На Закарпатті митники налагодили механізм ввезення в Україну одягу та взуття без сплати митних платежів (ФОТО)

Слідчі Територіального управління ДБР Львова розслідують факти зловживання службовим становищем працівниками Закарпатської митниці, які призвели до ввезення в Україну необлікованого одягу та взуття.

На Закарпатті митники налагодили механізм ввезення в Україну одягу та взуття без сплати митних платежів (ФОТО)

Встановлено, що посадовці митниці налагодили механізм, за яким на територію України без жодної сплати митних платежів ввозили товари широкого вжитку.

15 червня слідчі ДБР на одному з митних постів на Закарпатті зупинили два мікроавтобуси, які вже пройшли прикордонно-митне оформлення. Водії автомобілів, попри наявність вантажу, обрали для перетину кордону смугу руху «зелений коридор», що вказувало на відсутність товару для декларування.

Автомобілі відправили на переогляд. У двох мікроавтобусах виявили більше тонни одягу виробництва Італії та взуття з Китаю без жодних товарно-супровідних документів. Хоча згідно з базою даних митниці автомобілі в'їхали на територію України нібито порожніми.

Слідчі ДБР встановили особу митного інспектора, який вніс неправдиві дані щодо переміщення вантажу з метою уникнення сплати обов'язкових платежів.

Встановлюється причетність до схеми інших працівників митниці. Призначено ряд оглядів та експертиз.

Попередня кваліфікація злочину: зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 КК України).

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Закарпатська обласна прокуратура, оперативний супровід – ДБР.

 

16 червня 2021р.

Теги: одяг, взуття, митні платежі

Коментарі

Вася 19.06.2021 / 00:13:03
А чому не пишете що заставив інспектора пропустити начальник відділу Сабадош,корупціонер з великої букви

ДБР 16.06.2021 / 19:06:23
Та то Лужанка, чого не пишете? Такий секрет великий.

Пітьо 16.06.2021 / 19:04:44
А де ще 2 буса?

НОВИНИ: Кримінал

15:52
/ 2
На Закарпатті оголосили підозри у справі про 220 гектарів лісу, пов’язаних із родиною Медведчука Фото новина
13:29
/ 1
На Рахівщині затримали підозрюваного у торгівлі метамфетаміном Фото новина
15:48
/ 1
На Тячівщині чоловік помер після бійки з односельцем Фото новина
13:47
/ 6
На Закарпатті депутата Ужгородської міськради Арсена Мелкумяна підозрюють у приховуванні майна на 78 млн грн Відео новина
11:21
/ 1
На Закарпатті жінці повідомили про підозру у торгівлі наркотиками Фото новина
17:09
/ 5
ДБР розслідує смерть чоловіка після перебування у ТЦК на Закарпатті Фото новина
15:03
/ 2
На Рахівщині ліквідували черговий канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
11:03
На Закарпатті викрили схему розкрадання продуктів, призначених для ув’язнених Фото новина
16:01
На Мукачівщині чоловік молотком вбив двох сусідів і травмував батька Фото новина
15:51
У Хусті чоловік тримав родину в страху та погрожував вибухом гранати Фото новина
09:29
/ 2
На Закарпатті дітей змушували жебракувати та жорстоко карали за відсутність грошей Фото новина
17:08
/ 3
На Закарпатті матір засудили до 8 років ув’язнення за спробу «продати в оренду» двох малолітніх дітей Фото новина
16:07
/ 5
На Ужгородщині затримали голову ГО, якого підозрюють у переправленні чоловіків за кордон Фото новина
15:35
/ 5
Правоохоронці викрили «чорних лісорубів» на Закарпатті Фото новина
12:09
/ 2
В Ужгороді КОРД звільнив жінку та дитину, яких утримував озброєний чоловік Фото новина
16:44
/ 16
На Закарпатті за добу викрили три схеми переправлення чоловіків за кордон Фото новина
13:37
/ 26
На Закарпатті зафіксували ще два випадки можливого незаконного утримання громадян у ТЦК
15:17
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який розбещував 10-річну дівчинку через месенджер
11:53
/ 1
На Ужгородщині військовослужбовця підозрюють у незаконному продажі гранат та вибухівки Фото новина
14:43
/ 9
На Закарпатті затримали власника СТО за продаж гуманітарних авто, призначених для ЗСУ Фото новина
16:07
/ 1
В Ужгороді жінку підозрюють у торгівлі метамфетаміном Фото новина
11:02
Суд виніс вирок жителю Тячівщини, який під час застілля вдарив сусіда ножем Фото новина
09:07
/ 13
Посадовцям Ужгородського РТЦК оголосили підозри через незаконне утримання людей Фото новина
17:25
На Закарпатті судитимуть чоловіка за спробу вивезти до Угорщини деталь до військового літака Фото новина
14:35
В Ужгороді жінку засудили до трьох років ув’язнення за збут наркотиків Фото новина
» Всі новини