Закарпатці додатково платитимуть за будинкові газові мережі (ВІДЕО)

Уже за місяць в українців з’явиться нова платіжка, котра стосується газопостачання: тепер доведеться оплачувати ще й обслуговування внутрішньобудинкових мереж.

Закарпатці додатково платитимуть за будинкові газові мережі (ВІДЕО)

Законодавець зобов’язав кожного клієнта укласти договір із фірмою-підрядником, котра буде проводити ремонт та перевіряти справність мереж і приладів у будинках. Останні 3 роки цим ніхто не займається.

А все через законодавчі зміни. Тепер закон «Про житлово-комунальні послуги» передбачає, що кожен власник житла сам обере фірму, яка обслуговуватиме його мережі. НКРЕКП має ще місяць, аби розробити типовий договір для такої послуги.

Скільки вартуватиме таке обслуговування, чи є багато на Закарпатті кваліфікованих підрядників, котрі можуть надавати такі послуги, та що буде, якщо ні з ким не укладати договір?

Про це та інше - в інтерв'ю з технічним директором АТ «Закарпатгаз» Сергієм Козарем у програмі "Роман Сов’як у мережі".

07 червня 2021р.

Теги: мережі, плата

Коментарі

Петя 07.06.2021 / 22:01:47
Якщо всі поголовно будуть платити такі комунальні послуги, то ці послуги мають виконуватися безоплатно. Це ясно, як білий день. Йдемо в Європу.

Я,Ужгородець 07.06.2021 / 20:56:44
Я отримав квартиру в 1985р. На сьогодні це 36 років. То як зрозуміти п. Козар , що до 2018р. внутрішньобудинкові газові підприємством обслуговування проводилося, а в моїй квартирі працівники підприємства - це контролери, А чому слюсарі за 36 років ні одного разу на обслуговування, або перевірку не були, але, думаю, в тарифі ці роботи передбачувалися і були оплачені, а роботи не проводилися. Чи не є це КОРУПЦІЯ?

Пак Іршава 07.06.2021 / 20:43:50
Проковтнули доставку і ціну на газ,то проковтніть ще і таку *уйню...

Борка 07.06.2021 / 17:50:45
Ну - це вже все. Газа і доставки мало? Вони просто знущаються і межі цьому не буде! В шею гнати паскуд!

Правда 07.06.2021 / 15:31:55
Черговий розвод наївного електорату, браво!

алекс 07.06.2021 / 14:13:30
интересно, если 1 квартира не заключит договор, а 99 заключат, газ отключат всему дому?

рем 07.06.2021 / 13:23:03
В нищій краіні треба максимально спрощувати систему, а не ускладнювати. Один податок, один комунальний платіж - все по максимуму спростити.

НОВИНИ: Соціо

20:33
Війна: цьогоріч до місцевих бюджетів Закарпаття надійшло туристичного збору на 32,7% більше, ніж торік
03:17
/ 1
Розвідник "Азіат"
20:26
/ 1
Від травм, отриманих у боях з окупантами, у лікарні помер Степан Куруц з Ракоша на Хустщині Фото новина
20:03
/ 1
На Харківщині поліг Михайло Мучичка з Ґоронди на Мукачівщині
19:35
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Рішко з Дубового Фото новина
16:12
/ 12
За наслідками зустрічей в прокуратурі екоактивісти констатують бездіяльність правоохоронців щодо "вітрякового" злочину на полонині Руна Фото новинаВідео новина
22:15
/ 20
Зеленський призначив закарпатця Роберта Бровді командувачем Сил безпілотних систем
17:48
/ 1
У Петрівці Чопської громади у п'ятницю попрощаються з полеглим на Донеччині Святославом Рубішем Фото новина
16:23
У Верхньому Водяному на Рахівщині згоріла каплиця (РОЗШИРЕНО) Фото новина
12:00
Відкрито реєстрацію на перше заняття екоклубу в Ясінях на Рахівщині
19:50
Реєстрація на літні освітньо-природничі табори для дітей в Ужгороді
13:01
/ 1
Підтверджено загибель ще в липні 2024-го Олександра Басараби з Великого Бичкова на Рахівщині Фото новина
04:09
80 тис. грн на підтримку захисників зібрали в Ужгороді під час першого у сезоні велозаїзду "Big City Ride" Фото новина
02:28
/ 3
Обіцяні під парк "Чорні озера" в Ужгороді продовжують засипати сміттям Фото новинаВідео новина
01:18
/ 4
У Свалявському надлісництві продовжують рубку старовікового лісу під нову автодорогу від села Збини до гори Гостра і полонини Рівна
19:40
/ 1
У Мукачеві попрощаються з полеглим на війні Михайлом Ярошем Фото новина
13:22
Жителі Калин на Тячівщині, що відстоюють від ГЕСів Тересву, планують "антивітряковий" сімейний похід на Апецьку
12:45
На Закарпатті останній дзвінок прозвучав для 10 456 одинадцятикласників, в Ужгороді – для 993, у Мукачеві – для 659
20:10
/ 9
Незаконне будівництво вітряків на Руні триває. Держекоінспекція розпочне перевірку лише з понеділка Фото новинаВідео новина
17:41
/ 1
Міндовкілля видало наказ на перевірку забудови полонини Руна вітряками (ДОКУМЕНТ) Фото новинаВідео новина
11:56
Денні табори, екскурсійні тури, екоклуб: "Щасливі діти" розповіли про активне літо із проєктом "Зелені скарби Карпат"
11:14
/ 1
У Виноградові попрощаються з Василем Красним, що помер внаслідок важкого поранення Фото новина
23:04
/ 1
Підтверджено загибель на війні з росією Івана Кинча з Репинного Міжгірської громади, що вважався зниклим безвісти з листопада 2024-го Фото новина
00:30
/ 12
Голова Держаудитслужби представила в Ужгороді нового керівника Управління в Закарпатській області Красиленка Фото новина
15:31
/ 11
Прощавай, Рівна… У Тур’є-Реметах готуються прийняти останні земельні рішення на користь ВЕС на полонині
» Всі новини