Закарпатську митницю "конкурсно" очолив Микола Румянцев

Наказ про призначення Миколи Румянцева керівником Закарпатської митниці у понеділок, 26 липня, підписав голова Держмитслужби Павло Рябікін.

Закарпатську митницю "конкурсно" очолив Микола Румянцев

«Призначити із 27 липня 2021 року Румянцева Миколу Олександровича на посаду начальника Закарпатської митниці, як переможця конкурсу, шляхом укладання контракту про проходження державної служби з посадовим окладом згідно зі штатним розписом митниці у розмірі 18000 гривень на місяць», – зазначається у наказі голови Державної митної служби.

Як вказано у документі, Миколі Румянцеву встановлюють випробування на посаді керівника Закарпатської митниці строком на шість місяців.

До цього Микола Румянцев працював начальником управління протидії економічним правопорушенням ГУ ДФС у Харківській області.

За інформацією «Наших грошей», Микола Румянцев раніше служив у Головному управління СБУ у Києві та Київській області.

Деякі ЗМІ вказують, що Микола Румянцев є людиною одіозного генерала-прикордонника Вадима Слюсарєва, якого у березні було обрано членом політради партії «Слуга народу» від Харкова.

Відповідно до декларації Миколи Румянцева, він є одруженим, має двох доньок. У 2020 році він отримував доходи як працівник СБУ, Головного управління ДФС у Харківській області та Головного управління ДПС у Києві.

27 липня 2021р.

Теги: Рябікін, митниця

Коментарі

Ветеренарy 28.07.2021 / 22:57:52
А йому й не треба. А наш голова хіба на факультеті губернаторської справи вчивсь? І нічого - керує. Вони хлопці з тієї ж Контори - усе знають і вміють, хоча і заочно.

Ветеренар 28.07.2021 / 22:43:57
Навіщо тоді є факультети митаревої справи ? Прийшов дЕлітант, бо на зміни не ходив і не знає яка там кухня вариться

вуйко 28.07.2021 / 19:07:33
Як генерал може бути "одіозним", як його у слугівське політбюро запхали?! Правляча партія - найкращі представники народу!

Няньо 28.07.2021 / 16:51:13
А йому вистачить посадового окладу 18000?

НОВИНИ: Соціо

16:35
У Мукачеві військовому після служби на Донеччині провели складне лікування суглобів
14:48
На Закарпатті судитимуть посадовця комунального підприємства через забруднення земель Фото новина
14:14
В Ужгороді планують безкоштовно ремонтувати житло ветеранам та родинам загиблих військових Фото новина
12:19
У Закарпатській обласній лікарні провели складну реконструктивну операцію пораненому військовому Фото новина
11:03
В Ужгороді 14 травня попрощаються із захисником Денисом Дзюїним Фото новина
17:27
/ 1
Службові собаки на Закарпатті винюхали наркотики, сигарети та понад 88 тисяч доларів
16:24
Закарпаття вперше приймає фінал «Учителя року» у чотирьох номінаціях Фото новина
15:10
У селі Лавки на Мукачівщині попрощалися з полеглим захисником Сергієм Світим, який досі вважався зниклим безвісти Фото новина
13:45
У Карпатах серед ночі заблукав турист із Київщини Фото новина
12:02
У селі Батрадь на Берегівщині підтвердили загибель захисника Володимира Сідея Фото новина
10:00
/ 8
Частина Ужгорода та передмістя залишилися без води через аварію
16:13
/ 1
Туристи з Київщини заблукали в Карпатах і випадково опинилися на Закарпатті Фото новина
11:54
У селищі Батьово в останню дорогу проведуть полеглого Героя Олексія Щетину Фото новина
10:02
У Мукачеві попрощаються із полеглим військовим Володимиром Сурняком Фото новина
09:15
У Хусті відзначили 936-ту річницю міста Фото новина
18:27
У Мукачеві патрульні виявили водія з понад 2 проміле алкоголю в крові Фото новина
15:42
У селі Велика Бакта на Берегівщині попрощалися з померлим захисником Миколою Даніловим Фото новина
11:03
/ 1
На Закарпатті митники вилучили п’ять старовинних листівок з зображенням Адольфа Гітлера Фото новина
20:24
У неділю в Ужгороді покажуть прем’єру вистави про закарпатських мишенят
17:43
/ 1
Машиніст вантажного потяга намагався вивезти сигарети до Угорщини через Чоп Фото новина
15:20
У селі Лази на Тячівщині автомобіль збив дитину, яка раптово вибігла на дорогу Фото новина
13:18
В Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Олександром Скляровим Фото новина
11:10
/ 1
У Мукачеві патрульні виявили водія з ознаками наркотичного сп’яніння та забороненими речовинами Фото новина
13:06
Школяр із Закарпаття представить Україну на Всесвітній олімпіаді з хімії Фото новина
12:00
Туристичний збір на Закарпатті перевищив 10 млн грн Фото новина
» Всі новини