Зі слів учасників імпровізованої попереджувальної акції протесту, а їх зібралась близько 20 осіб, вже з 24 червня компанія боргує їм заробітну плату за надані послуги таксі. Виплачено лише незначну частину, повідомляє громадський правозахисник Віталій Грегор.
Таксисти підозрюють брендову компанію "Bolt", яка в Ужгороді з'явилась нещодавно і працює через посередника, в шахрайстві. Адже, згідно з обумовленою зарплатнею, суму якої розрекламовано наліпками на самих авто, водії мали отримувати щотижня 15 тис грн, а насправді отримують не більше 3 тис.
У випадку ігнорування компанією вимог до неї дефакто найнятих працівників, останні обіцяють вдатись і до більш активних форм протесту.
Ололо 2021-07-18 / 09:21:19
останні обіцяють вдатись і до більш активних форм протесту. --- по правилам начнут ездить?! Ну эт прям слишком!
Андрій 2021-07-17 / 12:50:18
А де шахрайство? 3000 грн це ДО 15000.
От якби платили 16000,то можна було б протестувати щодо невиконання обіцянок.
Альфред 2021-07-17 / 00:18:35
Тут ключове слово "до", тому все чесно
Іван 2021-07-16 / 23:01:03
Акція і поліція не допоможуть, якшо у самих кишка тонка, скинутися бандитам. Через добу ці авто або горіти будуть, або перетворяться на металобрухт.
Варош 2021-07-16 / 22:41:41
ГОЛОВНЕ ПИТАННЯ??? СУМА ПОДАТКУ ЩО СПЛАЧУЮТЬ ПРИ ТАКИХ ЗАРОБІТКАХ. всіма..
Віталій Грегор 2021-07-16 / 22:28:21
Олександр, йдіть поробіть на авто 12 годин на добу і 6 днів на тиждень. Ціну визначає компанія, а не водії, які фізично не можуть її змінити. Хочете більш якісний сервіс, то платіть більші кошти, не хочете – викликаєте дешевшу службу. Чи ваш вибір. Як показує статистика люди хочуть і викликають Bolt та інші , не менш дешеві служби таксі. Чи ви вважаєте, що голова сільради чи посадовець облради за 8 год більше роблять? Хоча отримують подекуди і понад 100 тис. Тому не плутайте праведне з грішним. Якщо було обумовлено одні умови та сума, то вони і мають виконуватись всіма сторонами, а не лише водіями
Олександр з Ужгорода 2021-07-16 / 22:07:00
60 тисяч гривень в місяць?!! Вонючі таксисти взагалі обнагліли!!!! Таку зарплату вони хочуть мати за рахунок нас - простих пасажирів! Ціни на їх "послуги" космічні, їздять без намордників (без маски), в салоні тупа російська музика, та ще й вони гидко штиняють потом... ВСІМ! Ужгород - крихітне місто! Спокійно у межах міста можна обійтися без будь-якого транспорту! Ходіть пішки! Зекономите гроші, нерви, і екологію!!!
Вано 2021-07-16 / 22:01:56
Mykola 2021-07-16 / 21:14:18
Це як знижки до 200%
Вася 2021-07-16 / 21:11:21
Болт поклав «болт» на людей
Но позирай 2021-07-16 / 20:45:12
Читайте уважно оголошення про зарплату, "ДО 15 тисяч в тиждень", а це ДО і є 3000 гривень)))
Болт 2021-07-16 / 19:37:16
Водії ось вам і бот.