Закарпатські прикордонники спільно з колегами зі Словаччини затримали 8 нелегалів із провідником (ФОТО)

Завдяки попередньо наданій оперативними співробітниками Чопського загону інформації про підготовку до переправлення через кордон вихідців з країн Південно-Східної Азії, 17 червня цього року словацькі колеги затримали восьмеро незаконних мігрантів з Сирії та Іраку.

Закарпатські прикордонники спільно з колегами зі Словаччини затримали 8 нелегалів із провідником (ФОТО)

Затримання здійснили навпроти ділянки відділу «Великий Березний», у районі  населеного пункту Сніна (Словаччина). Разом з нелегалами було виявлено і їхнього переправника, який виявився громадянином України. 

Національним бюро по боротьбі з незаконною міграцією Президії Поліцейського корпусу Словаччини офіційно повідомлено українських прикордонників про результат реалізації наданої інформації.

Наразі вирішується питання щодо передачі затриманих іноземців українській стороні у порядку реадмісії, повідомили Закарпаття онлайн у пресслужбі Чопського прикордонного загону.

 

19 червня 2021р.

Теги: нелегали, прикордонники, затримання

Коментарі

До електронного дебіла 21.06.2021 / 22:22:00


Коментар видалено. Адмін


До електронне звернення в СБУ і до поліції 21.06.2021 / 09:47:07
Це ж якого ідіота мати родила, хто це написав. Краще б напісяла тебе на крлпиву і тоді не народилося б таке тупе й дерев'яне БУРАТІНО!

до Нік 21.06.2021 / 02:08:52
100% ) Люди не розуміють шо самі ментам зливають інформацію. Така собі наївна і не розумна агентура ))

Врпрбок 20.06.2021 / 23:16:25
Чорних вюв Чорна Гузиця

Васильняк 20.06.2021 / 14:12:35
Роботу цю організував каменца іван а переводив нелегалів раніше судимий микуланинец . Місце прориву кордону Забридь- Княгиня.

Нік 20.06.2021 / 14:10:24
Коментар нижче написаний провокатором з сбу , щоб затянути людей в переписку і наклепи один на другого.

Беца 19.06.2021 / 20:17:12
До публікації знизу.
Ви можете бути глибоко переконані у чомусь та це одночасно може бути великою помилкою та вилитись у наклеп котрий Ви тут зводите на людей. Поправка хитрун і не попадеться на такій дурниці, Пеняк має й без цього проблеми, Гайданка, ну іноді дивні речі витворяє але це не дає підстав Вам писати на них наклеп. У Великому Березному все на виду і ця трійця не святі люди та у даному випадку вони ні до чого.

Електронне Звернення до СБУ та поліції 19.06.2021 / 19:26:48
Працюють скоріш за все Поправка Валерій - депутат В.Березного та Пеняк Богдан - депутат В.Березного . Але поліцію ( щоб вчиняла всього навсього бездіяльність ) на моє глубоке переконання, вирішує адвокат Гайданка Тарас теж депутат В.Березного.

НОВИНИ: Кримінал

17:04
ДБР викрило незаконну вирубку дубів у Берегові на понад 1,6 млн грн Фото новина
15:52
На Закарпатті директора підприємства звинувачують у завищенні ціни житла для переселенців Фото новина
14:11
У Кольчині на Мукачівщині батько поранив сина ножем під час сварки Фото новина
12:47
На Мукачівщині донька обманула матір на 130 тисяч гривень
15:18
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали ґвалтівника, який намагався втекти з України Фото новина
12:24
На Закарпатті ексдиректорка інтернату приховувала сексуальне насильство над дітьми
11:19
/ 3
Ексначальницю Держгеокадастру Закарпаття підозрюють у незаконній передачі землі на Драгобраті Фото новина
16:18
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 16-річної дівчини Фото новина
10:31
/ 8
Прокуратура підозрює нотаріуса з Ужгорода у схемі заволодіння майном на понад 42 млн грн Фото новина
11:05
/ 20
Депутату Ужгородської міськради Маєрчику повідомили про підозру у недекларуванні активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
15:21
/ 1
СБУ та Нацполіція ліквідували на Закарпатті канал контрабанди кокаїну Фото новина
14:28
/ 4
У Ракошині на Мукачівщині двоє юнаків пограбували будинок, простріливши ноги господарю Фото новина
11:40
Акушерці у Мукачеві повідомили про підозру через смерть немовляти Фото новина
09:50
/ 2
Через загибель туристки на Драгобраті підозру отримало керівництво курорту Фото новина
18:17
/ 10
Депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара, який приховав мільйони у декларації, узято під варту Фото новина
17:40
На Хустщині затримали переправника, який за $10 тис. організував "зелений коридор" ухилянтам Фото новина
16:30
На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї Фото новина
11:55
Закарпатець пропонував $2,5 тис. командиру взводу за «вирішення питання» товариша Фото новина
13:50
В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками Фото новина
09:16
/ 3
На Тячівщині поліція затримала чоловіка, який зірвав портрети загиблих захисників Фото новина
14:52
/ 6
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
13:54
/ 3
На Хустщині викрили ще 8 осіб у справі незаконного оформлення інвалідності Фото новинаВідео новина
10:20
/ 1
На Рахівщині взяли під варту трьох осіб за спробу незаконного переправлення через кордон Фото новина
19:37
/ 20
Керівника мобілізаційного відділу Хустського РТЦК затримали під час отримання хабаря Фото новина
14:51
/ 8
Обшуки в ексголови ДПСУ та прикордонників на Закарпатті пов'язані між собою
» Всі новини