Рахівщини рятувальники евакуювали туриста Фото новина
14:08
/ 1
На Міжгірщині 15-річний мотоцикліст зіткнувся з Land Rover Фото новина
13:01
/ 1
На Закарпатті виник дефіцит усіх груп крові
12:12
У Перечині попрощаються із загиблим на війні з рф захисником Михайлом Манзичем Фото новина
09:10
Рятувальники допомогли двом туристам, які заблукали в горах на Рахівщині Фото новина
16:31
На Закарпатті спекли найбільший в Україні медівник вагою 750 кг Фото новина
14:17
/ 2
На Тячівщині рятувальники знайшли туристку, яка через темряву заблукала біля карстової печери Фото новина
13:27
/ 1
На Закарпатті серед гуманітарної допомоги виявили 470 пар кросівок PUMA майже на мільйон грн Фото новина
12:24
Підтвердили загибель на війні захисника із Хуста Сергія Андьола, який майже рік був зниклим безвістиФото новина
09:03
/ 21
Лубінець заявив про переслідування свого представника на Закарпатті через викриття порушень у ТЦК
15:56
На Закарпатті прогнозують надзвичайну пожежну небезпеку
16:29
/ 1
Через обміління Ужа в Ужгороді можуть обмежувати подачу води вночі
16:28
/ 1
Через обміління Ужа в Ужгороді можуть обмежувати подачу води вночі
19:51
/ 1
На війні загинув 26-річний військовий із Чинадійова на Мукачівщині Іван Симчина Фото новина
15:38
УжНУ увійшов до топ-15 найзатребуваніших вишів України
13:34
В Ужгороді водій ВАЗ сів за кермо з 1,48 проміле алкоголю Фото новина
» Всі новини