Закарпаття отримало вакцину AstraZeneca для завершення вакцинального комплексу

Закарпаття отримало 15 700 доз вакцини AstraZeneca для завершення вакцинального комплексу.

Закарпаття отримало вакцину AstraZeneca для завершення вакцинального комплексу

Про це повідомляє Закарпатська ОДА.

Закарпатці, котрі вакцинувалися у другій половині березня, можуть отримати другу дозу щеплення від коронавірусної інфекції.

Важливо розуміти, що вакцини AstraZeneca проти COVID-19, незалежно від країни виробництва, є взаємозамінними. 

Вакцина AstraZeneca виробництва Інституту сироватки крові Індії (Covishield) та вакцина, виготовлена південнокорейською компанією SK Bioscience Co Ltd. (AstraZeneca-SKBio), є ідентичними за складом та технологіями виготовлення.

Другу дозу закарпатці можуть зробити там само, де і вперше: чи то у пункті щеплення, чи в організованому колективі за участі мобільної бригади.

"Закликаємо кожного бути пильними, не проґавити дзвінок із запрошенням прийти і зробити друге щеплення. Адже ті, хто провакцинується, матиме змогу отримати підтверджуючий цей факт документ - міжнародне свідоцтво про вакцинацію. У ньому зафіксують дані про зроблені щеплення, і він відповідає всім міжнародним медико-санітарним нормам", - прокоментував перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.

Водночас із 1 липня стануть доступними COVID-паспорти, які міститимуть інформацію не тільки про вакцинацію, але й про негативні результати ПЛР-тестів чи про одужання після COVID-19. З таким документом кордони по всій Європі будуть для закарпатців відкритими.

 

10 червня 2021р.

Теги: вакцина, щеплення, AstraZeneca

НОВИНИ: Соціо

11:15
У Ясіні на Рахівщині попрощалися з Героєм Павлом Говбелом Фото новина
18:28
В Ужгороді патрульні зупинили водія з 2,32 проміле алкоголю Фото новина
09:19
/ 2
В Ужгороді зупинили водія без прав із ознаками наркотичного сп’яніння Фото новина
10:00
Пластуни Мукачева допомагають військовим відновлюватися Фото новина
17:04
В Україні відбувся 71 обмін полоненими – серед звільнених військовий, що мобілізувався на Закарпатті Фото новина
13:09
У Мукачеві водія BMW притягнули до відповідальності за порушення ПДР і нетверезе керування Фото новина
11:40
/ 2
В Ужгороді проведуть в останню дорогу захисника Олександра Шугара Фото новина
10:03
В Ужгороді сьогодні прощатимуться із полеглим на війні з росією бійцем Олексієм Бриньком Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 5 лютого
18:06
У Закарпатті зростає кількість хворих на грип та ГРВІ
16:51
/ 1
У Мукачеві провели в останню дорогу померлого військовослужбовця Сергія Туряницю Фото новина
15:41
/ 1
У Рахові попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Василем Веклюком Фото новина
14:57
На Драгобраті гірські рятувальники допомогли двом сноубордистам, які заблукали Фото новина
12:34
Прикордонника Чопського загону нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
11:13
/ 1
На Закарпатті поліція попереджає про нову хвилю телефонного шахрайства
10:03
/ 1
На Берегівщині попрощалися з полеглим на війні з росією захисником Дьєрдєм Комовці Фото новина
09:06
Графік погодинних відключень електроенергії на Закарпатті 4 лютого
00:17
/ 6
Вчена рада УжНУ підтримала можливе об'єднання з Мукачівським державним університетом Фото новина (ДОКУМЕНТ)
23:28
У чеській Їглаві обирають гастрономічний символ міста з чотирьох варіантів від ужгородського кондитера Штефаня Фото новина
13:37
/ 1
На війні з рф поліг військовий із селища Ясіня Павло Говбел Фото новина
11:06
/ 6
В Ужгороді провели в останню путь сержанта Нацгвардії Василя Фрінцка Фото новина
09:51
/ 7
У Виноградові депутат незаконно захопив земельну ділянку та збудував будівлі Фото новина
09:47
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали двох чоловіків із підробленими документами Фото новина
09:00
Графік відключень електроенергії 3 лютого від Закарпаттяобленерго
16:16
У Карпатах врятували заблукалих лижників Фото новина
» Всі новини