На Ужгородщині водій BMW збив пішохода і зник з місця аварії (ВІДЕО)

Повідомлення про автопригоду з потерпілими у селі Тарнівці Ужгородського району до поліції надійшло 21 червня, близько 22 год.

На Ужгородщині водій BMW збив пішохода і зник з місця аварії (ВІДЕО)

На місце події негайно виїхали поліцейські слідчо-оперативної групи та експерти.  Вони встановили, що внаслідок ДТП травми отримав 35-річний  чоловік. Медики діагностували у потерпілого черепно-мозкову травму, струс головного мозку та перелом носа. Водій, який травмував пішохода,  з місця аварії втік.

У результаті проведення комплексу оперативно-розшукових заходів всі деталі справи вдалося встановити. Поліцейські з’ясували особу водія та знайшли його транспортний засіб. До автопригоди причетний 56-річний мешканець сусіднього села Галичі. Винуватець аварії  не впорався з керуванням і допустив наїзд на  місцевого жителя. Після вчиненого водій  покинув місце автопригоди, а автомобіль сховав у дворі товариша.

За фактом дорожньо-транспортної пригоди слідчі поліції відкрили  кримінальне провадження за ч.1 ст.286 Кримінального кодексу України, тобто порушення правил безпеки дорожнього руху. Також відносно водія вирішується питання про відкриття кримінального  провадження за ч.1 ст.135 Кримінального кодексу України. Йдеться про залишення  особи в небезпеці.  

Транспортний засіб поміщено на арештмайданчик відділення поліції. Слідство у справі триває, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

26 червня 2021р.

Теги: водій, пішохід

НОВИНИ: Кримінал

11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
» Всі новини