Тематика звернень громадян була різна: від виділення матеріальної допомоги для лікування або покращення соціально-побутових умов до сприяння у виданні книг, ремонті установ соціальної сфери, доріг та приватних будинків. Однак найбільш хвилюючими під час прийомів, за словами Василя Петьовки, залишаються земельні питання. Адже переважна частина людей, які записуються на зустріч з нардепом, просять його сприяння саме стосовно узаконення своїх прав на землю або ж вирішення земельних спорів. На переконання Василя Петьовки, - для Закарпатського регіону такий відсоток земельних звернень є характерним. Насамперед тому, що наша область в Україні є найменшою за кількістю орних земель на одну особу. Тому до проблеми розгляду та вирішення земельних питань народний депутат радить представникам районних, сільських та міських рад відноситися з особливою увагою.
Діалог народного депутата України з громадянами розпочав житель села Великі Лучки, член міськрайонного товариства політв’язнів та репресованих, письменник Федір Рубіш. Він просив фінансової допомоги для видання своєї чергової книги, у якій йтиметься про сталінський геноцид по- відношенню до закарпатців. Федір Рубіш висловив вдячність нардепу за постійне сприяння у вирішенні нагальних питань рідного краю та шанобливе становлення і підтримку громадян літнього віку. На знак поваги він презентував Василю Петьовці три свої книги.
Доволі складним був зміст питання у п. Русняк із села Нове Давидково. Йшлося про зміну виду пенсії. Вона вважає, що на сьогодні, її права щодо розміру призначеної пенсії порушені. Пропрацювавши одинадцять років на посаді сільського голови вона мала б отримувати пенсію не на загальних підставах, а відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування». Однак, чинна редакція законодавства цього не дозволяє зробити, адже п.Русняк вийшла на пенсію, ще до того, як він був прийнятий, а як відомо закон зворотної сили не має, тому призначити їй пенсію, як посадовій особі місцевого самоврядування, неможливо.
Настоятель Святовасилівської церкви, що в селі Червеньово звернувся по-допомогу для ремонту храму. Унаслідок нещодавньої негоди було частково пошкоджено дах будівлі, а це може призвести до руйнації внутрішньої частини церкві. Ремонт, за словами священика коштуватиме орієнтовно 30 тисяч гривень, а це місцевій громаді не під силу.
Громадянка з Мукачева просила вирішити питання з оплатою навчання сина –інваліда. Після переводу на інший факультет в Мукачівському технологічному інституті він втратив можливість навчатися безкоштовно. Також вона торкнулася проблеми облаштування пандусом будівлі навчального закладу.
Зволікати з вирішенням звернень громадян народний депутат України Василь Петьовка не став. Переважна частина проблем мешканців Мукачівщини була задоволена одразу в день прийому. Більш ніж тридцять громадян отримали матеріальну допомогу для лікування, оплати навчання, ремонту будинків. З окремих питань нардепом підготовані запити та заяви до відповідних служб та установ, у чиїй компетенції знаходиться вирішення тієї чи іншої проблеми.
Загалом, Мукачівщина стала п’ятим районом, де провів черговий особистий прийом громадян народний депутат України Василь Петьовка. До цього він зустрічався з мешканцями міста Мукачева, Тячівського, Хустського та Міжгірського районів. У кожному з них народний депутат вручив багатодітним та малозабезпеченим родинам подарунки – газові плити та телевізори.
Варто наголосити, що за сприяння наших земляків – Глави Секретаріату Президента України Віктора Балоги, народних депутатів Верховної Ради України Василя Петьовки та Ігоря Кріля на Закарпатті постійно проводяться благодійні акції та заходи. Напередодні Великодніх свят багатодітні та малозабезпечені родини отримають пасхальні подарунки. За фінансової підтримки Віктора Балоги, Василя Петьовки та Ігоря Кріля кожного другого тижня місяця для паломників Закарпаття організовуються поїздки до Києво-Печерської лаври та екскурсії по церквах міста Києва.