З Ужгорода вилетів чартерний літак до Греції (ФОТО)

У суботу, 17 липня, відбувся перший чартерний авіапереліт Ужгород - Салоніки.

З Ужгорода вилетів чартерний літак до Греції (ФОТО)

Про це в соціальній мережі Фейсбук, розмістивши відповідну світлину, повідомив Міжнародний аеропорт "Ужгород".

Як йдеться у повідомленні, до Греції відлетіло 32 пасажири, більшість з яких - це краяни Закарпаття.

Переліт здійснено літаком Embraer ERJ 145.

"Отже, зарубіжні країни стають ближче, а аеропорт «Ужгород» можна без сумніву називати "міжнародний", - констатують автори посту.

З Ужгорода вилетів перший рейсовий літак до Греції (ФОТО)

18 липня 2021р.

Теги: авіапереліт, аеропорт, Салоніки, Греція

Коментарі

Адмін 2021-07-21 / 14:29:32


В заяві самого аеропорту було чітко вказано "рейсовий". Пізніше його замінили на "чартерний". Це легко відстежити в історії змін.

Тому помилки допустилася пресслужба аеропорту


Олекса 2021-07-21 / 13:38:33
В назві помилка: літак не рейсовий, а чартерний.
Дуже легко це перевірити через заяву самого аеропорту: https://www.facebook.com/uzhhorodairport/posts/1163240547523164

Вуву 2021-07-20 / 04:03:14
І зауважди ні один ху* не сказав що є якісь проблеми із світло сигнальною системою.
Ніхто навіть і не пікнув . Всі вилетіли як має бути без всяких проблем.
То ХТО хоче натягнути аеропорт на міліони , якщо ніякойі необходності в заміні самойі системи нема .
Тим більше що при " Лисому болванові" ту систему вже замінювали .

щурь вася 2021-07-19 / 22:41:39
от теперка наша біднота буде літати до Греції на кавиль, як казав порохобот

Андрій 2021-07-19 / 12:15:50
Скоріше це чартер!? Якась агенція продавала туди путівки?

украерорух 2021-07-19 / 10:07:30
Цим літаком до Греції полетіло сімейство Балог та їх родичі (зафрактували). Найближчим часом ніяких міжнародних рейсів не буде, можливо якщо Балоги або Шуфрич ще кудись полетять.

вуд 2021-07-19 / 09:45:31
ідіоти, шоб полетіти в Грецію не обовязково займатись тим всім, що ви перечислили, достатньо просто працювати, сплачувати податки, не бухати, і не бути ідіотом. Йдіть працюйте замість того, щоб тупу дурню тут писати.

Прага 2021-07-18 / 23:07:58
А маже 100 років тому ми з Ужгорода по 20 рейсів по Європі організовували....
Вітаємо з сукцесом....

Оксана 2021-07-18 / 20:36:08
Цікаво, яка ціна білетиків туди і назад

Микола 2021-07-18 / 18:35:12
Якщо рейсовий,оприлюднiть графiк польотiв.Але Це Може заказний тур на вiдповiдну кiлькiсть пасажирiв . Колись рокiв з 8 олiгарх Меламуд на двоих чартерных Боiнгах прилетiв до Ужгорода з Москви та Будапешту та закупивши Воеводiно 150 гостей святкували день народження дружини.Боiнги спокiйно приземлился та злетiли.

толерон 2021-07-18 / 16:47:44
Ця новина радує !
Усі дотичні - молодці !

niki-X 2021-07-18 / 12:42:49
БЫДНІ Т1"закарпУтьці"-Все Бідні НЕ МАЮТЬ НИЧ-ВСЕ ЇМ НЕ Хватає то ЧОГОСЬ...Усе Бідні,Усе Плачуть!.Але 32 Пасажи-ЗАКАРПАТЦІ-у Грецію (От Де Грошики у Бідних-за ПОРУБАНИЙ І ВИЗЕНИЙ ЛИСІ,ГОЛІ ЛИСІ КАРПАТИ,Перевоз ЧОРНОТИ через Кордон,Сигарет а Ще-Проституція,Продаж ПАЛИНКИ ВАРЕНОЇ-"Шпаргетовки"-іХАБАРІ-на митниці,ДПА і ВУЗах а ще й-в Лікарнях і на КОВІДі!)От ТАК-ТакШо,НЕ ПЛАЧТЕ-Шо БІДНІ!..Ясно? бо Знаєм ЯКІ ВИ...