В Ужгороді діти, "розважаючись", жорстоко вбили кошенят (ФОТО)

Про таке повідомляють волонтери зоозахисної організації "Кожен має другий шанс", зазначаючи, що одне кошеня намагаються врятувати у ветеринара. З матір'ю дітей та власне вбивцями спілкувалася поліція.

В Ужгороді діти, "розважаючись", жорстоко вбили кошенят (ФОТО)

В Ужгороді на вулиці Гвардійській малолітні діти, зокрема, дівчата, "розважаючись", жорстоко вбили кількох кошенят

"Очі повикалували! Одне живе! Переломані лапи! Робили це у вигляді розваг! Терміново одне іде до ветеринара!", - розповіла волонтерка органзації "Кожен має другий шанс" Анжела Могорита.

Як розповідають у коментарях, матір дівчаток, які вбивали тваринок - Марина Хома. Жінка спочатку все заперечувала, але згодом взагалі видалила свою сторінку з соцмережі Фейсбук.

На місце події волонтери викликали поліцію. З їх слів, діти, що вбивали кошенят, в усьому зізналися під відео.

Як прокоментували у ГУ Нацполіції в Закарптській області, вчора, 4 червня, близько 21:00, поліцейські отримали повідомлення про те, що на вулиці Гвардійській в Ужгороді знайдено мертве кошеня, на тілі якого є ознаки жорстокого поводження.

Працівники поліції провели першочергові слідчі дії, опитали жителів даного мікрорайону та встановили, що до жорстоких дій над кошеням можуть бути причетні діти. Зараз вже відомо про двох малолітніх віком 6 та 8 років.

Поліцейські розшукали самих дітей і їхніх батьків та поспілкувалися з ними.

Для з’ясування всіх обставин події дізнавачі поліції відкрили кримінальне провадження за статтею 299 Кримінального кодексу України (Жорстоке поводження над тваринами). Окрім цього з родиною працюватимуть ювенальні поліцейські, щоб не допустити повторення таких вчинків дітьми та з’ясувати, що стало причиною такої поведінки малолітніх.

 

05 червня 2021р.

Теги: кошенята, діти, вбивство

Коментарі

Андрій 2021-06-07 / 18:33:57
До ганьба....То малі потвори і фото цих монстрів має висіти скрізь ,щоб іншим не кортіло робити такі звірства.

Рабочая лошадь 2021-06-07 / 18:12:01
Предлагаю ввести телесные наказания! Рожалку не умеющую воспитывать выпороть. Фото "делателя источников пособия" к сожалению нет и неизвестно принимает ли оно участие в "воспитании". Если живут разом, то и его выпороть. Тогда начнут не только фотографироваться . А что фото опубликовали... Во первых, мор...ы замазаны, а во вторых, нужно знать, с кем внукам можно гулять,а кто и "палочкой в глаз тыкнет" . Спасибо за защиту.

Ужгородець 2021-06-07 / 13:18:06
Ростуть чікатіли в юбках....

Злой 2021-06-06 / 21:58:15
Виколоти очі "діточкам"

Анонім 2021-06-06 / 00:07:39
До чого котиться світ. Діти вбивають тварин.
Винні батьки бо не навчили дітей любити тварин...не навчили що тварини живі, їх також болить.
Я просто шокований...виколоти очі.... ДЕГРАДАЦІЯ!

sos 2021-06-05 / 22:45:33
кого тільки звізда-піз.а не нарожає в цьому світі

Батьків разом із цими 2-х ногими тварями відправити за кошенятами 2021-06-05 / 22:34:22

злий 2021-06-05 / 22:28:00
"гГаньба" - то, напевно, власною персоною ота недуйдава матір.

Назви, неборятко, що порушили журналісти і підтверди це посиланнями.

Але радив би тобі раз розібратися з собою і своїми дітьми.

ужгород 2021-06-05 / 19:10:21
мабуть у родині цих уродів були вбивці,або шизофреніки-садисти.гени дають про себе знати

пенсіонерка 2021-06-05 / 19:07:18
Сьогодні ці малі сученята-дівчатка вбили кошенят а років за 15-20 почнуть вбивати людей.Під суд мамку цієї малої нечисті.вона виплодила цих садистів.гадів з дитячими обличчями...

О, Боже 2021-06-05 / 16:27:40
Весь Інтернет у фотках цих паскуд. Ще й адресу їх знають. Батьків мають притягнути до відповідальності за недбале виховання. Є така стаття.

Таня 2021-06-05 / 16:19:56
Ці малі мразі під відео зізналися, що то вони так "розважалися", що поламали тваринкам лапи, ребра й позапихали в очка палиці й гілки. Батьки своїх виблядків не виховують, виблядки вбивають слабших і беззахисних, а журналісти - винні. Ага

Ппд 2021-06-05 / 16:12:52
Фотографії без згоди не можна, а знущатись над беззахисними тваринками значить можна? Що це за такі дівчатка?

Ганьба 2021-06-05 / 15:24:41
Шановні адміни та журналісти сайту. Діти, звичайно, вчинили жахливо. Але ви не маєте права стверджувати це, поки їхня вина не доведена. Хоч трішки професіоналізму, пліз, шановні. По-друге, ви серйозно, публікувати фото дітей без згоди батьків????? Ви також злочинці! Бо завтра для вас будуть закони і професійні стандарти ніщо!

Угросос 2021-06-05 / 13:46:52
Сесі фаттьови начинали з малиньких мачат...
https://zakarpattya.net.ua/News/212200-U-Lvovi-za-pidozroiu-u-vbyvstvi-zatrymaly-pravu-ruku-eksnardepa-Lania-Pashkuliaka-a-na-Zakarpatti---shche-6-osib

Яся 2021-06-05 / 13:39:49
Читаючи про цей жахливий випадок, відразу подумала, що це ромські діти, які проживиють по Гвардійській. Аж ні. Видно, що батьки зовсім не займаються вихованням своїх дітей. На першому плані у них матеріальні блага. Але той, хто підняв руку на тваринку, підніме й на людину. Батьки, будьте пильні. Це чекає й на вас.

Б*****а 2021-06-05 / 13:19:23