У Львові за підозрою у вбивстві затримали праву руку екснардепа Ланя Пашкуляка, а на Закарпатті - ще 6 осіб

У львівському аеропорту ім. Данила Галицького сьогодні, 29 травня, близько 12-ї години за підозрою у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство), затримали праву руку екснардепа Михайла Ланя Артура Пашкуляка.

У Львові за підозрою у вбивстві затримали праву руку екснардепа Ланя Пашкуляка, а на Закарпатті - ще 6 осіб

Як повідомляють джерела Закарпаття онлайн у правоохоронних органах, А.Пашкуляк прибув до Львова рейсом із турецького міста Анталія.

Затримання здійснювали київські та львівські правоохоронці.

Крім того, за місцем проживання на території Закарпатської області за підозрою в причетності до цього ж злочину затримані ряд інших осіб - Микола Смужаниця, Василь Щадей, Михайло Синцов, Віталій Першаков, Артем Бакалець, Олександр Турі.

Усі вищевказані особи за матеріалами досудового розслідування обгрунтовано підозрюються у причетності до вбивства відомого мукачівського репера Владислава Русина, який зник у вересні 2020 року на Свалявщині. Владислав Русин був одним із кількох затриманих правоохоронцями членів злочинного угруповання, що, начебто, займалося збутом на території Закарпаття метамфетаміну.

Артур Пашкуляк – представник вузького кримінального оточення колишнього народного депутата від Партії регіонів Михайла Ланя (Блюка). Саме він був тією особою, яка після сутички бійців «Правого сектора» і міліції 7 липня 2015 року (до вирішення якої міліціонери залучили бандитів М.Ланя) передала «правосекторівцям» запрошення від Блюка на «стрілку» в спортивному клубі «Антарес» на 12.00 11 липня.

Зокрема, як повідомляв член парламентської тимчасової слідчої комісії, радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко зі слів тодішнього керівника "Правого сектора" Закарпаття Олександра Сачка, "7 липня керівнику служби безпеки "Правого сектора" Артуру Керимову подзвонив помічник Ланьо Артур Пашкуляк і сказав, що його шеф хоче зустрітися з керівником бойового крила ПС і поговорити – нібито про те, що ПС заважає Ланьо та його команді. Пашкуляк ж призначив час і місце зустрічі".

Як відомо, результатом тієї зустрічі стали трагічні події в Мукачеві за участі бійців "Правого сектора" Закарпаття, криміналітету з оточення М.Ланя і міліції під керівництвом С.Шаранича.

А.Пашкуляк є кумом колишнього помічника-консультанта  М.Ланя Олега Фірцака (кримінальна кличка «Тайсон»), якого той позбавив цього статусу після того, як відкрилися обставини облаштування "Тайсоном" у селі Ключарки під виглядом пельменного цеху лабораторії з виготовлення наркотиків. «Тайсон» був також охоронцем сина М.Ланя.

Артур Пашкуляк відомий також за збройним замахом на його життя у Мукачеві.

Влад Русин

29 травня 2021р.

Теги: Пашкуляк, вбивство,

Коментарі

Петро 2021-06-10 / 21:06:46
А коли накриють наркопритон в Мукачеві по митрополита володимира 22 кв.21?

брат 2021-06-09 / 09:45:37
Едік Мадяр бігає по Ужгороду, рішає питання

До всіх 2021-06-06 / 15:40:31
Видко, шо один СБУшник перейшов дорогу другому, майде Козак якогось собі подобного посидів і той тепер обіди клеїть і строчить гавно, але суть не міняється - контора прогнила, а К треба грязною мітлою гнати, разом із начальником Управління, бо при ньому скандал на скандалі, то наркотою торгоють, то підозрюються у вбивстві, ОЗУ, а не СБУ

Жорік 2021-06-06 / 02:59:06
Нач СІЗО в м.Ужгород, Анталовський, налагодив схему розповсюдження наркотиків по СІЗО через двох членів ОЗУ Пашкуляка - Дичка і Штефаняк. Ці злочинці платять Анталовському 15 000 $ на місяць, за фактичне управління державним режимним об'єктом. З силових структур це дійство криє (за окрему долю), співробітник СБУ Закарпаття - Козак В.

