Закарпатський апеляційний суд переніс "журналістську" справу на кінець року

Закарпатський апеляційний суд переніс на кінець цього року засідання в справі щодо обвинувачення колишнього голови Хустської районної ради Юрія Іванча в ненаданні відповіді на інформаційний запит журналіста проєкту "ПравдаЄ" Станіслава Данка в жовтні 2018 року.

Закарпатський апеляційний суд переніс "журналістську" справу на кінець року

Про це представнику ІМІ в області повідомив сам медійник. 

За словами Данка, у залі суду 19 травня стало відомо, що один із суддів колегії взяв відпустку. Тож наступне засідання в справі перенесли аж на грудень.

"Звертаю увагу, що йдеться навіть не про судовий розгляд по суті, а справу, схоже, вже відверто та примітивно затягують, щоб, ймовірно, не порушувати системи, яка склалась у нашому краї, де посадовець відповідає не перед законом, а тільки перед чиновником на ранг вище", – резюмував журналіст Данко про ситуацію, що склалася. 

Нагадаємо, в апеляційному суді розглядається справа, згідно з якою Хустський районний суд у березні 2020 року повернув обвинувальний акт місцевій прокуратурі щодо обвинувачення ексголови Хустської районної ради Юрія Іванча за частиною 1 статті 171 Кримінального кодексу України – у зв’язку з виявленими неточностями. Місцева прокуратура не усунула неточності в обвинувальному акті, натомість подала апеляцію. 

Журналіст Станіслав Данко додає, що в обвинувальному акті від прокуратури дійсно є неточності, тому він не розуміє, чому правоохоронці їх не усунули, а пішли до апеляційного суду. 

У Закарпатському апеляційному суді справа щодо апеляції на повернення обвинувального акта була призначена на жовтень 2020 року, втім засідання не відбулося. Потім засідання перенесли на лютий 2021 року, воно не відбулося. Відтак засідання було призначене на 19 травня і, як тепер відомо, перенесене на останній місяць 2021 року.

Як повідомляв ІМІ, представники прокуратури у грудні 2019 року оголосили підозру тодішньому голові Хустської районної ради Юрію Іванчо за частиною 1 статті 171 Кримінального кодексу – незаконна відмова в доступі журналіста до інформації. Журналіст проєкту "ПравдаЄ" у запиті цікавився виплатами заробітної плати, премій, матеріальної допомоги та надбавок голові Хустської районної ради та його заступникам. У відповіді щодо надання інформації медійнику було відмовлено. 

У грудні 2019 року справу щодо обвинувачення почав розглядати місцевий Хустський районний суд. 

21 травня 2021р.

Теги: справа

НОВИНИ: Соціо

19:25
/ 1
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 4
18:12
Ветеран Другої світової війни з Закарпаття Іван Попович відзначив 100‑річчя Фото новина
17:42
/ 5
Колишній прокурор-"кіндерсюрприз" з Закарпаття Казак звільнився та виїхав у Швецію
17:33
У Завадці на Мукачівщині поховали воїна Валерія Легету, який більше року вважався зниклим безвісти Фото новина
16:31
На Мукачівщині вже шосту добу триває пошук 62-річної жінки Фото новина
14:05
/ 3
СБУ на Закарпатті повідомила про затримання керівника митниці, який за 5% «кешбеку» прикривав ввезення дороговартісних товарів Фото новина
13:04
На війні з рф поліг захисник із Чинадійова на Мукачівщині Іван Фонтош Фото новина
10:26
У лікарні помер захисник із села Климовиця на Хустщині Іван Котубей Фото новина
16:32
/ 2
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Миколою Головком Фото новина
14:29
На Закарпатті у перші години 2026 року народилися семеро немовлят
13:00
/ 1
Закарпатські вибухотехніки вирушили у зону бойових дій Фото новина
09:02
Пошуки 62-річної жінки на Закарпатті тривають уже четверту добу Фото новина
18:13
/ 1
Засніжений Ужгород минулого століття на поштівках і світлинах Фото новина
15:55
/ 7
Малий бізнес під ударом: Андрій Балога про запровадження ПДВ для ФОПів
12:54
/ 4
На Закарпатті підвели підсумки реформи МСЕК Фото новина
09:43
У Лавках на Мукачівщині попрощалися зі старшим сержантом Сергієм Швардаком Фото новина
18:09
Підтвердили загибель 32-річного захисника з Сільця на Берегівщині Василя Кергецького Фото новина
16:37
/ 5
На Закарпатті Степану Гізі (молодшому) та Мирославу Гавришку присвоїли почесні звання Фото новина
15:34
Під час відпустки помер Герой із Ільниці на Хустщині Юрій Матіко Фото новина
11:26
/ 3
Степан Гіга може отримати звання Героя України посмертно
18:08
На Мукачівщині розшукують жінку, яка пішла через ліс і не повернулася додому Фото новина
16:59
На Закарпатті чоловіка судитимуть за знущання над матір’ю та крадіжку авто Фото новина
15:53
У селі Лавки на Мукачівщині проведуть в останню дорогу полеглого прикордонника Сергія Швардака Фото новина
14:07
На Закарпатті прикордонники викрили 44-річного чоловіка з фальшивими документами Фото новина
20:00
/ 1
"Мадяр", "Гуцул" та правнук Ілька Липея. Жертовний чин родини Гаврішів
» Всі новини