Ужгородська півфіналістка Дитячого Євробачення Аліна Гирич підкорює сцени України (ФОТО)

Ужгородка Аліна Гирич – володарка більш як сотні дипломів й нагород всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Серед них 28 гран-прі. Учасниця різноманітних телевізійних проєктів. Дівчина визнана найталановитішою дитиною України, а у 2020 потрапила до півфіналу Дитячого Євробачення. Співала в дуеті із відомими зірками шоу-бізнесу.

Ужгородська півфіналістка Дитячого Євробачення Аліна Гирич підкорює сцени України (ФОТО)

А ще ім'я Аліни можна знайти на сторінках Книги рекордів України.

Чергова перемога співочої ужгородки – третя премія та грошова винагорода на престижному пісенному конкурсі «Молода Галичина», що нещодавно відбувся на Львівщині у Новояворівську.

«Конкурс дуже масштабний. Конкуренція величезна. Тому я дуже щаслива, що отримала третю премію, адже суперники були надзвичайно сильні», - розповідає Аліна Гирич.

Ще одне досягнення Аліни – презентація першої авторської пісні. 

Композицію «Роксолана» спеціально для співачки написав поет та композитор Віктор Николишин.

«Якщо раніше я виконувала різні пісні і не до кінця розуміла, про що співаю, то пісня «Роксолана» на 100% моя. Я її відчуваю, вона повністю символізує мене. Ця пісня розкрила мене по-іншому», - ділиться враженнями юна співачка.

За значні успіхи й досягнення Аліну Гирич відібрали до проєкту Фонду Андрія Півня «Ужгород – місто талантів». Проєкт покликаний публічно відзначити талановитих дітей нашого міста та надихати їх рухатися вперед. Тож уже кілька тижнів фото співачки з інформацією про її успіхи на білборді в центрі Ужгорода бачать усі містяни.

«Мені надзвичайно приємно, що усі бачать, що я маю стільки досягнень й нагород. Адже в такий спосіб, своїм голосом, своїми успіхами я прославляю наш Ужгород», - каже Аліна.

Аби надихнути дівчину не здаватися на шляху до мрії стати відомою співачкою, організатори проєкту подарували їй майстер-клас із живопису рідким акрилом від журналістки, мисткині й натхненниці Олесі Смирнової. Свого часу Олеся Смирнова не побоялася кардинальних змін у своєму житті: відкрила студію макіяжу, зайнялася марафонським бігом, перегонами з перешкодами й перепливла протоку Босфор, без досвіду та професійної підготовки, маючи лиш пів року на тренування.

«Я завжди у пошуку себе. Ідея переплисти Босфор прийшла дуже спонтанно, як і все, що спадає мені на думку, зокрема й зайнятися малюванням. Але для мене вдосконалення важливіше, ніж досконалість. Сам процес  важливіший, ніж результат. Кожен майстер-клас – це натхнення. Учасники мають змогу повірити у свої сили, в те, що не маючи професійних умінь, можна довірившись матеріалу і мені, як вчителю, створити щось класне. Найважливіше – отримувати задоволення від самого процесу. Не очікувати чогось надзвичайного, просто співпрацювати з рідиною, яка сама малює картину», - ділиться Олеся Смирнова.

Для Аліни Гирич майстер-клас із живопису рідким акрилом (Fluid art )став першим досвідом. В межах проєкту «Ужгород – місто талантів» Аліна з Олесею продовжать співпрацювати. Найближчим часом на співачку чекає ще кілька майстер-класів уже у мистецтві макіяжу. Адже мейк-ап у сценічному образі є дуже важливим елементом.

«Аліна смілива дівчинка. Видно, що сцена її загартувала. Вона впевнена в собі, любить яскраві фарби. Вона була цілком захоплена процесом і просто творила на майстер-класі. Думаю, на навчанні з мейк-апу вона розкриється ще більше.  Така підтримка важлива. Важливо, коли хтось скаже: ти класний, ти правильно все робиш, у тебе все вийде. Добре слово, добрий вчинок може окрилити людину. Не на один день, а на все життя. Тому я радо підтримала цей проєкт», - підсумувала Олеся Смирнова.

26 липня 2021р.

Теги: Гирич, співачка, Євробачення, Півень, Сюзева

НОВИНИ: Соціо

18:10
/ 3
Закарпатська виноробня «Шато Чизай» стала брендом-візитівкою України на міжнародному конкурсі
17:28
На Закарпатті забудовник відшкодував понад 9,4 млн грн несплачених податків
14:57
В Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Володимиром Тарапатою Фото новина
14:56
В Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Володимиром Тарапатою Фото новина
12:35
На Закарпатті через суд повертають 12 га землі під сонячну електростанцію
10:46
Медики в Ужгороді врятували чоловіка після зупинки серця Фото новина
18:38
У селищі Кобилецька Поляна на Рахівщині прощатимуться із захисником Олександром Нічіпоруком Фото новина
17:54
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Рожковим, який понад два роки був безвісти зниклим Фото новина
16:50
В Ужгороді відбудеться обласний фестиваль кар’єри «Платформа твоїх можливостей 2026» Фото новина
14:20
У Хусті до бюджету повернули понад 1,2 млн грн пайових внесків
18:21
На війні з рф поліг закарпатець Володимир Гріга, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
17:40
/ 1
У Мукачеві відбудеться прощання з полеглим Героєм Юрієм Шепою Фото новина
16:39
В Ужгороді попрощалися з 40-річним полеглим Героєм Сергієм Захожим Фото новина
16:09
/ 1
Закарпатського прикордонника нагороджено державною відзнакою «За оборону України» Фото новина
13:55
У горах Закарпаття рятувальники двічі допомагали травмованим туристам Фото новина
12:44
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Олексієм Рожковим Фото новина
10:16
Трьох нелегальних перевізників викрили на Закарпатті Фото новина
09:04
На Хустщині перевіряють воду через підозру на небезпечну інфекцію Фото новина
15:04
На Закарпатті обмежать рух великогабаритного транспорту через аварійний стан мосту Фото новина
13:09
/ 1
На Мукачівщині відкрили «Стелу пам’яті та надії» Фото новина
11:38
В Ужгороді попрощаються із захисником Сергієм Захожим Фото новина
16:46
Мукачево прийняло всеукраїнські змагання кінологів Фото новина
11:05
У Виноградові вшанували матерів і дружин полеглих Героїв та передали державні нагороди Фото новина
18:34
/ 1
На Мукачівщині поліція розслідує поширення інтимних відео
12:52
/ 1
У Мукачеві затримали двох чоловіків, які намагалися пограбувати склад Фото новина
» Всі новини