Мукачівка розпродає свій квітник, щоб зібрати кошти онкохворим дітям (ФОТО)

Мукачівка Наталя Васько розпродає іриси та інші квіти зі свого квітника, щоб зібрати кошти для онкогематологічного відділення дитячої обласної лікарні, а також безкоштовно віддає рослини на озеленення прибудинкових територій та шкіл.

Мукачівка розпродає свій квітник, щоб зібрати кошти онкохворим дітям (ФОТО)

Свою акцію пані Наталя розпочала в кінці травня, каже, за цей час, продаючи квіти, переважно, іриси з власної колекції, вдалося зібрати перші 10 тисяч гривень, розповідає  кореспондент Укрінформу.

“Ці кошти передаємо на потреби онкогематологічного відділення Закарпатської обласної дитячої лікарні, у них є потреба у багатьох базових речах — там, наприклад, немає подушок для мам, які перебувають у лікарні разом зі своїми хворими дітками. Загалом потрібно назбирати суму в чотири рази більшу — мова йде про 40 тисяч гривень, тому я продовжую розпродавати свої іриси з колекції та інші квіти з саду,” - каже Наталя Іванівна.

Найбільше люди купували ірисів на зріз у період останніх дзвоників у школах, замовляли кореневища також "Новою поштою", до жінки приходили сусіди та містяни, навіть парафіяни з церкви, куди ходить пані Наталя. Багато хто навіть не брав квітів, просто переказували кошти на картку чи передавав особисто, каже вона.

“Зараз у липні — найкращий час для того, аби висаджувати іриси в садах та на клумбах. Тому я продовжую акцію, квітів у мене іще багато,” - каже жінка.

Наталя Васько говорить, що ця її приватна ініціатива має й іншу мету: озеленити місто та зробити його квітучим. Жінка каже, що таким чином Мукачево здобуло б славу як місто не тільки сакур, а й ірисів.

“Усі садівники знають, що є сотні сортів ірисів, є навіть такі, з якими виграють міжнародні конкурси, а що головне — це невибагливі квіти, які майже не потребують догляду, це б суттєво економило місту на озелененні. І Мукачево могло б мати славу міста ірисів, це б приваблювало до нас тисячі туристів,” - акцентує Наталя Васько.

Відтак, мукачівка запрошує закарпатців і жителів інших областей долучатися до своєї ірисової акції — допомагати дітям та робити цей світ красивішим.

“Ви робите добровільну пожертву скільки можете або хочете, а я даю вам кореневища ірисів стільки, скільки вам треба,” - каже Наталія Васько.

Жінка також наголошує, що для озеленення шкіл, училищ, дитсадків, соціальних закладів згодна віддавати квіти безкоштовно.

21 червня 2021р.

Теги: квіти, квітник, онкологія

Коментарі

Молодець 21.06.2021 / 23:51:17
Молодець, хай Бог допомагає . Побільше таких чуйних людей булоб то і зла і ненависті б не було.

НОВИНИ: Соціо

18:07
У Хусті зустріли захисника, який повернувся з російського полону Фото новина
17:04
На Закарпатті судитимуть підприємця за незаконне будівництво рибників на 2 га землі Фото новина
13:05
На Хустщині підприємство сплатить майже 800 тис. грн боргу за оренду землі Фото новина
11:15
В Ужгороді попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Іваном Кирʼяновим Фото новина
10:09
Визнано загиблим військового із Перечина Мілана Пастеляка, який з лютого був безвісти зниклим Фото новина
15:50
В Ужгороді поліцейські оперативно розшукали зниклого хлопчика Фото новина
14:20
/ 1
На Закарпатті висадили новий «Ліс пам’яті» на честь загиблих захисників Фото новина
13:15
У Мукачеві створили авторський аромат, присвячений місту Фото новина
12:12
На Берегівщині попрощаються із захисником Кирилом Карчевським Фото новина
11:10
В Ужгороді патрульні виявили водія, який керував автомобілем у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
09:00
На Закарпатті відзначили Міжнародний день музеїв Фото новина
18:06
Закарпатські рятувальники розшукали у горах туриста із Миколаєва Фото новина
17:06
На Закарпатті попрощалися з 37-річним старшим матросом Максимом Раком Фото новина
15:45
У Мукачеві попрощаються з Олександром Карольї, який загинув ще в червні 2024-го Фото новина
15:13
/ 2
Глава греко-католиків Закарпаття звершив божественну літургію в оновленій церкві архістратига Михаїла в Щасливому на Мукачівщині Фото новина
14:56
Схему з фіктивним шлюбом викрили прикордонники Чопського загону Фото новина
13:06
У Квасах на Рахівщині під час екоакції зібрали понад 5 кубометрів пластикових відходів Фото новина
12:02
/ 7
У Міжгір’ї висадили нову алею сакур Фото новина
11:11
/ 1
В Ужгороді прощатимуться із полеглим захисником Іваном Кир’яновим Фото новина
10:04
На війні з росією поліг захисник із села Ярок на Ужгородщині Михайло Бреза Фото новина
17:23
/ 3
Іван Чендей про діячів неорусинського руху
16:41
Нетверезого водія без посвідчення виявили патрульні в Ужгороді Фото новина
13:47
/ 1
У потязі «Чоп – Загонь» службовий пес знайшов валізу з контрабандними сигаретами Фото новина
10:43
/ 1
В Ужгороді проведуть в останню путь захисника Максима Рака Фото новина
09:04
/ 2
Школяр із Закарпаття виборов перше місце на Балтійській олімпіаді з хімії Фото новина
» Всі новини