В Ужгороді відбулося позапланове засідання комісії ТЕБ та НС у зв'язку із пожежею у циганському поселенні (ФОТО)

Позапланове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відбулося сьогодні в Ужгородській міській раді у зв'язку із пожежею, що сталася напередодні ввечері у ромському поселенні у мікрорайоні Шахта.

В Ужгороді відбулося позапланове засідання комісії ТЕБ та НС у зв'язку із пожежею у циганському поселенні (ФОТО)

За інформацією рятувальників,  пожежа спалахнула близько 22:30 18 червня, горіла будівля барачного типу, в якій проживало ромське населення. Гасіння пожежі ускладнювалося через щільну забудову та відсутність протипожежного водопостачання, довелося організовувати підвіз води.

О 23:45 пожежу на площі близько 170 кв. м локалізували, повністю ліквідували її о 03:20. Вогнем знищено 5 будинків барачного типу,  де проживало 13 осіб (10 дорослих та 3 дітей), частково пошкоджено огорожу гімназії №14. На щастя, обійшлося без загиблих. Причини пожежі наразі встановлюють.

На позаплановому засіданні створили робочу групу, яка займатиметься організацією допомоги потерпілим. Після засідання у міськраді члени робочої групи виїхали на місце, вивчали ситуацію, спілкувалися із постраждалими. Соціальні служби міської ради організували харчування, забезпечили постраждалих на ближчий час продуктами та одягом.

 

19 червня 2021р.

Теги: засідання, комісія, пожежа

Коментарі

Порада 21.06.2021 / 23:56:33
Нехай кожний член комісії прихистить у себе по цигану для більшого розуміння сутності цих паразитів. Піклуйтеся про них досхочу, але за свій кошт, а не за наш. Як піаритися на допомозі циганоті, оберігаючи їх "національну самобутність" - влада попереду, а коли потрібно захистити чесних громадян від малолітніх злодюжок чи циганських злочинних банд- влада робить вигляд, що це не їхня проблема, а самих громадян.

Еган 21.06.2021 / 15:16:43
У нас цигани - обрана нація.Що мож циганам,то нормальним людям- зась.Моде їм як багатодітним подарує місто будинки,що їм ті квартири.Лише хай мер і компанія кошти свої дають ,а не з бюджету міста.І всі будуть за.А ще нехай наймуть їм хатніх робітників, щоб лайно за ними прибирали.Бляха- муха,скільки можна?

До неравнодушного 20.06.2021 / 14:37:44
Погоджуюся на 100% хай риють землянки подалі від міста і поглибше:)

Конарь 20.06.2021 / 11:04:55
А що,файного бульдозера у вароші нема? Зачистити територію від сміття і буде порядок.

Адольф 20.06.2021 / 09:25:56
Слабо горіли. Зупинить циганву хіба що крематорій.

Неравнодушный 20.06.2021 / 06:54:21
Очередное вымогательство, сами сожгли свои халупы-самострои, а теперь будут шантажировать и вымогать у города жилье, не люди, а "раковая опухоль". Выдать им лопаты, пусть копают землянки, но подальше от города.

Укр 20.06.2021 / 06:41:26
Якщо їм дадуть квартири, то я обовязково побудую в полі шалаш, потім його запалю, і теж буду вимагати нормальне житло. Думаю це хороша схема.

Чит 20.06.2021 / 05:19:37
Треба треба їх плекати, допомагати, роботу дати, а вони навіть місто, яке їх утримує,прибирати не хочуть. Ходять зранку 1-2 години махимум мітли за собою тягяють. Ті хто їздить на машинах того не бачать, Тай довкола дастора чисто.

злий 20.06.2021 / 00:21:31
Щось я не бачив, щоби ця комісія збиралася. коли згорить житло в нормальних людей. І щоби їм чимось допомагали, як цим, - їжею, одягом

Читач 19.06.2021 / 19:49:11
Подаріть їм каністру із бензином і спічки, найся іще мало побавлять, може уже докус тоті халабуди догорят.
А мер най переселить циганів у міськраду, они там бистро порядок наведут :).

