Віктор Погорелов, Володимир Смоланка та Мирослава Каламуняк стали Почесними громадянами Ужгорода

Таке вирішили на сесії Ужгородської міської ради.

Віктор Погорелов, Володимир Смоланка та Мирослава Каламуняк стали Почесними громадянами Ужгорода

Звання "Почесний громадянин м. Ужгорода" присвоїли директорці ПрАТ «Ужгородська швейна фабрика» Мирославі Каламуняк, двічі міському голові Ужгорода, ексрегіоналу Віктору Погорелову та ректору Ужгородського національного університету Володимиру Смоланці.  За це проголосували депутати на сьогоднішній сесії Ужгородської міської ради.

Звання “Почесний громадянин міста Ужгорода” присвоюється сесією Ужгородської міської ради громадянам України й інших держав, які мають особливо вагомі заслуги перед містом у галузі господарської, наукової, культурно-освітньої, медичної діяльності, користуються повагою та авторитетом серед мешканців Ужгорода та сприяли піднесенню його міжнародного статусу.

03 серпня 2021р.

Теги: громадяни, Погорелов, Каламуняк, Смоланка

Коментарі

12345 2021-08-04 / 23:36:58
Следующий Волошин и малинич!!!

Владу 2021-08-04 / 20:26:24
А Ти хто? Що Ти зробив намалюй ,корчишь з себе хто зна Що ?

Влад 2021-08-04 / 20:03:33
Нажаль,..Ганьба. Якщо це найдостойніші то що можна сказати про інших? Але маємо те що маємо...

Лемко 2021-08-03 / 23:48:21
Гоша, якщо Рата почесний громадянин Ужгорода, то Янукович праведник всесвіту

Бринза 2021-08-03 / 22:49:30
Погорєлов - сигінь

Степан Крук 2021-08-03 / 22:11:15
Шановні, стосовно В.Смоланка…. Це нейро-хірург , який уже давно відомий не тільки в Україні, але й у Світі. Мені дуже шкода, що свого часу став ректором і фактично припинив практичну діяльність в області нейрохірургії, в котрій він , як хірург та науковець запровадив ряд новацій та нових методик, котрі широко застосовують не тільки в Україні. В. Смоланка у тяжкі роки «перестройки» на голому інтузіазмі заснував в Ужгороді сучасний центр нейро-хірургії…. Гидко читати деякі коменти стосовно цієї особистості у негативному ракурсі. Просто для того, щоб нагадити. Він заслужив більше, ніж отримав

Федур 2021-08-03 / 19:18:40
Злодій Погорєлов почесний городянин?! Мало награбував? Пона профанація відзнаки.

Granny 2021-08-03 / 16:43:18
У нас двi бiди! Нагороджуемо або одних i тих же лузерiв по 2_3 рази уроцi типу Русин, Курах, Петечук, Скрип, або iнший! Коли мiж матьорого вора та улесливоi лейсбiанки замiшують i порядних людей! Думаю що Смоланка i не знае яку свиню йому пiдсунули!

Георгий 2021-08-03 / 16:04:14
Погорелов получил звание почетного гражданина в номинации "За ограбление и разрушение города Ужгорода".

Ужгородець 2021-08-03 / 15:34:59
Смоланка та Каламуняк - респект, а ось якого лисого тут приліпили погорілого?

злий 2021-08-03 / 15:05:33
Погорелов - злодій, що відсидів, а потім крав ще масштабніше, риг, антимайданівець якого викидали з міськради, - почесний громадянин?

Ви цілком й**нулися?

До Машталні 2021-08-03 / 14:29:46
Боже! Як маштальню жаба давить ! Може його треба номінувати за розвиток ботів в Ужгороді.?

Маштальня 2021-08-03 / 14:22:53
Всіх почесних вибрали поза межами сесії.
Видно вони викупили звання, а перед людьми виступити побоялися, що їх заплюють разом із конюхамм. І все це дійство було у присутності прокурора.
Хай живе демократія....

Гоша 2021-08-03 / 14:20:34
До «Лемко», яки ти ужгородець, Навідь не знаешь,зо Рата вже 15 років як «Почесний громодянин « Ужгорода ! Плітки збирати не мішки тягати.

