Неосвічена мешканка Великого Березного похизувалася у Фейсбуку заколотим вилами безпечним червонокнижним полозом (ФОТО)

Екоінспекція, яка мала б оштрафувати зловмисницю, традиційно бездіє

Неосвічена мешканка Великого Березного похизувалася у Фейсбуку заколотим вилами безпечним червонокнижним полозом (ФОТО)

Мешканка селища Великий Березний Марія Рейпаші похизувалася на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук вбитим лісовим, або, по-іншому, ескулаповим полозом.

На світлині змія розташована на передньому плані, а тому, на тлі людини, яка стоїть далеко позаду, її пропорції суттєво перебільшені і складається враження, що йдеться про велетенського плазуна.

Лісовий полоз є справді однією з найбільших змій України і його довжина максимально сягає 225 сантиметрів. При цьому змія є надзвичайно граційною і абсолютно безпечною, не отруйною. Більше того, він є корисним для людей, знищуючи гризунів, передусім - ослаблених небезпечними для людини хворобами.

При цьому ця змія є рідкісною, через що, як зникаючий вид, занесена до Червоної книги України.

Штраф за вбивство однієї особини лісового полоза визначений у розмірі 5 000 грн. Однак Державна екологічна інспекція у Закарпатській області у таких випадках злочинно бездіє.

При цьому М.Рейпаші хизувалася своїм "подвигом", зробленим, очевидно, спільно з родичем: "...Ми із Юрчіком її взяли на вили і вунесли її геть із двора".

Світлина і пост викликали шквал обурення з боку коментаторів, серед яких і відомі герпетологи та природозахисники України.

Для того, аби не вбивати безпечних полозів, достатньо знати, що на Закарпатті мешкає єдина отруйна змія - гадюка, і її довжина досягає максимально 70 сантиметрів.

Раніше Закарпаття онлайн повідомляло про аналогічні прояви дикунства, коли, зокрема, ще один "дикий" житель закарпатської глибинки похизувався фото з вбитим червонокнижним полозом.

28 червня 2021р.

Теги: полоз, вбивство, дикунство

Коментарі

Марісабель 2021-07-02 / 11:18:11
Ніхто не має права ображати людину. Всі такі освічені, правдиві. А в першу чергу потрібно бути людяними. Перш ніж писати таку статтю, потрібно було, на перший раз, пояснити цій жінці, а їй видалити свій допис. Бо ніхто не знає, що б робив у такому випадку. І думаю, ніхто не хотів би бути на її місці. А назва статті дуже "неосвічена".

@@@ 2021-06-30 / 21:36:13
Шановні ви всі такі розумні шо просто неправда,якщо було таке чудо у вас то шо би ви робили?для чого писати херню всяку людину ображати ?Ну в принципі тепер нема людей нормальних лише знають обісрати один одного і це нормально,тому так і живимо ....

Березнян 2021-06-29 / 18:42:44
Вуроросли у бетоні на асфальті на лівері з макаронами серед мусора і пацканю і про освідченість говорять дегради єбануті. Самим дай кондзерву а одкривачку не дай та з голоду здохнуть.

Березнянці 2021-06-29 / 16:04:26


Ви така сама дика, бо не розумієте, що освіченість - це не здобута заочно або куплена за хабарі корочка, а певний рівень цивілізованості, знань, які дозволяють, зокрема, жити в гармонії з довколишнім світом, а не думати, що ти цар природи і можеж вбивати все, що ворушиться, бо тобі так хочеться.

Освіченість в даному випадку допомогла би вам зрозуміти, що ця змія - абсолютно безпечна і вашим дітям нічого не загрожувало. Але ви не освічена і освіченою бути не прагнете.


до "закарпатець" 2021-06-29 / 15:58:35
Освічені ужгородці Андріїва не обираютьточно. За нього продають свої голоси отака сама бидломаса плюс цигани

До Березнянки 2021-06-29 / 14:12:57
Тупа курка думала що це анаконда:) навіщо гуглити у нас що десятки різновидностей? Треба було до школи ходити і знати різновид карпатських плазунів, а не буквар курити по туалетах.

закарпатець 2021-06-29 / 14:09:48

до Ужгородець 2021-06-29 / 13:41:50

Ну так))) "Освічені" ужгородці другий раз поспіль обирають собі у мери звинуваченого у суді хабарника та директора базара від Блюка...))) Чому до капец "освічених" ужгородців в ОТГ не хоче жодне сусіднє село - для них теж загадка...)))

До чилядника 2021-06-29 / 14:05:00
Треба ще розібратися де гад? На вилах, чи з вилами?

Ужгородець 2021-06-29 / 13:41:50
Тупий та неосвічений виборець клоуна.

Чилядник 2021-06-29 / 09:37:04
Треба было го погладити,предложити молока і т.д.спокон віків по селах гаду били тай будут бити.і до лампочкы до якої книги ун занесеный.гад є гад.най лізад по хащи а не пхатися уд людям.баба молодєц.

Екоіеспекція 2021-06-29 / 09:27:52


Коментар видалено. Адмін


Василь до Березнянки 2021-06-29 / 09:02:28
Бидло є бидло,,,

Березнянка 2021-06-29 / 08:29:28
Впевнена, що ті хто пише тут ці дурацькі коментарі нижче 5 поверху не залазить, і сидить гріє пяте місце на балконі. Чому людина неосвідчена? Звідки Ви це взяли? У Вас більше розуму і вихованості коли таке пишите? Впевнена, що ні?!?!?!Я з вищою освітою, і що? І знаю що він червонокнижний.... Але коли їх уже стільки, що пройти ніде не можна. І в себе на подвір'ї коли бачиш по 2-3 на день.. роблю що хочу. Теж їх ліквідую,навіть не задумуючись.. Безпека дітей на першому місці, хоть би він був єдиний в світі.

Ярослав 2021-06-29 / 08:22:05
Зі страху ще й не таке можна наробити. Приліз такий гад у двір, хто буде гуглити що то за змія?

дарвін 2021-06-29 / 05:39:48
звичайна гуканка, нічого дивного.

злий 2021-06-29 / 00:41:21
Бичка. Гуканка

Няньо 2021-06-29 / 00:15:06
Цей факт треба зафіксувати екоінспекції і оштрафувати цю «двійочницю» на 5000 гривен. Одним словом дикарі, як таких папуасів можуть взяти у Європу?

НОВИНИ: Соціо

11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 8
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 10
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 2
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
/ 1
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем