На Закарпатті підписали тристоронній Меморандум про взаємодію органів влади області (ФОТО)

Сьогодні голова Закарпатської обласної державної адміністрації Анатолій Полосков, в. о. голови обласної ради Андрій Шекета та голова обласного відділення асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» Іван Дрогобецький у присутності голів ТГ підписали Меморандум про взаємодію.

На Закарпатті підписали тристоронній Меморандум про взаємодію органів влади області (ФОТО)

Уперше в Закарпатській області на офіційному рівні на правах партнерства представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування уклали договір про співпрацю.

Анатолій Полосков, голова Закарпатської ОДА, зазначив, що ця угода сприятиме налагодженню якісної комунікації влади усіх рівнів, розвитку Закарпаття, успішній реалізації реформи децентралізації та впровадженню ефективної регіональної й державної політики в області та Україні загалом.

У результаті підписання Меморандуму сторони домовилися про:

-    сприяння децентралізації та формуванню ефективного місцевого самоврядування в громадах;

-    підтримку процесів розвитку територіальних громад у всіх сферах і забезпечення прав та інтересів громад, органів місцевого самоврядування, мешканців ТГ;

-    організацію поширення кращих практик та обміну успішним досвідом з питань діяльності територіальних громад та їхнього розвитку; 

-    запровадження сучасних форм урядування в громадах (стратегічне планування розвитку, надання адміністративних послуг, впровадження е-врядування та ін.);

-    сприяння імплементації норм і принципів Європейської хартії місцевого самоврядування, міжнародного співробітництва органів місцевого самоврядування та місцевих адміністрацій.

Закарпаття стало 6 регіоном в Україні, де представники влади підписали Меморандум про взаємодію. Захід відбувся в рамках «Регіонального тижня» громад Закарпатської області.

18 травня 2021р.

Теги: меморандум, співпраця

Коментарі

юрист 18.05.2021 / 14:33:52
Бл@дь ...!!! А я думав це в Конституцыъ прописано !

НОВИНИ: Соціо

18:58
Помер військовий із села Тросник на Берегівщині Андрій Мокар Фото новина
16:12
/ 1
З російського полону повернулися троє закарпатських захисників Фото новина
13:40
На війні з рф поліг захисник із села Підплеша на Тячівщині Іван Микулянець Фото новина
11:31
У Неліпинській громаді проведуть вакцинацію домашніх тварин від сказу
19:36
В Ужгороді відбулася серія тренінгів із природничої педагогіки для тих, хто працює з дітьми Фото новина
16:42
У ПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке» митники вилучили сумки, прикраси і взуття люксових брендів Фото новина
16:18
На Рахівщині медики пішки долали схил, щоб врятувати 74-річного чоловіка Фото новина
15:07
Складні операції для поранених військових провели закарпатські та американські хірурги Фото новина
14:10
На Закарпатті прихистили родину з прифронтової території, яка втратила дім через обстріл Фото новина
12:03
Туристичні родзинки Мукачівщини презентували промотуром Фото новина
10:02
Визнано загиблим солдата Василя Котобея з Виноградова Фото новина
09:04
На Закарпатті захворюваність на грип та ГРВІ перевищує епідпоріг
18:09
/ 1
На Тячівщині судитимуть директорку дитсадка та підрядників за розкрадання бюджетних коштів Фото новина
17:21
/ 1
На Закарпатті затримали чотирьох чоловіків, які намагалися незаконно перетнути кордон Фото новина
11:52
У Мукачеві відкрили виставку «Парфуми Європи» Фото новина
10:40
Військових та ветеранів запрошують у безкоштовні мандрівки Карпатами
10:13
В Ужгороді упродовж лютого народилося 170 дітей
08:58
На Закарпатті підвищили ціни на бензин та дизель
19:38
/ 1
Підтвердили загибель військового Олександра Ластівки, який три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
17:43
Чопські прикордонники викрили спробу незаконного перетину кордону Фото новина
11:58
На Закарпатті оцифрують 15 старовинних дерев’яних церков XV–XIX століть Фото новина
11:32
Чорногора Фото новина
11:28
Чорна гора Фото новина
11:24
Черемша на Вододільному хребті Фото новина
11:21
/ 1
Чайна плантація Фото новина
» Всі новини