У Львові за підозрою у вбивстві затримали праву руку екснардепа Ланя Пашкуляка, а на Закарпатті - ще 6 осіб

У львівському аеропорту ім. Данила Галицького сьогодні, 29 травня, близько 12-ї години за підозрою у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство), затримали праву руку екснардепа Михайла Ланя Артура Пашкуляка.

У Львові за підозрою у вбивстві затримали праву руку екснардепа Ланя Пашкуляка, а на Закарпатті - ще 6 осіб

Як повідомляють джерела Закарпаття онлайн у правоохоронних органах, А.Пашкуляк прибув до Львова рейсом із турецького міста Анталія.

Затримання здійснювали київські та львівські правоохоронці.

Крім того, за місцем проживання на території Закарпатської області за підозрою в причетності до цього ж злочину затримані ряд інших осіб - Микола Смужаниця, Василь Щадей, Михайло Синцов, Віталій Першаков, Артем Бакалець, Олександр Турі.

Усі вищевказані особи за матеріалами досудового розслідування обгрунтовано підозрюються у причетності до вбивства відомого мукачівського репера Владислава Русина, який зник у вересні 2020 року на Свалявщині. Владислав Русин був одним із кількох затриманих правоохоронцями членів злочинного угруповання, що, начебто, займалося збутом на території Закарпаття метамфетаміну.

Артур Пашкуляк – представник вузького кримінального оточення колишнього народного депутата від Партії регіонів Михайла Ланя (Блюка). Саме він був тією особою, яка після сутички бійців «Правого сектора» і міліції 7 липня 2015 року (до вирішення якої міліціонери залучили бандитів М.Ланя) передала «правосекторівцям» запрошення від Блюка на «стрілку» в спортивному клубі «Антарес» на 12.00 11 липня.

Зокрема, як повідомляв член парламентської тимчасової слідчої комісії, радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко зі слів тодішнього керівника "Правого сектора" Закарпаття Олександра Сачка, "7 липня керівнику служби безпеки "Правого сектора" Артуру Керимову подзвонив помічник Ланьо Артур Пашкуляк і сказав, що його шеф хоче зустрітися з керівником бойового крила ПС і поговорити – нібито про те, що ПС заважає Ланьо та його команді. Пашкуляк ж призначив час і місце зустрічі".

Як відомо, результатом тієї зустрічі стали трагічні події в Мукачеві за участі бійців "Правого сектора" Закарпаття, криміналітету з оточення М.Ланя і міліції під керівництвом С.Шаранича.

А.Пашкуляк є кумом колишнього помічника-консультанта  М.Ланя Олега Фірцака (кримінальна кличка «Тайсон»), якого той позбавив цього статусу після того, як відкрилися обставини облаштування "Тайсоном" у селі Ключарки під виглядом пельменного цеху лабораторії з виготовлення наркотиків. «Тайсон» був також охоронцем сина М.Ланя.

Артур Пашкуляк відомий також за збройним замахом на його життя у Мукачеві.

Влад Русин

29 травня 2021р.

Теги: Пашкуляк, вбивство,

Коментарі

Петро 2021-06-10 / 21:06:46
А коли накриють наркопритон в Мукачеві по митрополита володимира 22 кв.21?

брат 2021-06-09 / 09:45:37
Едік Мадяр бігає по Ужгороду, рішає питання

До всіх 2021-06-06 / 15:40:31
Видко, шо один СБУшник перейшов дорогу другому, майде Козак якогось собі подобного посидів і той тепер обіди клеїть і строчить гавно, але суть не міняється - контора прогнила, а К треба грязною мітлою гнати, разом із начальником Управління, бо при ньому скандал на скандалі, то наркотою торгоють, то підозрюються у вбивстві, ОЗУ, а не СБУ

Жорік 2021-06-06 / 02:59:06
Нач СІЗО в м.Ужгород, Анталовський, налагодив схему розповсюдження наркотиків по СІЗО через двох членів ОЗУ Пашкуляка - Дичка і Штефаняк. Ці злочинці платять Анталовському 15 000 $ на місяць, за фактичне управління державним режимним об'єктом. З силових структур це дійство криє (за окрему долю), співробітник СБУ Закарпаття - Козак В.

