Закарпатські науковці вивчатимуть культурні потреби молоді в сільських територіальних громадах краю

«Молодь у культурі, культура для молоді: потенціал закарпатських сіл» - саме так називається проєкт команди Закарпатського регіонального центру соціально-економічних і гуманітарних досліджень Національної академії наук України, який нещодавно отримав підтримку Українського культурного фонду.

Закарпатські науковці вивчатимуть культурні потреби молоді в сільських територіальних громадах краю

Впродовж п’яти місяців дослідники центру вивчатимуть культурні потреби молоді у сільських територіальних громадах краю для того, аби надати фахові рекомендації щодо покращення залученості сільської молоді до культурного життя в громадах. 

Зокрема, за результатами проєкту буде: підготовлено розгорнутий аналітичний звіт дослідження із аналізом культурних потреб молоді, та наявних можливостей для їх задоволення; розроблено рекомендації для вдосконалення системи культурного розвитку молоді у сільській місцевості; проведено заходи з актуалізації обговорень питання залученості сільської молоді до культурного життя.

Катерина Машіко, заступниця директора з наукової роботи Закарпатського регіонального центру  соціально-економічних і гуманітарних досліджень Національної академії наук України, координаторка проєкту, зауважує, що дослідження базуватиметься на мікс-підході, в якому поєднані кількісні (соціологічне опитування молоді, статистичний аналіз) та якісницькі (інтерв’ю, тематичний аналіз, кейс-стаді, аналіз документації) інструменти та методи. Такий підхід дасть можливість не тільки провести якісний аналіз отриманих даних, але й сприятиме актуалізації напрацьованих рекомендацій за результатами проєкту. 

Саме за рахунок поєднання результатів соціологічного моніторингу молодих мешканців Закарпатської області з результатами проведених інтерв’ю з експертами у сфері розвитку культурної сфери та представниками органів місцевого самоврядування територіальних громад області, буде запропоновано  конкретні диверсифіковані і структуровані напрями розвитку культурної сфери окремо як для гірських, так і для низинних сільських населених пунктів області, які будуть направлені на задоволення культурних потреб сільської молоді області. 

 

02 серпня 2021р.

Теги: молодь, потреби, науковці

НОВИНИ: Соціо

11:11
У Підвиноградові на Берегівщині у середу попрощаються з добровольцем Іваном Сусіком, що помер від важкого поранення
11:28
/ 1
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Гойбергом Фото новина
20:09
/ 2
В Ужгороді у вівторок призупинять водопостачання у центральній частині міста
11:25
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Чурговичем Фото новина
13:37
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Віктором Мургою Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
18:43
Тячівський суд наклав арешт на землю під будівництво МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
11:17
/ 1
Головою Закарпатського окружного адміністративного суду переобрали Ярославу Калинич Фото новина
00:05
/ 1
У Великому Березному проведуть в останню дорогу нацгвардійця Олега Соценка Фото новина
22:59
/ 2
"Вужі на сковороді" пралісів "Шипота"
14:15
/ 1
Підтверджено загибель Артура Ковача з Калин на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти понад півтора року Фото новина
13:33
/ 1
У Рахові поховають сироту-переселенця з Запоріжжя Дмитра Баришполя, який загинув пів року тому на Донеччині Фото новина
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
11:15
/ 1
У Мукачеві в п'ятницю попрощаються з Богданом Магійовичем, який загинув ще 2 роки тому Фото новина
13:18
/ 3
Зупиняючи московську орду на Харківщині, поліг Андрій Алексик з Онока Виноградівської громади Фото новина
11:14
/ 1
У лікарні в Сумах від отриманих на російській Бєлгородщині ран помер Юрій Порошенко з Осою Іршавської громади
14:20
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 1,1 млрд грн медзакладам Закарпаття за Програмою медичних гарантій
13:15
/ 2
На Донеччині поліг Артем Песик з Берегова Фото новина
19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
21:52
/ 3
Двоє знайомих "нагріли" ужгородку на продажі 10-ти її квартир на понад 14 млн грн Фото новина
19:16
/ 2
У неділю в Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Володимиром Дубровським Фото новина
16:49
/ 11
Ужгородцеві Роберту Бровді "Мадяру" присвоєно звання Героя України
» Всі новини