Як Закарпаття готується до Євро-2012? — голова ОДА Олег Гаваші

22 квітня під головуванням Президента України Віктора Ющенка у Львові відбулося засідання Координаційної ради з підготовки Євро-2012. Того ж дня було підписано Декларацію про створення Ради міст України та Республіки Польща, в яких буде проводитися фінальна частина чемпіонату Європи 2012 року з футболу. До проведення Євро-2012 долучиться і Закарпаття. Про підготовку до цього заходу в краї, ми запитали голову облдержадміністрації Олега ГАВАШІ.

Як Закарпаття готується до Євро-2012? — голова ОДА Олег Гаваші

— Наша область теж готується до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, хоча самі матчі і проходитимуть в інших містах. Закарпаття, як відомо, – західні ворота нашої держави, через територію області на матчі прямуватиме велика кількість уболівальників. Тож маємо прийняти їх на належному рівні. А для цього необхідно як розбудувати прикордонну інфраструктуру, зокрема відкрити нові пункти пропуску і реконструювати діючі, так і будувати сучасні дороги, готелі тощо. Щоб підготуватися належним чином, створено робочу групу, сесією обласної ради затверджено Регіональну програму підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу. Програма розрахована на 5 років, протягом яких передбачено створення сучасних об’єктів туристично-рекреаційної сфери, дорожнього сервісу та супутньої інфраструктури на рівні європейських стандартів, намічено організувати підготовку необхідної кількості фахівців для обслуговування гостей у туристично-рекреаційних закладах, підприємствах харчування. Ми намагалися врахувати всі деталі, як-то створення туристично-інформаційних центрів та пунктів на основних транспортних шляхах та магістралях. У комплексі заходів — і приведення в належний стан наших культурницьких об’єктів, скажімо, завершення реконструкції Закарпатського обласного державного українського музично-драматичного театру.

До цієї важливої події готуємо і медичну сферу: від поліпшення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я, забезпечення центральних райлікарень санітарними реанімаційними автомобілями до налагодження чіткої взаємодії між центрами екстреної медичної допомоги краю з країнами Євросоюзу та областями, з якими межуємо тощо. Тобто робота у цьому напрямі ведеться. Заходи, передбачені Регіональною програмою, фінансуватимуться з обласного та місцевих бюджетів, а також за кошти інвесторів.

На жаль, в урядовій Державній цільовій програмі підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу не передбачено реконструкцію і будівництво нових контрольно-пропускних пунктів на території області, досі не виділено кошти на завершення будівництва під’їзної дороги до вантажного терміналу МАПП «Ужгород». Обласна державна адміністрація також пропонувала реконструювати, переобладнати діючі стадіони (тренувальні бази), зокрема ужгородський стадіон „Авангард” як додатковий для забезпечення тренувань команд-учасниць чемпіонату. З цими пропозиціями ми звернулася в Міністерство економіки України, але відповіді поки що не отримали.

Сподіваюсь, найближчим часом на державному рівні основні проблемні питання будуть вирішені. І наш традиційно гостинний край, упевнений, покаже себе з найкращого боку.

Управління інформації та зв’язків із громадськістю Закарпатської ОДА
23 квітня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

18:00
У селі Ключарки на Мукачівщині попрощалися із захисником Павлом Масаловичем Фото новина
08:43
На Закарпатті оприлюднили графік відключення електроенергії 29 січня
18:34
Прокуратура в суді вимагає захистити 10 тис. га регіонального ландшафтного парку "Притисянський"
15:48
Завтра в Ужгороді відбудеться прощання з воїном Андрієм Долгушевим Фото новина
14:35
Підтверджено загибель на війні військовослужбовця з Рахівщини Василя Веклюка Фото новина
12:43
Туристи з Києва та Молдови заблукали на Драгобраті Фото новина
11:43
У селі Ключарки на Мукачівщині відбудеться прощання з Героєм Павлом Масаловичем Фото новина
09:01
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 28 січня
18:15
/ 1
Поліція відкрила провадження через масову бійку підлітків у центрі Мукачева Відео новина
14:35
/ 9
На Закарпатті посадовиці Пенсійного фонду подарували 2 млн грн на новий кросовер
13:50
Аномальна зима порушила сплячку ведмедів у Синевирі Фото новина
10:42
/ 2
На війні з рф поліг захисник з Оноківців на Ужгородщині Андрій Хічій Фото новина
09:01
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 27 січня
16:50
/ 1
У селі Осій на Хустщині проведуть в останню дорогу воїна Ярослава Кобаля Фото новина
15:54
В Ужгороді водій сплатить штраф у понад 60 тис грн за їзду без прав і під "кайфом" Фото новина
11:21
/ 10
В Ужгороді з’явилася міні-скульптура митника з собакою Фото новина
10:31
/ 1
Підтверджено загибель ще в серпні 2024-го Тіберія Паніна з Букового Виноградівської громади Фото новина
10:25
/ 1
На війні з рф поліг захисник із Обави на Мукачівщині Іван Шпаковський Фото новина
08:56
Графік погодинного відключення електроенергії на Закарпатті 26 січня
18:27
/ 1
У Буштині на Тячівщині пошкодили Алею Слави Героїв Фото новина
14:21
У селі Мокра на Ужгородщині попрощалися з полеглим Героєм Владиславом Симковичем Фото новина
12:19
/ 1
Мікроавтобус з дітьми перекинувся на трасі між Перечином і Зарічовом Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 25 січня
17:31
/ 2
Підтверджено загибель на Луганщині Володимира Етнаровича, який вважався зниклим безвісти з травня 2025-го Фото новина
17:12
Чопський прикордонний загін запрошує долучитися до конкурсу Державної прикордонної служби України "Смарагдова ліра"
» Всі новини