Заступника начальника Чопсього прикордонного загону затримали п‘яним за кермом - блогер

Учора ввечері, о 22:00, в Ужгороді патрульні зупинили заступника начальника Чопсього прикордонного загону Олександра Михайлюка, який кермував Skoda Superb. Про це у своєму телеграм-каналі повідомляє блогер Віталій Глагола.

Заступника начальника Чопсього прикордонного загону затримали п‘яним за кермом - блогер

Як повідомляє В.Глагола, посилаючись на власні джерела в поліції, "у прикордонника були явні ознаки алкогольного сп‘яння - від нього сильно несло алкоголем, а поведінка була далеко некоретною". 

Від проходження огляду на стан сп‘яніння посадовець відмовився. На нього була складено протокол по статті 130 КУпАП «Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння».

23 травня 2021р.

Теги: алкоголь, спёяніння, прикордорнник, Михайлюк

Коментарі

Олександр 2023-07-13 / 18:37:19
Цей офіцер зараз служить у Харківському прикордонному загоні і весь загін знає, що ця людина не порядна і хамовито поводиться з підлеглими, віддає розпорядження а наступного дня оголошує догану за його виконання!
У підлеглих не користується повагою, всі з нього просто глузують. Не офіцер а позов прикордонної служби. Нажаль він не один такий(

Чопський 2021-05-26 / 14:46:20


Хамство. Коментар видалено. Адмін


Приговор 2021-05-25 / 02:25:11
Знайомого так зупинили, було 0,48 проміле, не в робочий час! Звільнили за 3 дні, по статі, був кращий ДСУ, був на сході! Звичайно винний, що сів за руль п’яний, но ДПС допомогло йому зламати життя! Його теж на звільнення !!

Ужгород 2021-05-24 / 10:18:26
Хто зтикався з тим офіцером той знає що нічого від порядності в ньому немає, підлеглі сміються з нього, Бог палкою не прийде бити, чопське командування позорно на посади прийшло і позорно піде...

пішохід 2021-05-24 / 09:48:06

Якщо хлопчину затримали у формі - це одне. Звільнення негайне.
Якщо без та у неробочий час - то яка різниця, де він працює? - Забрати права, штраф. Служимо далі... Можливо, десь на "виховній" зельонці...
Якщо Глагола дав фото у формі, а вояка був поза службою, то... Паскудством це попахує... Та заказухою.

….. 2021-05-24 / 07:31:03
Не може таке бути, працівники славного чопського загону не можуть собі такого дозволити. Фейк

кум 2021-05-23 / 21:05:54
добре хоч аферисти з карпатської січі не пролізли, бо є фдфоти які вірять аферам деяку з марчишаком, всьо кончені уроди

дідо 2021-05-23 / 20:48:49
сбу-шну шавку щадея замінила шавка глагола

Яяяяя 2021-05-23 / 19:05:18
Звичайно, що Глагола підтримав дерибан. Усі бачили списки проголосувавших....

Правда 2021-05-23 / 18:49:01
Іван каже правду, афери і злодіі при владі, але корита не хватає, тому як пакет в банці.

Мик 2021-05-23 / 17:57:32
Глагола, що з деребаном землі у місті? Підтримав? Чи борешся?

Небайдужий 2021-05-23 / 17:49:07
А нехай згадає як 18 річного прикордонника звільнив з посади коли той просто випив поза службою

Іван 2021-05-23 / 15:57:26
Людина у вільний від роботи час такий самий громадянин як я і ти ітд!
Попався сплатить штраф понесе відповідальність! Він що в робочий час на службовій машині?
Пан Глагола нехай про Волошина або про його партію Рідне Закарпаття пише, хто чим і звідки!
Замовний найманий пес, з дахом та кураторами! Просто чиясь маріонетка!

Мірко 2021-05-23 / 14:37:51
ніц йому не буде, день-два в пресі погудять і забудуть..вот заммера Пензеник Васілій після нетверезої їзди і бігання справити нужду «під ялинку» біля мерії на роботі і все гаразд, суд визнав його тверезим..це все наклепи Нової поліції!!!

,, достойний ,, приклад показав підлеглим. має бути звільнений. 2021-05-23 / 14:12:34
.

Ромаріо 2021-05-23 / 13:47:15
Не може такого бути. Це все провокація Путіна.

Бунді 2021-05-23 / 12:35:44
Елітні війська,достойний приклад для наслідування! Охороняв наш спокійний сон.

НОВИНИ: Кримінал

14:54
У Костилівці на Рахівщині троє грабіжників у масках і зі зброєю погрозами вбивством відібрали в 79-річної жінки $8,5 тис. і "ювелірку"
17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича