У Колочаві підліток, катаючись селом на позашляховику, поки батьків не було вдома, збив жінку (ФОТО)

1 серпня близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення від медиків про госпіталізацію 58-річної жінки з травмами, характерними для ДТП.

У Колочаві підліток, катаючись селом на позашляховику, поки батьків не було вдома, збив жінку (ФОТО)

Поліцейські з’ясували, що аварія трапилася у селі Колочава Хустського району.

Встановлено, що 16-річний односелець потерпілої, скориставшись відсутністю вдома батьків, сів за кермо сімейного позашляховика «Land Rover» та поїхав кататися селом. Однак не проїхавши і двох кілометрів підліток не впорався з керуванням та допустив наїзд на потерпілу – місцеву жительку. Зараз жінка  перебуває у реанімаційному відділенні.

У поліції за фактом дорожньо-транспортної пригоди  відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України. Автомобіль поміщено на спецмайданчик відділення поліції.

У справі триває досудове слідство, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

02 серпня 2021р.

Теги: позашляховик, підліток

Коментарі

Wer 2021-08-28 / 22:57:31
Ушльопки

Ммм 2021-08-04 / 12:31:49
Юрій Макар всі мозги пропив,нічого зозумнішого написати не може!!!

Анця опять 2021-08-03 / 19:57:09
Лишіть ся люди ви сього!!!
І не пишіть херні повної .
А за гроші ви не переживайте їхні.
Порішают їхнє діло .
І не обсерайте люди , Боже у нас така ненависть у селі .
Оден одного обсераєте, на чорта мішаєте Худинця і Кідноватого???
Моліт ся б жінка вижила , ане херньов страдаєте

Наталія Тумарець 2021-08-03 / 17:28:49
При чому тут Худинець?Навіщо його обливаєте гряззю?Він має своїх дітей.

видно 2021-08-03 / 13:49:36
якщо 16-річний то видко і прав неяких не мав...

Spaceman 2021-08-03 / 11:25:25
Ну і що це за суспільство ,яке толерує хабарі та ще і відстоює їх в коментарах?

Друг ! 2021-08-03 / 11:05:43
Чужі гроші не рахуйте , де і куди дають!
Їхнє діло, заплатять і што. ?
Не ваше діло!!!

Анця! 2021-08-03 / 11:02:03
Як ви можете знати де Худинець та Кіндоватий ходить?
І слова держіть за зубами , сопляк,сопляк.
Ви своїх виховайте як треба) , не за іншими дивитись .
Хлопець цей дуже хороший і

Анця 2021-08-03 / 10:56:52
Успокойтеся , херні не пишіть!
Хлопець був тверезий , я розмовляла із ним .
Ваш що жаба так давить що маю гроші та все поміщають .
Це їхня справа !

Spaceman 2021-08-03 / 10:21:29
Треба вимагати правосуддя. Участкові поліцейські крізь пальці дивляться, як шпана ганяє мотоцикли по селах, а часто, і авто, тому вина і на них також... Якщо отаке все не припиняти, а також оті відмазування, про які пишуть коментатори, Україні ще століття чекати до громадянського суспільства :(

колочава 2021-08-02 / 22:25:07
рижа поскудь Худинець василь з киндоватим порішають вже були в батька цього сопляка і назвали йому суму яку необхідно

Юрий Макар 2021-08-02 / 17:33:55
Полиция отмажет! + Худинець + Киндоватий

ХХХ. 2021-08-02 / 17:29:17
Нибуде нич ковдошу! Папа может

А паралельно 2021-08-02 / 17:11:27
Чий то був блатяк? Ужерте було щиня?

щлдішрмр 2021-08-02 / 14:53:42
Передайте справу слідчому Іванині, який під чітким керівництвом Жаби зіллє справу так, що потерпіла стане винуватою, а 16-річний підліток стане національним героєм.

рем 2021-08-02 / 14:11:55