У Великому Березному прикордонник на великій швидкості насмерть збив дитину (ФОТО)

Трагічна аварія сталася в суботу, 17 липня, ввечері, орієнтовно о 21.30, в селищі Великий Березний, між школою-інтернатом та АЗС "WOG".

У Великому Березному прикордонник на великій швидкості насмерть збив дитину (ФОТО)

Зі слів місцевих, водій іномарки рухався по населеному пункту зі значним перевищенням швидкості, і смертельно травмував 12-річного хлопчика. Той на велосипеді переїжджав з одного боку дороги на інший.

За попередньою інформацією, водій - молодий прикордонник.

На вказаній ділянці дороги саме зробили ремонт і розмітку не нанесено, однак, оскільки йдеться про населений пункт, швидкість не мала перевищувати 60 км/год.

Від правоохоронних органів офіційної інформації поки не має. Наразі відомо, що розслідуванням займається Державне бюро розслідувань.

18 липня 2021р.

Теги: смерть, Березний, зебра, прикордонник

Коментарі

злий 2021-07-19 / 22:24:59
Lemakу, подякуй редакції, що практично першою дала повноцінну інформацію про подію

Lemak 2021-07-19 / 21:14:24
Саме інтересне, статті про Ковід про інший злам виділено, а цю статтю поставили як якусь рядову!!! Чому??? Змінити, щось може лише суд лінча, на місці, більше нічого!Співчуття Батькам.

Ворр 2021-07-19 / 17:11:46


Коментар видалено. Адмін


Людина 2021-07-19 / 17:08:16


***ть василю богаті ти шо д******б ?? Як можна їхати 60 км якшо дитина литіла у воздусі 30 метру в дитини всьо поломане і одбито перелитіла через яблунку дитина при 60 він максиму поламав би ногу то бидло яке було за рульом даже не тормозило там тормозного шляха неє а литів він 140


Кока 2021-07-19 / 17:00:24


Коментар видалено. Адмін


До вані 2021-07-19 / 16:57:49


Ваня читай уважно максимум шо там мож їхати то 60

Коментар, до якого ви апелюєте, видалено через використання його автором кількох нікнеймів. Адмін


До Васі 2021-07-19 / 16:15:19


Він їхав понад 120 км, так шо не прикривайте водія

Коментар, до якого ви апелюєте, видалено через використання його автором кількох нікнеймів. Адмін


В кожного свуй розум 2021-07-19 / 14:32:44
Я звісно не захищаю прикордонника
Він летів зі швидкістю це всім ясно
Але якого чорта дитина робила в 21:30 на дворі а не вдома
І чого вона там гралася? Там є десь майданчик дитячий чи що?
Тим більш наскільки я знаю там був присутній батько
Дитини
Чому він позволив вийти на проїжжу частину?

Березний 2021-07-19 / 13:48:26
Наші патрульні стоять в Дубриничах і Костринові на переєзді чекавуть коли будуть везти чорних шо би накинули їм пару гривню замісь того шо би патрулірували по населиному пункті і штрафували за перевищення швидкості а типерішній голова Кирлик ніхуя не робить лише ниє шо би виписали премію йому Кирлик де камери?? Постав камери цілим Березним доста Красти!!!

Мент 2021-07-19 / 13:08:24
Забити мало такого урода треба шо би мучився

Вася 2021-07-19 / 11:45:25
Павлов ходить по Березному лем шось вун дуже обзераться посторонах

Воррр 2021-07-19 / 11:37:21


Посадити того пі***ра зеленного в ту шкодовку оболяти бензином і запалити виход лиш такий того шо дитину не вернути а то чмо буде жити дальше...


Talisman 2021-07-19 / 07:32:54
"оскільки йдеться про населений пункт, швидкість не мала перевищувати 60 км/год"

Ні, у населеному пункті швидкість не має перевищувати 50 км/год.

Коритнянин 2021-07-19 / 01:12:13
Батькам дитини співчуття та знайти сили пережити непоправну трагедію.

Людськой 2021-07-18 / 23:49:59
Прикордоника треба вбити і закопати десь в лісі.

444 2021-07-18 / 23:30:05
суд лінча

До нашо Міліції-Де Є Павлов? 2021-07-18 / 20:58:52
тАМ дЕСЬ В СЕЛІ НА бЕРЕЗНЯНЩИНІ-КОЛО цього дтп-І САМ ПАВЛОВ ХОВАЄТЬСЯ В ДАКІЙ БУДЦІ..бо ВТІК Із залу Суду ПРЯМО ПІД ЧАС ЗАСІДАННЯ СУДУ на Очах Міліційсьї Судової Стражи..АУ Павлов

Та так 2021-07-18 / 20:45:23
Дорогу наладилі і почали літаті .
Хлопця вже не є, а пограничнік одкупіться .

Коля 2021-07-18 / 20:40:12
Неє туй справедливості , справу мож закрити за 10/15 тис долару