У зіткненні двох VW Passat під Мукачевом жінка-водій - в реанімації, а її чоловік та водій іншого авто - загинули (ФОТО) (ОФІЦІЙНО)

Сьогодні, 6 червня, після 2-ої години ночі, на лінію «102» надійшло повідомлення про те, що yа автодорозі Київ-Чоп між селами Іванівці та Клячаново, що на Мукачівщині, сталася смертельна ДТП.

У зіткненні двох VW Passat під Мукачевом жінка-водій - в реанімації, а її чоловік та водій іншого авто - загинули (ФОТО) (ОФІЦІЙНО)

Працівники слідчо-оперативної групи з’ясували, що причиною автомобільної аварії стало лобове зіткнення двох автомобілів: Volkswagen Passat В6 та Volkswagen Passat В7.

В одному з них перебувало двоє осіб: 20-річна жінка-водій та її 26-річний чоловік, мешканці села Водиця Рахівського району. За кермом іншого – Volkswagen Passat В7  –  був 39-річний мукачівець.

Внаслідок отриманих травм пасажир Volkswagen Passat В6 та водій Volkswagen Passat В7 померли на місці події. Жінка-водій госпіталізована  та перебуває в реанімаційному відділенні Мукачівської районної лікарні.

Усі причини та обставини ДТП працівники поліції з’ясують в ході слідства, розпочатого за частиною 2 статті 286 ККУ (Порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілих).  Розслідування справи триває, інформує поліції Закарпатської області.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайнвнаслідок зіткнення двох легковиків під Мукачевом один опинився в кюветі.

06 червня 2021р.

Теги: ДТП, Мукачево, смерть, реанімація

Коментарі

Ужгородець 07.06.2021 / 11:08:28
У 2 години ночі....Коли рух мінімальний на трасі...
Можна уявити що ця мавпа могла "начудити" в "час пік"

Читач 07.06.2021 / 00:05:36
100 % ніхто не був пристебнутий, треба підняти за це штрафи ще у 10 разів, може так дійде і люди би живі лишилися.

дослідака 06.06.2021 / 21:47:39
2 години ночі, руху майже немає, дорога гарна, і то треба так ухитритися... може і втома, але в правилих написано чітко- відчуваєш втому - зупинися , подрімай годинку.

Слідак 06.06.2021 / 20:12:03
Шкода загиблих....але хороші дороги і відсутність розуму при керуванні автотранспортом призводить до збільшення кількості загиблих у аваріях...на ,, чехах,, і на,,мадярах,, їздять згідно правил дорожнього руху...бо там із ними не панькаються....а тут,, джунглі,,і ...дикарі за рульом....

НОВИНИ: Кримінал

18:04
Ексмитника із Закарпаття ув’язнили за ввезення електроніки на 87 млн грн через «зелений коридор» Фото новина
16:14
На Закарпатті викрили два канали незаконного переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
17:51
/ 2
Суд зобов’язав Ужанський нацпарк відшкодувати понад 2,6 млн грн збитків через незаконну вирубку
11:55
/ 4
В Ужгороді затримали екоінспектора за 80 тис. грн хабаря за працевлаштування Фото новина
15:52
/ 1
У Тячеві судитимуть трьох нападників на ветерана Фото новина
13:30
На Закарпатті судитимуть 17-річну водійку за смертельну аварію з дитиною Фото новина
16:15
/ 5
На Закарпатті затримали військовослужбовця, який організував схему втечі за кордон Фото новина
13:10
На Мукачівщині сільського голову підозрюють у системних «відкатах»
14:21
На Закарпатті судитимуть жінку, яку підозрюють у продажі власних дітей для жебракування Фото новина
17:35
На Закарпатті "ухилянтів" до кордону везли "швидкою" за $14000 Фото новина
12:47
/ 3
Ужгородським посадовцям у «земельній справі» обрали по майже 4 млн грн застави та відсторонили від посад Фото новина
16:02
На Закарпатті ліквідували три канали незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
14:48
/ 4
На Закарпатті затримали прикордонників, які «пропускали» ухилянтів Фото новина
13:48
На Закарпатті викрили наркоугруповання з мільйонним щомісячним прибутком Фото новина
17:12
/ 7
В Ужгороді посадовців міськради підозрюють у земельній афері на понад 3,4 млн грн Фото новина
09:59
/ 6
Масштабний наркобізнес викрили на Закарпатті Фото новина
12:44
У Берегові жінка поранила знайому ножем Фото новина
10:21
/ 14
В Ужгороді взяли під варту депутата міськради через схему заробітку на смітті Фото новина
13:24
/ 10
Ужгородського депутата підозрюють у незаконному заробітку на міському сміттєзвалищі Фото новина
14:13
/ 2
На Закарпатті викрили масштабну аферу з банкоматами на майже 2 млн грн Фото новина
15:00
Двоє наркоторговців із Закарпаття постануть перед судом Фото новина
10:41
/ 11
На Закарпатті селищного голову підозрюють у переплаті понад 355 тис. грн під час закупівлі електроенергії Фото новина
16:06
На Закарпатті судитимуть підприємця за продаж авто, ввезених як гуманітарна допомога Фото новина
13:44
На Мукачівщині затримали 22-річного чоловіка за збут наркотиків Фото новина
13:25
У Рахові затримали чоловіка за фейкове замінування банку Фото новина
» Всі новини