До козака під ніком Ісак 2021-06-04 / 23:14:39
Побачим хто вистоіть в протистоянні шляховський - козак... делаем ставки господа)!!!
Я ставлю на шляховського!

Ісак 2021-06-04 / 14:57:25
Спеціально для обіжених поліцейських Нико 2 Шляховського і Носова
За Козака можете писати будь що
Але є справи
Це закритий білий і його банда, які кошмарили всю область і палили машини та організовували розстріли.
Це закритий заєць, русин і ряд бариг, які травили всю область наркотою (доречі банда пашкуляка)
Це едік мадяр, який травив весь Ужгород наркотою.
Це розбойніки чопея, які палили магазини по Мукачеву.
Ніхто з них не вийшов
А що зробили менти? Хвалились результатами своїх попередників?
Нє, підкидували наркоту)
Вчіться працювати по совісті
Ой забули, це Козак конкурентів Пашкуляка усував
А.С.А.В.

(/\/\) 2021-06-03 / 22:06:40


Тут не помийниця. Добирайте слів. Коментар видалено. Адмін


злий 2021-06-03 / 21:55:29
А хіба репери не всі такі, бездарні? Серед них є хтось із голосом і бодай знанням нот?

Наталії 2021-06-03 / 21:51:27
Тобто, якщоь репер поганий, то можна вбивати?

njksr 2021-06-03 / 21:18:36
чудо репер! ппц!

до пентагон 2021-06-03 / 21:17:49
ти хворий??? читати не знаєш???
"Затримання здійснювали київські та львівські правоохоронці."

рівень закарпуцьких мусорів - це таке бидло як "рятівник " русин з партії "за жопу"!

Наталія 2021-06-03 / 21:00:37
Подивилась кліп цього Русина! Простот триндець! Ви серйозно? Це не прікол? Воно ж бездарне і страшненьке!

Давиденко 2021-06-03 / 18:24:34
Пацан простый, не з гангстэров і нє з бандітов!

Джонні 2021-06-03 / 18:23:24
Утром нужно прасіпаца. Недорепер Русин, що хотів те й має. Барижив наркотою, грався в гангстера, читпв бездарний реп маскальською мовою з мукачівським акцентом. Смішний. Наразі живе в Німеччині. Звідти регулярно строчить СМС своїй дружині.

Чинадиэво 2021-06-03 / 12:24:24
Короче перечитавим уси новости на всих сайтах , такий ажиотаж шо пипец ! Але внас держава ,, возможности,,, так шо нихрина им небуде всьо куплено! Закрийють хиба якогось лошка подставного!

Пентагон 2021-06-02 / 21:51:13
Знаєте хто найбільше в даній ситуації хвилюється це СБУшник КОЗАК ВАСИЛЬ - який це все покривав, який не давав працівникам поліції закарпаття розкривати даний злочин, якому булотвідомо про вбивство русина і деталі вчинення цього злочину. А тепер сцикло Василько всіма шляхами вирішує як не отримати підозру від процесуальних прокурорів, яка вже погоджена. Відплатила тобі закарпатська земля на яку ти срав львівська потворо. А ще Бог з неба не палицею накаже шнурка Ціптака і Ковачика ( псевдо сонний). У пеклі вам і вашим дітям місце приготовано. А тепер спіть спокійно бо для всіх є ще суд Божий де ви наркодоларами не відкупитесь. А закарпатські поліцаї молодці - прихлопнули наркобордель КАЗАКА і засунули йому страпон у львівську смердючу дупу і вушка заячі на голову натягли) хто знає цю потвору уявіть його з елементами втіх в сраці і заячими вушками ( розовими)

МѢСТНЫЙ 2021-06-02 / 19:42:45
якби не вбивство Влада, це все б було "суто бандитськими справами", до яких пересiчному чоловiку нема нiякого дiла. але вбили людину не з їхнього кола. чи займався вiн збутом метамфетаміну чи нi-це таке, вiн був репер, спiвак, нiяк не бандит, не вбивця.
i от тут розумiєш, що це наслiдок багаторiчного "правлiння" "господарiв" краю. бо вбивця був правою рукою правої руки "господаря". а я лiвша...