До козака під ніком Ісак 2021-06-04 / 23:14:39
Побачим хто вистоіть в протистоянні шляховський - козак... делаем ставки господа)!!!
Я ставлю на шляховського!

Ісак 2021-06-04 / 14:57:25
Спеціально для обіжених поліцейських Нико 2 Шляховського і Носова
За Козака можете писати будь що
Але є справи
Це закритий білий і його банда, які кошмарили всю область і палили машини та організовували розстріли.
Це закритий заєць, русин і ряд бариг, які травили всю область наркотою (доречі банда пашкуляка)
Це едік мадяр, який травив весь Ужгород наркотою.
Це розбойніки чопея, які палили магазини по Мукачеву.
Ніхто з них не вийшов
А що зробили менти? Хвалились результатами своїх попередників?
Нє, підкидували наркоту)
Вчіться працювати по совісті
Ой забули, це Козак конкурентів Пашкуляка усував
А.С.А.В.

(/\/\) 2021-06-03 / 22:06:40


Тут не помийниця. Добирайте слів. Коментар видалено. Адмін


злий 2021-06-03 / 21:55:29
А хіба репери не всі такі, бездарні? Серед них є хтось із голосом і бодай знанням нот?

Наталії 2021-06-03 / 21:51:27
Тобто, якщоь репер поганий, то можна вбивати?

njksr 2021-06-03 / 21:18:36
чудо репер! ппц!

до пентагон 2021-06-03 / 21:17:49
ти хворий??? читати не знаєш???
"Затримання здійснювали київські та львівські правоохоронці."

рівень закарпуцьких мусорів - це таке бидло як "рятівник " русин з партії "за жопу"!

Наталія 2021-06-03 / 21:00:37
Подивилась кліп цього Русина! Простот триндець! Ви серйозно? Це не прікол? Воно ж бездарне і страшненьке!

Давиденко 2021-06-03 / 18:24:34
Пацан простый, не з гангстэров і нє з бандітов!

Джонні 2021-06-03 / 18:23:24
Утром нужно прасіпаца. Недорепер Русин, що хотів те й має. Барижив наркотою, грався в гангстера, читпв бездарний реп маскальською мовою з мукачівським акцентом. Смішний. Наразі живе в Німеччині. Звідти регулярно строчить СМС своїй дружині.

Чинадиэво 2021-06-03 / 12:24:24
Короче перечитавим уси новости на всих сайтах , такий ажиотаж шо пипец ! Але внас держава ,, возможности,,, так шо нихрина им небуде всьо куплено! Закрийють хиба якогось лошка подставного!

Пентагон 2021-06-02 / 21:51:13
Знаєте хто найбільше в даній ситуації хвилюється це СБУшник КОЗАК ВАСИЛЬ - який це все покривав, який не давав працівникам поліції закарпаття розкривати даний злочин, якому булотвідомо про вбивство русина і деталі вчинення цього злочину. А тепер сцикло Василько всіма шляхами вирішує як не отримати підозру від процесуальних прокурорів, яка вже погоджена. Відплатила тобі закарпатська земля на яку ти срав львівська потворо. А ще Бог з неба не палицею накаже шнурка Ціптака і Ковачика ( псевдо сонний). У пеклі вам і вашим дітям місце приготовано. А тепер спіть спокійно бо для всіх є ще суд Божий де ви наркодоларами не відкупитесь. А закарпатські поліцаї молодці - прихлопнули наркобордель КАЗАКА і засунули йому страпон у львівську смердючу дупу і вушка заячі на голову натягли) хто знає цю потвору уявіть його з елементами втіх в сраці і заячими вушками ( розовими)

МѢСТНЫЙ 2021-06-02 / 19:42:45
якби не вбивство Влада, це все б було "суто бандитськими справами", до яких пересiчному чоловiку нема нiякого дiла. але вбили людину не з їхнього кола. чи займався вiн збутом метамфетаміну чи нi-це таке, вiн був репер, спiвак, нiяк не бандит, не вбивця.
i от тут розумiєш, що це наслiдок багаторiчного "правлiння" "господарiв" краю. бо вбивця був правою рукою правої руки "господаря". а я лiвша...