мовжі дігов 19.06.2021 / 18:51:32
П*ять коментів, і жоден дописувач чомусь не співчуває засмаглим. Варто задуматись...

Згадайте 19.06.2021 / 17:50:47
Перед тим як виділяти допомогу, шановні члени міськради і ті, хто будуть ухвалювати рішення, згадайте, будь ласка, жінку, яку недавно побили цигани на Радванці і потрощені сходи біля Вопака.

Дайош прецедент 19.06.2021 / 17:41:07
Допоможіть, переселіть, пригрійте -> сподобається -> почнуть методично куньгови підпалювати один за другим.

Микола 19.06.2021 / 17:15:23
купити їм пентхауси в новостроях

Невідомий 19.06.2021 / 16:39:46
Цигани занесені до Червоної книги України, тому їх потрібно оберігати, одівати і кормити, а ще краще купити кожному по квартирі !

Но! 19.06.2021 / 16:34:41
Прекрасно! Тепер купім суспільним коштом циганам квартири, кормім та одівайме їх. Вже нам добре на голові сидять.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

14:10
/ 1
Біля Майдана на Хустщині горіло 12 га лісової підстилки та чагарників на місці колишньої вирубки Фото новина
11:28
У Соймах Міжгірської громади прикарпатець на "Фіаті" смертельно травмував 74-річного велосипедиста Фото новина
16:33
У Хусті вигоріло 150 м кв. занедбаного складу Фото новина
11:34
У Тисі виявили ще одного потопельника Фото новинаВідео новина
11:32
/ 5
У Хусті зранку вівторка на ходу загорівся Peugeot Partner (ОНОВЛЕНО) Фото новина
11:20
/ 1
У Сваляві вночі перекинулася Audi A6, водій – загинув, пасажир – травмований Фото новинаВідео новина
11:23
/ 3
В Ужгороді діти, "щоб зігрітися", спалили ВАЗ на стоянці Фото новина
11:16
У Тересві на Тячівщині горіла прибудова до 2-поверхового будинку Фото новина
16:49
/ 1
У Горонді на Мукачівщині згорів автобус ПАЗ
13:19
/ 2
У Порошкові на Ужгородщині в річці Тур'я виявили "місцевого" потопельника
12:37
У Загатті на Хустщині згорів вантажний КамАЗ Фото новина
12:25
У Кольчині на Мукачівщині на пожежі в літній кухні отримала опіки жінка Фото новина
14:09
/ 1
В Ужгороді "безправний", нарко- і алкоп'яний водій створював аварійні ситуації та тікав від поліції Фото новина
19:27
На Рахівщині біля озера Бребенескул розшукали двох знесилених і переохолоджених туристів, один з яких травмувався Фото новина
17:27
Toyota Camry в Уклині на Мукачівщині згоріла внаслідок зіткнення з деревом Фото новина
16:52
У Калинах на Тячівщині в Тересві виявили тіло місцевої мешканки
14:39
В Уклині на Мукачівщині вночі згоріла Toyota Camry
02:06
У Мукачеві вантажівка в'їхала у автобусну зупинку, водій утік Фото новина
15:24
У Сваляві згорів гараж на приватному обійсті Фото новина
15:45
У Горінчові на Хустщині горів хлів з вівцями Фото новина
15:24
У Вонігові на Тячівщині гасили пожежу в гаражі поруч з будинком Фото новина
11:38
У Сускові на Мукачівщині в палаючій надвірній споруді загинули 400 перепілок Фото новина
11:32
У Лалові на Мукачівщині гасили пожежу в причепі з вугіллям Фото новина
16:19
На Великдень у Мукачеві на пожежі врятували чоловіка
16:12
У Великому Бичкові на Рахівщині перед Великоднем згоріла мініпекарня
» Всі новини