Міша 2021-06-02 / 09:02:37
Вбили пацана просто так, мафіозі хренові, а мукачівські і ужгородські поліцаї знали про банду роками, закривали очі, здавали інформацію, гроші брали , це і їх вина, скільки людей побили, лишили без здоровя, гроши

Джон 2021-06-01 / 00:24:40
Артурка -мусорок..

Близкий 2021-05-31 / 20:13:01
Порядочный люд эту шкуру барыжну Пашкуляка на сизо ждёт уже….. за Русина рыгнет , мразота!!!
Мы тебе покажем где справедливость ! Замусоренный авторитет )))))))) как не родственник так мусор или сбу.

НОВИНИ: Кримінал

21:05
/ 2
Петиція щодо звільнення корупційної начальниці майна Ужгорода набрала потрібні голоси
18:30
Жительці Одещини на Закарпатті присудили 8, 5 тис. грн штрафу за хабар прикордоннику
17:55
/ 2
Поблизу Ужгорода водій вантажівки, що порушив обмеження теплового режиму, пропонував патрульним хабар
17:52
В Ужгороді затримали двох раніше судимих чоловіків: один викрав велосипед, інший – обікрав кафетерій
17:00
/ 2
У п'ятницю суд розглядатиме "кримінал" мера Ужгорода Б.Андріїва по "Совиному гнізді"
13:01
Судитимуть мешканця Тячівщини, що на Святвечір п'яним до смерті забив 9-річну доньку та 2-річного сина співмешканки
10:02
/ 1
Мешканець Ужгорода вивіз евакуатором чуже авто та здав його на металобрухт
09:27
Неповнолітнього закарпатця, що зґвалтував на пасовищі неповнолітню дівчину, засуджено до 10 років ув’язнення
16:39
Мешканця Берегівщини, що на іспитовому терміні повторно вчинив крадіжку з проникненням, засуджено до 4,6 років тюрми
15:52
У Мукачеві розшукали водія, який врізався у припарковане авто та поїхав геть
15:38
Судитимуть мукачівку, що намагалася пронести до суду згорток із метамфетаміном
11:04
/ 21
Ексголова села та ексрадник голови Великоберезнянської РДА здійснив наїзд на пішоходів на очах поліції
10:15
/ 5
На Закарпатті викрили організовану групу чоловіків, що вирощували коноплі та продавали марихуану
10:05
/ 1
Поблизу закарпатського Чопа виявили безпілотник, яким переправляли через кордон сигарети
09:31
На Закарпатті вітчима засуджено до понад 7 років в’язниці за доведення падчерки до самогубства
09:17
На Закарпатті виявили численні порушення правоохоронцями прав осіб при адміністративному затриманні
20:01
/ 11
Суд в Ужгороді за "сприяння" очільника поліції зняв арешт з землі на користь підсанкційного Пересоляка – правозахисник
19:34
/ 8
Через ремонт камер у СІЗО на Закарпатті зі збитками начальника виправної установи взяли під варту
18:05
/ 7
Мешканцю Ужгорода та місцевому адвокату повідомлено про підозру в "замінуванні" кафе та міськради
14:28
/ 2
У Мукачеві затримали молодика, який під час сварки вдарив опонента ногою по голові до втрати свідомості
13:17
На території приватного домогосподарства на Мукачівщині виявили плантацію з майже 1 тис рослин маку
12:03
В Іршаві в автівці водія, що порушив ПДР, знайшли марихуану та "бульбулятор"