Віктор Погорелов, Володимир Смоланка та Мирослава Каламуняк стали Почесними громадянами Ужгорода

Таке вирішили на сесії Ужгородської міської ради.

Віктор Погорелов, Володимир Смоланка та Мирослава Каламуняк стали Почесними громадянами Ужгорода

Звання "Почесний громадянин м. Ужгорода" присвоїли директорці ПрАТ «Ужгородська швейна фабрика» Мирославі Каламуняк, двічі міському голові Ужгорода, ексрегіоналу Віктору Погорелову та ректору Ужгородського національного університету Володимиру Смоланці.  За це проголосували депутати на сьогоднішній сесії Ужгородської міської ради.

Звання “Почесний громадянин міста Ужгорода” присвоюється сесією Ужгородської міської ради громадянам України й інших держав, які мають особливо вагомі заслуги перед містом у галузі господарської, наукової, культурно-освітньої, медичної діяльності, користуються повагою та авторитетом серед мешканців Ужгорода та сприяли піднесенню його міжнародного статусу.

03 серпня 2021р.

Теги: громадяни, Погорелов, Каламуняк, Смоланка

Коментарі

12345 2021-08-04 / 23:36:58
Следующий Волошин и малинич!!!

Владу 2021-08-04 / 20:26:24
А Ти хто? Що Ти зробив намалюй ,корчишь з себе хто зна Що ?

Влад 2021-08-04 / 20:03:33
Нажаль,..Ганьба. Якщо це найдостойніші то що можна сказати про інших? Але маємо те що маємо...

Лемко 2021-08-03 / 23:48:21
Гоша, якщо Рата почесний громадянин Ужгорода, то Янукович праведник всесвіту

Бринза 2021-08-03 / 22:49:30
Погорєлов - сигінь

Степан Крук 2021-08-03 / 22:11:15
Шановні, стосовно В.Смоланка…. Це нейро-хірург , який уже давно відомий не тільки в Україні, але й у Світі. Мені дуже шкода, що свого часу став ректором і фактично припинив практичну діяльність в області нейрохірургії, в котрій він , як хірург та науковець запровадив ряд новацій та нових методик, котрі широко застосовують не тільки в Україні. В. Смоланка у тяжкі роки «перестройки» на голому інтузіазмі заснував в Ужгороді сучасний центр нейро-хірургії…. Гидко читати деякі коменти стосовно цієї особистості у негативному ракурсі. Просто для того, щоб нагадити. Він заслужив більше, ніж отримав

Федур 2021-08-03 / 19:18:40
Злодій Погорєлов почесний городянин?! Мало награбував? Пона профанація відзнаки.

Granny 2021-08-03 / 16:43:18
У нас двi бiди! Нагороджуемо або одних i тих же лузерiв по 2_3 рази уроцi типу Русин, Курах, Петечук, Скрип, або iнший! Коли мiж матьорого вора та улесливоi лейсбiанки замiшують i порядних людей! Думаю що Смоланка i не знае яку свиню йому пiдсунули!

Георгий 2021-08-03 / 16:04:14
Погорелов получил звание почетного гражданина в номинации "За ограбление и разрушение города Ужгорода".

Ужгородець 2021-08-03 / 15:34:59
Смоланка та Каламуняк - респект, а ось якого лисого тут приліпили погорілого?

злий 2021-08-03 / 15:05:33
Погорелов - злодій, що відсидів, а потім крав ще масштабніше, риг, антимайданівець якого викидали з міськради, - почесний громадянин?

Ви цілком й**нулися?

До Машталні 2021-08-03 / 14:29:46
Боже! Як маштальню жаба давить ! Може його треба номінувати за розвиток ботів в Ужгороді.?

Маштальня 2021-08-03 / 14:22:53
Всіх почесних вибрали поза межами сесії.
Видно вони викупили звання, а перед людьми виступити побоялися, що їх заплюють разом із конюхамм. І все це дійство було у присутності прокурора.
Хай живе демократія....

Гоша 2021-08-03 / 14:20:34
До «Лемко», яки ти ужгородець, Навідь не знаешь,зо Рата вже 15 років як «Почесний громодянин « Ужгорода ! Плітки збирати не мішки тягати.

Микола 2021-08-03 / 13:04:12
а Каламутнячка що вагомого зробила для міста ???

bansko 2021-08-03 / 12:58:35
а махінації із стоматологами вже так скоро Смолявому забулися?

bansko 2021-08-03 / 12:57:06
абальдеть.. шо не кандідат то чичка, Смолявий -той нейрохірургію у власну контору вже переробив, там гроші просять як лиш через поріг переступиш - офіційно за консультацію, а дохтури - сопляшня ,яка лш думає як розвести на бабки втюрює курси уколів, реабілітацію, операцію, хоч шо абись лиш платив, уроди недоучені.. мозгів там нема, щоб нормально діагноз покласти.

Незаперевальний 2021-08-03 / 12:37:20
Здається, що Ужгородець вичерпав аргументи на захист новоспечених почесних "ужгородців"! До речі, Мирослава Каламуняк - "заперевальна"(!), але як сказав один президент США про одного латиноамериканського диктатора: "Ми звичайно знаємо, що він сучий син, але він - наш сучий син!"

ромаріо 2021-08-03 / 12:08:40
Корупційні обороти підлеглого Смоланки - Кочмаря (завкафедри анатоміі)- за минулий навчальний рік склали декілька десятків тисяч долларів. Корупційні оборудки Смоланки на посаді ректора, де є можлиаість “ворочати” крупними проектами,-вимірюються щонайменше сотнями тисяч, а скоріш за все - вже і декількома мілліонами долларів в рік. Це справжні героі - по розкраданню.

АСВАБАДИТЕЛИ ПАГАРЕЛАВИ 2021-08-03 / 12:01:38
Мы точно помогаем Ужгороду расцветать уже в третьем поколении...На очереди четвертое....

НОВИНИ: Соціо

22:39
/ 1
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 1
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 3
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 1
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
» Всі новини