В Ужгороді триває Міжнародний форум міжрегіонального та міжмуніципального транскордонного співробітництва (ФОТО)

У другий день Міжнародного форуму міжрегіонального та міжмуніципального транскордонного співробітництва «Україна у Карпатському Єврорегіоні» сьогодні в Ужгороді проводять науково-практичну конференцію «Карпатський Єврорегіон: підсумки та перспективи багатостороннього транскордонного співробітництва в умовах євроінтеграційного поступу України».

В Ужгороді триває Міжнародний форум міжрегіонального та міжмуніципального транскордонного співробітництва (ФОТО)

Учасників міжнародної конференції привітав і Ужгородський міський голова Богдан Андріїв. Відзначив: символічно, що конференцію організували  в Ужгородському національному університеті і присвячена вона пам’яті Сергія Устича, який усі зусилля – і як керівник, і як дипломат та  науковець – спрямовував на збереження ідентичності та самобутності Закарпаття, нерозривного зв’язку нашого краю з європейськими цінностями. Богдан Євстафійович додав, що Ужгородська міськрада розгляне можливість назвати одну з вулиць на честь Сергія Івановича.

Богдан Андріїв також нагородив переможців конкурсу дитячого малюнка на тему: «Будуємо Європу в Україні через транскордонне співробітництво з країнами ЄС»  та переможців конкурсу фотографій «Закарпаття у Карпатському Єврорегіоні: природа, події, люди».

Присвятити цю першу ініціативну науково-практичну конференцію пам’яті Сергія Устича вирішили учасники відкритого коаліційного об’єднання «Закарпаття – український центр Карпатського Єврорегіону», до якого у березні-травні  2021 р. увійшли 4 асоціації органів місцевого самоврядування Закарпаття, десятки неурядових і наукових та громадських організацій, а також чимало вчених і експертів з питань регіонального і місцевого розвитку та транскордонного співробітництва.

Сьогодні ж на зібранні працюють у кількох пленарних секціях, де йдеться про здобутки Карпатського Єврорегіону, зокрема, у вимірах зовнішньої безпекової та євроінтеграційної політики України через транскордонне співробітництво з країнами-сусідами ЄС, координації і реалізації ініціативних проєктів міжрегіонального та міжмуніципального транскордонного співробітництва, розвитку прикордонної та транскордонної інфраструктури тощо.

Наукова і експертна спільнота та об’єднані у коаліцію  «Закарпаття – український центр Карпатського Єврорегіону» неурядові і громадські організації краю ініціюють відтепер щорічне проведення  в Ужгороді у другій половині травня дводенного Міжнародного Форуму міжрегіонального транскордонного співробітництва «Україна у Карпатському Єврорегіоні». При цьому – обов’язково з науково-практичною конференцією, її щоразу присвячуватимуть найактуальнішій тематиці транскордонної і міжнародної співпраці.

15 червня 2021р.

Теги: форум, співробітництво

Коментарі

Ганьба 16.06.2021 / 14:00:02
Чому немає між переможцями фотоконкурсу фото обшарпаного знаку Ужгород при в’їзді ?! Це ж не тільки візитна картка міста але й лице самого мера )) (;
Хочеш пане мер зроблю тобі пізнавальну прогулянку містом !!!., чи для євроінтеграції потрібен тільки інтер’єр власного кабінету.
Сором і ганьба

Холмс 15.06.2021 / 23:10:19
Що це за євроінтеграція і без Діми сомельє? Рахуємо що нічого і не було)

Ицик 15.06.2021 / 18:13:23
«Закарпаття – український центр Карпатського Єврорегіону»
А де ж та паніка, що тут розпиналася, що тільки Львів може лишитись пупом Землі у цьому питанні?
І цього повідомлення не зрозуміло хто з зарубіжних учасників прийняв участь у цьому, як напмсано, міжнародному форумі?
І 1-2 малюнки-переможці не зашкодило би тут показати.

НОВИНИ: Соціо

18:04
У Бедевлі на Тячівщині підтвердили загибель Героя Івана Коларика Фото новина
16:49
/ 1
На Рахівщині 19-річному туристу стало зле під час спуску з Петроса Фото новина
11:28
/ 1
На Закарпатті водій заснув за кермом і з’їхав із дороги Фото новина
10:14
Після півтора року пошуків підтверджено загибель захисника з Виноградова Василя Сопка Фото новина
09:56
На Хустщині медики екстреної допомоги прийняли пологи вдома
14:45
У Міжгірській громаді попрощаються з Дмитром Терелею з Верхнього Бистрого, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
10:11
Через поранення, отримані ще в 2023-му, помер Йосип Фріндт з Ясіні на Рахівщині Фото новина
09:48
У понеділок в Ужгороді представлять книжку Олександра Гавроша "Герої Закарпаття"
16:14
/ 1
З російського полону повернулися двоє військових із Закарпаття Фото новина
12:26
На Закарпатті вже з п’ятниці очікують до +35°C
11:21
У Барвінку знову сталося займання на сміттєзвалищі Фото новина
10:02
/ 1
У Виноградові попрощаються із полеглим на війні Героєм Ігорем Коростенським Фото новина
18:10
/ 2
Жителів Ужгорода закликають провести в останню дорогу захисника Сергія Михайленка Фото новина
17:05
/ 1
В Ужгороді попрощалися із 39-річним захисником Валерієм Мадяром Фото новина
15:46
/ 1
У Мукачеві відзначили 100-річчя інтронізації чудотворної ікони Пресвятої Богородиці Фото новина
12:01
В Ужгороді виділили понад мільйон гривень на підтримку родин загиблих Захисників та ветерана Фото новина
08:57
/ 4
У великих Лазах на Ужгородщині попрощаються із захисником Мироном Лакатошем Фото новина
14:24
/ 6
В Ужгороді вдвічі підвищили тарифи на воду для населення
13:11
/ 3
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Валерієм Мадяром Фото новина
11:11
Закарпаття закріпилося в ТОП-5 туристичних регіонів України Фото новина
10:03
/ 2
Підтверджено загибель зниклого безвісти воїна з Білок Ігоря Скогорева Фото новина
08:56
/ 1
У Мукачеві патрульні затримали водія з 2,33‰ алкоголю в крові Фото новина
18:33
/ 3
На Закарпатті митники вилучили партію радарів для BMW вартістю близько 2 млн грн Фото новина
12:35
/ 2
Мукачівські криміналісти отримали сучасну мобільну лабораторію для розслідування злочинів Фото новина
10:33
На Закарпатті викрили порушення у роботі водія міжнародного автобуса Фото новина
» Всі новини