Реклама B3

На Хустщині трійко молодиків винесли з підсобки пенсіонера електроінструменти (ФОТО)

Учора, 8 червня, близько 20:40 до поліції із заявою звернувся пенсіонер з села Вишково

На Хустщині трійко молодиків винесли з підсобки пенсіонера електроінструменти (ФОТО)

Зі слів чоловіка, до підсобного приміщення його будинку, у ніч з 7-го на 8 червня, проникла невідома особа, яка викрала звідти електроінструменти.

Прибувши за викликом, поліцейські встановили, що з підсобки зникли трифазний мотор, болгарка, мотокоса, набір ключів та ручний рубанок. 

Провівши оперативні заходи, правоохоронці з’ясували, що до крадіжки причетні неодноразово судимі за майнові злочини  троє місцевих жителів, віком 22, 25 та 36 років.

Наразі з фігурантами працюють поліцейські, речові докази в них вилучили та найближчим часом повернуть пенсіонеру. За фактом злочину відкрито кримінальне провадження за  частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України, тобто крадіжка з проникненням. У справі триває досудове розслідування, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

09 червня 2021р.

Теги: електроінструменти, підсобка, пенсіонер

Реклама B4
Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

17:19
На Рахівщині 22-річного чоловіка затримали за жорстокий напад на 83-річну пенсіонерку Фото новина
12:55
На Закарпатті за $6 000 та $11 000 намагалися переправити чоловіків до ЄС Фото новина
18:17
/ 1
На Закарпатті чоловіка засудили до 7 років за пограбування пенсіонерки Фото новина
17:13
/ 2
На Закарпатті підозрюваного у шахрайстві на 28,6 млн грн взяли під варту Фото новина
15:29
/ 3
На Закарпатті викрили наркогрупу з семи учасників Фото новина
12:57
На Закарпатті 28-річного чоловіка судитимуть за спробу продати гуманітарні авто для ЗСУ Фото новина
11:11
Під Ужгородом нетверезий водій скоїв ДТП Фото новина
13:25
/ 2
На Закарпатті втретє затримали адвоката за підозрою в незаконному переправленні чоловіка через кордон Фото новина
10:07
/ 2
На Мукачівщині чоловік незаконно зрубав десятки буків Фото новина
18:38
19-річному водію на Закарпатті повідомили про підозру у смертельному наїзді на 11-річного хлопчика Фото новина
09:07
/ 1
У ДТП на Ужгородщині загинув 11-річний хлопчик Фото новина
15:01
/ 1
У Міжгір’ї затримали 32-річну жінку за підозрою у вбивстві сусіда Фото новина
12:31
На Закарпатті військовослужбовиця два роки не служила, але отримала понад 1,5 млн грн
09:04
/ 7
На Закарпатті чотирьох підозрюваних у незаконному видобутку андезиту на 950 млн грн, включно з сином нардепа-"слуги" Лаби, взяли під варту Фото новина
17:43
/ 2
СБУ повідомила про заочну підозру ексклірику Мукачівської єпархії УПЦ (МП), який став капеланом військ рф Фото новина
13:28
На Мукачівщині п’яний мотоцикліст збив 17-річного велосипедиста Фото новина
10:42
/ 2
На Закарпатті директорка ліцею та її заступниця фіктивно працевлаштували трьох чоловіків Фото новина
18:25
/ 1
На Берегівщині заявляють про можливе знущання над тваринами неповнолітньою Фото новина
16:09
/ 3
На Закарпатті голову ЛКК затримали після отримання $1000 за фіктивний висновок про потребу в догляді Фото новина
15:52
В Ужгороді чоловіка засудили за вбивство 23-річної жінки Фото новина
13:46
/ 2
На Закарпатті викрили фіктивну мобілізацію 329 людей Фото новина
11:26
На Мукачівщині посадовців судитимуть за хабарі на $4 тисячі та 20 тисяч гривень Фото новина
10:50
/ 23
На Закарпатті за незаконний видобуток андезиту зі збитками державі майже на 950 млн грн оголосили підозру синові нардепа-"слуги" Лаби Фото новина
16:57
/ 17
На Закарпатті викрили групу, яка за десятки тисяч доларів переправляла чоловіків до Словаччини Фото новина
13:17
На Тячівщині за $10 тисяч затримали організатора незаконного переправлення до Румунії Фото новина
» Всі новини