ФОТОФАКТ. В Ужгороді авто розтрощилося об паркан

ФОТОФАКТ. В Ужгороді авто розтрощилося об паркан

В обласному центрі Закарпаття, у мікрорайоні Радванка, на вулиці Дендеші сталася дорожньо-транспортна аварія. Водій не впорався з керуванням і автомобіль врізався у паркан.

На місці ДТП працювала поліція.

Офіційна інформація про причини та обставини цієї ДТП, а також можливих постраждалих наразі відсутня.

20 червня 2021р.

Теги: ДТП, Ужгород, Радванка

Коментарі

селянка 2021-06-25 / 20:23:31
а что же не написали чей сын был за рулем ??? запретил отец ??? ПУСТЬ НАПИШУТ ЧЕСТНО КТО БЫЛ ЗА РУЛЕМ И НА КАКОЙ СКОРОСТИ НЕСЛАЧЬ МАШИНА.....ВСЕ ЗНАЮТ ЧЕЙ СЫН СДЕЛАЛ АВАРИЮ

селянка 2021-06-25 / 20:21:13

Аня 2021-06-22 / 22:51:48
Перестаньте и так всем плохо
Мама и так уже не увидит сына
А люди что пострадали не будут прежними
Сочувствую родным и близким

Ник 2021-06-22 / 22:45:31
Очень сильно жаль всех

Питання 2021-06-21 / 23:37:18
Доки у подібних інформаціях ьуде звучати фраза: "нее справивсся з управлінням...", коли винуватці ( у даному випадку не виникає сумніву), або під дією алкоголю чи наркотиків, або дебілізму свідомо порушують швидкісний режим, нагло виїзджають на зустрічну смугу для обгону, прлюють на безпеку інших учасників дорожнього руху. На жаль, у цьому випадку також постраждали невинні пасажири автобуса. Жаль їх. Та не жаль винуватця, він свідомо летів до свого фіналу, але таким "літунам" краще вибирати інший варіант, без ризику для оточуючих ( стовпи та дерева також жаль, вони не винуваті.

Андрій 2021-06-21 / 19:00:26
Якщо завтра озвучать, що винен водій автобуса, бо рухався з великою швидкістю, не здивуюся це Україна, а у нас сама "чесні" судді, їм лиш німби на голову повісити залишилось.

Іван 2021-06-21 / 17:16:25
Підтримую коментар Ужгородця. Просто шкода людей з автобуса , хто їм поверне здоров'я.

рем 2021-06-21 / 12:34:35
Шкода, що чоловікові городи'ну знесли.

Короп 2021-06-21 / 08:18:31
Це мабуть мерседес закордонний попутав шляхи до об‘іздноі.

Василь 2021-06-20 / 22:02:54
В автобусі всі живі? Жінка лежала на асфальті, як вилетіла через скло?

Петро 2021-06-20 / 20:55:44
Дуже жаль!
А коли закриють наркобордель у Мукачеві по митрополита володимира,22/21 ?

Олег 2021-06-20 / 20:46:37
Всі хто вигороджує винуватця аварії знайте. Він ще і в автобус врізався. На щастя там ніхто не постраждав. А ще подумайте якби він їхав з дозволеною швидкістю чи було б таке?

.... 2021-06-20 / 17:46:15
Для нас він живий і десь поблизу,
У спогадах, в серці та у мріях
Душа завжди жива, вона все знає
І бачить, як страждаємо ми нині!
На небі стало більше янголом одним,
І це очевидно, точно знаю!
Сьогодні, завтра і усе життя
Ми пам'ятаємо, любимо і сумуємо!

Johnny Walker 2021-06-20 / 17:45:59


Лишнего не *****те.


Іштван 2021-06-20 / 17:26:52
Мажорик 140 валив

Vasil 2021-06-20 / 17:25:00
ДУЖЕ ЖАЛЬ

Ромаріо 2021-06-20 / 17:22:09
Це як чорт мусів летіти містом, щоб сталися такі масштабні деформаціі кузова.

До ужгород 2021-06-20 / 17:16:01
Нехер літати по вулицях міста всім убивцям туди дорога їхав би 60 нічого би не було

Адиллов 2021-06-20 / 16:52:53
очень жалко парня, Кристиан Бабыч покойся с миром!
ты был для нас хорошим человеком!

до ужгород 2021-06-20 / 15:52:50
А Як би- твоя дитина була за кермом цього автотранспорта??? Ну вот вот!!!!!

НОВИНИ: Кримінал

23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 4
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 4
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 13
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14
/ 11
У корупційній справі депутата від ОПЗЖ Маєрчика "недоброчесну" голову апеляційного суду Фазикош (само)відвели і призначили її "протеже" Бисагу