Колію "Анці Кушницької" біля Приборжавського не демонтують – Петров

Керівництво "Укрзалізниці" зняло з порядку денного питання про демонтаж колії вузькоколійної залізниці, відомої як "Анця Кушницька", пв районі Приборжавського.

Колію "Анці Кушницької" біля Приборжавського не демонтують – Петров

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук повідомив голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров.

Повідомлення про початок демонтажу вузькоколійки з'явилося на сайті Білківської сільської ради другого липня. Там опублікували отриманий уривок звернення, у якому повідомлялося про списання та подальший демонтаж колії "Іршава — Приборжавське".

О.Петров натомість зазначив, що вузькоколійку не розбиратимуть: "Можемо констатувати, що після переговорів із керівництвом "Укрзалізниці" дане питання зняте із порядку денного... Розпочинаємо перемовини про передачу колії на баланс області, а згодом - територіальних громад", – йдеться у пості голови облради.

З його слів, запланована пасажирсько-туристична експлуатація Боржавської вузькоколійки від Берегова до Кушниці. На відрізку, який хотіли розбирати, планують запустити проект велодрезини.

 

05 липня 2021р.

Теги: вузькоколійка, Анця Кушницька

Коментарі

Гуцул 06.07.2021 / 01:53:31
100 років тому громади обєдналися для будівництва залізниці - тепер для знищення передають "новим" громадам з мсісцевими князьками. Ви здурівли? Були мадяри, були чехи, були совіти - але ніхто так не умудрився дерибанити інфраструктуру

Андрій 05.07.2021 / 21:21:45
Це тільки в Україні таке можливо... Весь час хтось щось хоче відібрати, забудувати, демонтувати, вкрасти і це повсюдно.

Віталій Грегор 05.07.2021 / 19:25:19
Петров прям рятявнік, спочатку чуть не допоміг угробити тому і було опубліковано рішення про демонтаж , а тепер рятує. Десь був до цього, чому досі не забрали на баланс області? Де трохи такої його бездіяльності та інтриг і втратимо не лише Анцю

Читач 05.07.2021 / 09:21:09
У світі вузкоколійки -ЕКЗОТИКА , ТУРИСТИЧНА ПРИВАБЛИВІСТЬ !.Використати такий шанс , бо розрушати -МИ М-А-С-Т-А-К-И , А створювати -ні . От треба з розумом підійти до цього питання , використати з розумом що ще залишилося з цієї вузкоколійки. Багато разів читали публікації в обласних газетах , що треба зберегти АНЦЮ КУШНИЦЬКУ ,але нічого не робиться вже напротязі ДЕСЯКИ РОКІВ - ОДНА ГОВОРІЛЬНЯ!!! Шановні краяне , пора вже БРАТИСЯ ЗА ДІЛО !!!

Няньо 05.07.2021 / 08:55:19
Це уже хороша новина.

НОВИНИ: Соціо

18:15
На Закарпатті судитимуть чоловіка за контрабанду електронних сигарет Фото новина
17:00
На Закарпатті сім’я військового постраждала від шахраїв Фото новина
15:18
/ 2
У селі Липча біля храму залишили новонародженого хлопчика Фото новина
14:17
/ 1
В Ужгороді поліція розслідує пожежу в міській лікарні, де загинув пацієнт Фото новина
13:07
На Закарпатті за тиждень понад 3 тисячі хворих на грип та ГРВІ
11:11
На Мукачівщині взяли під варту підозрюваного у вбивстві знайомого Фото новина
08:55
На Мукачівщині запровадили безкоштовне “соціальне таксі” Фото новина
18:10
/ 1
Ортопеди з усієї України пройшли спеціалізований курс у Мукачеві Фото новина
17:03
На Закарпатті відбувся восьмий традиційний Wine Run серед виноградників Фото новина
16:13
На Закарпатті затримали переправника під час отримання $3000 від «клієнта» Фото новина
13:58
Кардіохірурги Інституту Амосова обстежили дітей у Мукачеві Фото новина
12:52
На Виноградівщині проведуть безкоштовну вакцинацію тварин від сказу
11:53
На Закарпатті судитимуть «чорного археолога» за спробу продати унікальний скарб Фото новина
10:38
Ужгородський замок презентував сучасний бренд Фото новина
09:39
На війні з рф поліг воїн із Нижніх Ремет - Михайло Попович Фото новина
08:42
На Говерлі травмувалася 18-річна туристка із Закарпаття Фото новина
18:25
/ 2
На «Тисі» митники вилучили брендові сумки та взуття майже на мільйон гривень Фото новина
16:36
/ 4
В Ужгороді після негоди авто застрягло у воді під залізничним мостом Фото новина
14:48
/ 13
В Ужгороді з’явилася 78-ма мініскульптура — на честь угорської шахістки Юдіт Полґар Фото новина
13:14
/ 2
На Тячівщині батька підозрюють у вбивстві власного сина Фото новина
12:29
Закарпатців попереджають про значні дощі та грози 14–15 вересня
09:17
/ 1
Помер закарпатський фотограф, журналіст і військовий Павло Білецький Фото новина
17:42
На Рахівщині підліток викрав 17 тисяч гривень з авто Фото новина
16:54
У румунських Карпатах рятувальники розшукали трьох українців
11:07
Ужгородський замок став майданчиком Міжнародного кінофестивалю Фото новина
» Всі новини