Микола 2021-08-03 / 13:04:12
а Каламутнячка що вагомого зробила для міста ???

bansko 2021-08-03 / 12:58:35
а махінації із стоматологами вже так скоро Смолявому забулися?

bansko 2021-08-03 / 12:57:06
абальдеть.. шо не кандідат то чичка, Смолявий -той нейрохірургію у власну контору вже переробив, там гроші просять як лиш через поріг переступиш - офіційно за консультацію, а дохтури - сопляшня ,яка лш думає як розвести на бабки втюрює курси уколів, реабілітацію, операцію, хоч шо абись лиш платив, уроди недоучені.. мозгів там нема, щоб нормально діагноз покласти.

Незаперевальний 2021-08-03 / 12:37:20
Здається, що Ужгородець вичерпав аргументи на захист новоспечених почесних "ужгородців"! До речі, Мирослава Каламуняк - "заперевальна"(!), але як сказав один президент США про одного латиноамериканського диктатора: "Ми звичайно знаємо, що він сучий син, але він - наш сучий син!"

ромаріо 2021-08-03 / 12:08:40
Корупційні обороти підлеглого Смоланки - Кочмаря (завкафедри анатоміі)- за минулий навчальний рік склали декілька десятків тисяч долларів. Корупційні оборудки Смоланки на посаді ректора, де є можлиаість “ворочати” крупними проектами,-вимірюються щонайменше сотнями тисяч, а скоріш за все - вже і декількома мілліонами долларів в рік. Це справжні героі - по розкраданню.

АСВАБАДИТЕЛИ ПАГАРЕЛАВИ 2021-08-03 / 12:01:38
Мы точно помогаем Ужгороду расцветать уже в третьем поколении...На очереди четвертое....

НОВИНИ: Соціо

17:34
Виставки собак розпочалися в Ужгороді
17:13
/ 1
До Дня Ужгорода закарпатець Борис Декет проїхав на роликах 128 км
11:29
Тячів святкує День міста з велопробігом і спортивними змаганнями
18:28
/ 2
Понад 60 камер відеоспостереження встановлять в Ужгороді до кінця року
17:08
Планові навчання територіальної оборони провели в Ужгороді
17:04
За результатами засідання українсько-угорської міжвідомчої робочої групи з питань освіти на Закарпатті підписано протокол
14:17
У центрі Мукачева, у приміщенні колишнього ЦНАПу функціонує центр вакцинації
14:15
Закарпатські лицарі планують провести цьогоріч ще як мінімум два свята: День Другетів і День Святого Мартіна
14:12
В Ужгороді стартував Veloforum 2021
10:58
Понад пів сотні осіб за два дні склали в УжНУ іспит на рівень володіння державною мовою
10:34
/ 1
Модернізувати пункти пропуску на Закарпатті пропонує уряду Комітет ВР з питань Євроінтеграції
10:05
В Ужгороді представили пів сотні кращих робіт фотоконкурсу "Українська світлина"
09:56
/ 2
У Солотвинській територіальній громаді на Тячівщині планують створити індустріальний парк
03:26
/ 3
Ужгородський аеропорт отримав з "Борисполя" 32 одиниці техніки
02:16
/ 1
Закарпатець відсудив в односельчанки тисячу гривень за матюки на людях
01:04
Ужгородський Пласт традиційно проведе Відкриття Пластового року
00:29
/ 1
Оліґархи і самурай
15:10
2 Міжнародні виставки собак відбудуться в Ужгороді у прийдешні вихідні
15:07
На Закарпатті відбулося виїзне засідання Комітету ВРУ з питань інтеграції України до ЄС
12:36
/ 1
"БерченіФест" відбудеться в Ужгороді цієї неділі
11:52
Митці Ужгородщини та польського Жешува об’єдналися для популяризації автентичних ремесел
10:51
Понад 100 тисяч закарпатців завершили вакцинальний цикл від COVID-19
10:30
На Закарпатті за 9 місяців з боржників стягнули понад 90 млн грн аліментів
09:40
/ 1
В Ужгороді відкрили центр підтримки підприємців Дія.Бізнес
09:28
/ 2
В Ужгороді з огляду на "БерченіФест" 19 вересня перекриють вул. Капітульну та вул. Замкову
» Всі новини