Міша 2021-06-02 / 09:02:37
Вбили пацана просто так, мафіозі хренові, а мукачівські і ужгородські поліцаї знали про банду роками, закривали очі, здавали інформацію, гроші брали , це і їх вина, скільки людей побили, лишили без здоровя, гроши

Джон 2021-06-01 / 00:24:40
Артурка -мусорок..

Близкий 2021-05-31 / 20:13:01
Порядочный люд эту шкуру барыжну Пашкуляка на сизо ждёт уже….. за Русина рыгнет , мразота!!!
Мы тебе покажем где справедливость ! Замусоренный авторитет )))))))) как не родственник так мусор или сбу.

НОВИНИ: Кримінал

05:04
/ 1
В Ужгороді п'яний водій, позбавлений права керування, перевозив наркотики
04:35
/ 4
ФОТОФАКТ. Ужгородці оприлюднили фото затриманого грабіжника, що зірвав ланцюжок з шиї жінки
17:27
На Закарпатті за добу попередили три спроби нелегальної міграції
17:23
У порожнинах стелі Fiat-у на Закарпатті на кордоні знайшли 855 пачок безакцизних сигарет
10:34
В Ужгороді й Мукачеві припинили діяльність трьох підпільних ігротек
09:43
/ 1
Експосадовцю Ужгородської міськради, що допустив відчуження землі біля облмуздрамтеатру, повідомлено про підозру
00:55
У Мукачеві авто зіткнулося з підводою
17:11
За підозрою в убивстві знайомої виноградівець перебуватиме під вартою
16:49
/ 2
4 нелегалів затримали на кордоні з Угорщиною на Закарпатті
13:13
Троє підлітків, підозрюваних у зґвалтуванні неповнолітньої на Закарпатті, перебуватимуть під вартою
12:18
5 років тюрми присудили на Закарпатті індусу за переправлення нелегалів
11:27
/ 1
В Оноківцях на Ужгородщині нетверезий чоловік погрожував жінці та робітникам мачете, вдаривши одного з них
11:24
В Ужгороді розслідують ДТП, в якій сильно п'яний водій травмував велосипедиста (ОФІЦІЙНО)
10:39
У будинку мешканця Мукачівщини виявили марихуану та насадження конопель
10:13
По 10 і 14 діб арешту присудили трьом контрабандистам, затриманим із сигаретами на Закарпатті
04:25
/ 6
В Ужгороді п'яний водій за кермом "словацької" BMW збив велосипедиста
16:40
У Виноградові колишній убивця під час пиятики задушив свою співмешканку
16:31
/ 8
Судитимуть депутата Великоберезнянської ОТГ, в помешканні якого незаконно утримували іноземних мігрантів
09:42
/ 7
На Берегівщині виявили тайник із вибухівкою і протитанковими гранатами
15:00
У Виноградові водій мікроавтобуса на переході наїхав на 12-річного хлопчика на велосипеді
13:46
На Хустщині під час продажу марихуани затримали мешканця Копашнева
10:46
/ 1
На Закарпатті повідомили про підозру трьом підліткам, причетним до групового зґвалтування 14-річної дівчини
09:42
Мешканець Сваляви виніс із виробничого цеху електроінструменти на майжне 10 тис грн
15:57
На Тячівщині зупинили незаконний видобуток піщано-гравійної суміші з Тиси
15:48
/ 1
У 26-річного фігуранта злочину на Мукачівщині вилучили 1 кг марихуани та рослини конопель
» Всі новини