На Закарпатті підозрюють ще шість випадків штаму Delta

В Ужгороді виявили ще шість підозр на штам Delta, біоматеріал хворих направили в європейські лабораторії, у більшості є в анамнезі подорожі в Російську Федерацію.

На Закарпатті підозрюють ще шість випадків штаму Delta

Про це в коментарі кореспонденту Укрінформу повідомила лікар-епідеміолог ДУ "Закарпатський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України" Любов Данич.

"Наразі ми говоримо про те, що на Закарпатті маємо шість підозр на коронавірус штаму Delta, це молоді люди віком від 18 до 35 років, є і люди старшого віку також. Деякі лікуються амбулаторно, дехто - у стаціонарі. У переважної більшості цих хворих є в анамнезі подорожі в Російську Федерацію, два випадки з підозрою на штам Delta зафіксовано в Ужгороді, зокрема", - сказала Данич.

За її словами, на основі біоматеріалу цих хворих уже проведено попередні молекулярно-генетичні дослідження на базі референтної лабораторії у м. Київ. За результатами цих досліджень виявлено мутації коронавірусу. Надалі ці дослідження потребують додаткового секвенування для того, щоб із точністю сказати, що це саме вірус штаму Delta, який циркулює зараз в інших країнах.

Результати досліджень з європейкої лабораторії очікують найближчим часом, біоматеріал був відібраний у хворих 16 липня.

Як повідомлялося раніше, у липні на Закарпатті офіційно підтвердили два випадки штаму Delta коронавірусу, хворі важко перенесли хворобу, також відвідували Росію.

Раніше у ВООЗ заявили, що зараз світ знаходиться на початку третьої хвилі пандемії коронавірусу через штам Delta. Ця мутація вважається більш заразною, ніж попередні штами коронавірусу. Штам коронавірусу Delta станом на 25 липня виявили на території 124 країн, зокрема в Україні.

 

26 липня 2021р.

Теги: коронавірус, COVID-19, Дельта, Delta

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

15:59
На Рахівщині медики врятували чоловіка, який замерзав у лісі Фото новина
12:16
У Чопі медики прийняли пологи в автомобілі швидкої допомоги Фото новина
10:27
На Хустщині пожежа ледь не знищила дерев’яну церкву національного значення
18:32
Через ожеледицю у Берегові рятувальники двічі виїжджали на ДТП Фото новина
15:56
У Лазещині вночі горів двоповерховий житловий будинок Фото новина
12:37
В Ужгороді під час земляних робіт знайшли артилерійський снаряд часів Другої світової війни Фото новина
18:02
На Мукачівщині вночі ледь не згорів житловий будинок Фото новина
14:30
У горах Рахівщини врятували 47-річного чоловіка, який планував перетнути кордон Фото новина
13:10
На Міжгірщині медики врятували пацієнтку з алергічною реакцією на медикаменти
11:59
У Берегові вогнеборці ліквідували пожежу в приватному будинку Фото новина
13:06
/ 1
Поліція розслідує загибель 17-річного хлопця в Ужгороді після падіння з висоти
09:29
/ 3
У Чехії знайшли мертвим закарпатця, який зник наприкінці грудня Фото новина
16:28
У Олешнику на Берегівщині ледь не згорів житловий будинок Фото новина
09:08
На Рахівщині авто з’їхало в кювет через ожеледицю Фото новина
17:44
У Берегові авто злетіло з дороги та впало в річку Фото новина
09:49
Закарпатські медики екстреної допомоги врятували життя пацієнтці у новорічну ніч Фото новина
16:54
Полум’я ледь не знищило будинок у Порошкові на Ужгородщині Фото новина
13:21
/ 1
У селі Невицьке вогнеборці врятували чоловіка, який під час пожежі отруївся чадним газом Фото новина
11:54
У селі Довге на Хустщині горів житловий будинок Фото новина
17:38
/ 1
У Тур’ї Поляні на Ужгородщирі згорів житловий будинок Фото новина
09:05
/ 1
В Ужгороді реанімували жінку після чотирьох зупинок серця
14:44
У селі Ільниця 69-річний чоловік отримав опіки внаслідок спалаху газоповітряної суміші Фото новина
12:42
На Берегівщині чадним газом отруїлася родина з вісьмох людей
11:45
У селі Косонь на Берегівщині загорівся ресторан Фото новина
10:37
/ 2
Для ліквідації загорання газової труби на Мукачівщині залучено 21 рятувальника Фото новина
» Всі новини