Ужгород має перших "двохсотбальників" зі ЗНО (ФОТО)

Двоє ужгородських випускників отримали максимальний бал на цьогорічному зовнішньому незалежному оцінюванні.

Ужгород має перших "двохсотбальників" зі ЗНО (ФОТО)

Ярослав Федина, учень 7 (11) класу Класичної гімназії отримав 200 балів на ЗНО з математики. Також 200 балів на ЗНО з англійської мови отримала Олександра Бобровник, учениця 7(11)-А класу Лінгвістичної гімназії ім. Т.Г.Шевченка.

Від Ужгородської міської ради, як і передбачено Програмою підтримки обдарованої молоді, випускники отримають грошову винагороду за свої досягнення.  

19 червня 2021р.

Теги: ЗНО, бали, випускники

Коментарі

Світлана 20.06.2021 / 22:03:05
Арлам,у тебе скромноє желаніє!

Світлана 20.06.2021 / 18:39:17

Аларм 20.06.2021 / 06:34:21
З однієі сторони частина дітей дійсно вчаться, щоб здобути знання, але корупція в цій краіні блокує карєрні можливості багатьох талановитих дітей. А з іншого боку всякий непотріб за гроші купує собі не те що вищу освіту, а дипломи кандидатів та докторів наук. СБУ явно в долі, коли, наприклад, на економічному факультеті УжНУ вже понад 20 років проф. Кубіній, проф. Газуда та інші науковці щороку продають (пишуть на замовлення) наліво-направо десятки кандидатських та докторських дисертацій всяким грошовитим даунам, а СБУ на це - 0 уваги. І таких корумпованих вчених рад в УжНу з десяток функціонує. Цей корупційний конвеєр з науковими ступенями за скромними підрахунками в Украіні досяг обороту на рівні 1 млрд.грн/рік., коли щонайменше кожна 2-га кандидатська та кожна 3-тя докторська дисертація є написаною на замовлення. Президент Віктор Янукович, депутатим Ілля Ківа, Валерій Пацкан, Нестор Шуфрич... Все це тільки вершина айсбергу найбільш відомих людей, які придбали собі наукові ступені. Зокрема, нашим землякам Валерію Пацкану дисертацію по юр.наукам зробив проф. Лемак, за що останнього проштовхнули у найвищі судові органи краіни. А Н. Шуфричу дисертацію з аграрних наукт“зробила” наша землячка проф. Балян із науково-дослідного інституту (В.Бакта). При цьому дисертаційна робота Шуфрича на тему сільського господарства Угорщини - при чому тут Угорщина, коли дисертацію захищають для Украіни - питання риторичне. Короче кажучи : для того, щоб очисти украінську систему вищоі освіти від десятків тисяч липових кандидатів та докторів наук, треба проводити 100 процентну і реальну переатестацію всіх наукових кадрів включно з академіками та членкорами.

Правда 20.06.2021 / 05:56:52
президент Віктор Янукович (доктор економічних наук), депутат Ілля Ківа (кандидат юридичних наук) - ось на кого варто орієнтуватися, діточки. І все це досягнуто з двійками в атестаті.

Фігня 20.06.2021 / 01:07:42


Для чого жити в цій країні, якщо її так ненавидиш? Антиукраїнський тролінг. Коментар видалено. Адмін


Читач 19.06.2021 / 19:16:27
Молодці !!! Розумники !!! Гордість батькам за таких дітей !Навіть по фото видно - спокійні і розумні обличчя !!! Хай Боженько Вас береже і хай здійсняться Ваші мрії !!! Вітаю Вас і Ваших батьків !!! МОЛОДЦІ !!!

НОВИНИ: Соціо

18:15
/ 1
Закарпатця, який до смерті побив 10-річну падчерку, засудили до довічного ув’язнення
17:00
У Мукачеві планують створити індустріальний парк «ЕКО Мукачево» для розвитку інновацій
16:27
На Закарпатті кіберполіція попереджає про фейкові повідомлення від імені МВС Фото новина
15:11
На Тячівщині чоловік отримав 12 років в’язниці за вбивство двоюрідного брата Фото новина
14:12
В Анталії студентка УжНУ виборола два “золота” чемпіонату світу з шашок Фото новина
13:05
У Мукачеві прощатимуться із полеглим захисником Романом Погребняком Фото новина
12:16
Книга закарпатського письменника Андрія Любки вийшла у США Фото новина
10:58
6 листопада на Закарпатті очікується суха погода з туманами
09:10
Закарпатські музейники та артисти створили відеопроєкт про звучання народних інструментів Фото новина
17:56
В Ужгороді п’яний водій спричинив ДТП біля торгового центру Фото новина
16:14
/ 2
На ПП «Чоп (Дружба)» викрили пасажира з фальшивими документами про інвалідність Фото новина
15:57
/ 5
"Євроінтеграційний" і "екологічний" комітети ВР на виїзному засіданні на Закарпатті вивчатимуть проблему з будівництвом вітроелектростанцій на високогір'ї
15:20
/ 1
У Мукачеві попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Тіберієм Полянським Фото новина
14:20
Мукачево запрошує на шаховий турнір — Кубок Святого Михаїла
13:23
У Мукачеві зустріли евакуйовану родину із Запорізької області Фото новина
12:09
/ 1
На Закарпатті зафіксували дві спроби незаконного вивезення дітей за кордон Фото новина
11:04
/ 2
На Закарпатті переправники облаштували «власний» пункт пропуску біля КПП «Вилок» Фото новина
10:09
На високогір’ї Карпат фіксують мороз до -4°C і північний вітер Фото новина
09:05
Закарпаттяобленерго повідомило графік відключень електроенергії на 5 листопада
08:52
/ 1
АРМА передало в управління "Ведмежу діброву" Медведчука на Закарпатті
18:01
У жовтні в Ужгороді народилися 180 малюків, серед них дві двійні
17:11
/ 2
На Закарпатті викрили офіцера Міноборони, який заробляв на незаконному переправленні військовозобов’язаних Фото новина
16:25
/ 2
На Донеччині поліг Юрій Бенко з Тересви на Тячівщині Фото новина
15:13
На Закарпатті відкрили набір на тримісячний курс національного спротиву
13:59
/ 2
Судитимуть закарпатця, який воює на боці російських окупантів
» Всі новини