На Закарпатті затримали податківців, що вимагали 250 тис грн хабаря за звільнення від сплати 1 млн грн податку (ФОТО)

Державне бюро розслідувань затримало двох працівників Головного управління Державної податкової служби України в Закарпатській області, які, діючи за попередньою змовою, вимагали у підприємця неправомірну вигоду за звільнення від сплати значної суми податків.

На Закарпатті затримали податківців, що вимагали 250 тис грн хабаря за звільнення від сплати 1 млн грн податку (ФОТО)

Начальник відділу та головний державний ревізор-інспектор Головного управління Державної податкової служби України в Закарпатській області вимагали 250 тис. грн від суб’єкта господарської діяльності за звільнення від сплати 980 тис. гривень податку, а також супутніх штрафних санкцій.

12 травня 2021 року, під час одержання частини неправомірної вигоди у сумі 180 тис. гривень, податківців затримано в порядку реалізації ст. 208 КПК України.

Наразі вирішується питання про повідомлення затриманим про підозру у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди, вчиненому за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України), а також щодо обрання відносно них запобіжних заходів.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Офіс Генерального прокурора. Оперативний супровід — Головне оперативне управління Державного бюро розслідувань.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, у ході спецоперації сьогодні затримали податківця головного управління ДПС Закарпаття Михайла Лабика (батько прокурора Михайла Лабика) та його помічника.

12 травня 2021р.

Теги: затримання, хабар, податківці, податок

Коментарі

ВВБ 2021-05-14 / 01:56:53
Матьола рулить всім тепер і за всі роки у Тячеві рулив, всі СПД платять і носять у Ужгород і зараз йому особисто і крім того сам їздить у Тячово і збереє гроші і немалі і не менші за Лабика.55

ЛЯХ 2021-05-13 / 23:09:55
Ніколи і ніхто незмінить корупцію у падатуовій, як і на митниці доки керує Матьола і його команда.6717

Успіх 2021-05-13 / 22:45:12
Це курс корупціє Матьоли і Петьовки у реформі!.

Уксус 2021-05-13 / 22:28:55
Матьола керує мінералкою у області?

Кому 2021-05-13 / 22:26:33
Кожний і кожна служить Матьолови у ПОДАТКОВІЙ. Кожний і кожний носить йому особисто і дає взятки і його поплічникам роками.

12345 2021-05-13 / 22:19:34
Матьола рулить і керує всім у Закарпатській області. якщо треба то факти кажуть самі за себе. Лише за останні місяці подивіться, що творять у податківці????????

ВВБ 2021-05-13 / 20:47:01
Недодахував відділ дбр обласної прокуратури податківців - а ті щиро вірячи в свою недоторканність в силу корупційних звязків з озвученим відділом прокуратури пішли на гоп-стоп без посередників!!! Браво дбр!!!!! Тепер вам треба ще прочистити відділ який процесуалить ваші справи бо з ними ви максимум лісника на 1000 грн зловите, все інше продано.....

ЛЯХ 2021-05-13 / 17:51:48
Цим всім керує Матьола Ілля і Орос Ігор у Закарпатській області, відшкодування ПДВ 20-30% від повернення на рахунок СПД, перевірки фірми і всіх СПД ставки не менше 10-20 тис.дол.США.

Іван 2021-05-13 / 16:31:36
Уроди ці податківці, їх мож через одного саджати і не помилишся, всі в корупції, особенно начальство,яке кришують депутати, коли вже в Алмі будуть давати законні чеки ?

Фірма 2021-05-13 / 15:51:25
Сама нагла служба у я Закарпатській області .

Люди 2021-05-13 / 15:48:07
Корупцію і взятки ніхто не призупинить доки буде керівництво таке у області в податковій, яке є на цей час.

Коля 2021-05-13 / 09:39:51
ДБР показник, судам і прокуратурі-бабло, Лабику менінгіт і вльот на бабло, але через рік буде знову на посаді рубати бабло

Фірма 2021-05-13 / 07:56:12
Такі хабарі без керівника Матьоли справи не рішаються.

Еган 2021-05-13 / 07:38:29
Через певний час,все вернуть,на посаді поновляться і ще держава виплатить всю зарплату,моральну шкоду і т.д.,бо доведуть, що незаконно засудили(це,звичайно,якщо діло дійде до суда).десь ми вже чули і проходили.

Сурні 2021-05-12 / 23:32:47
А коли Лавришина Василя, Синю Дмитра, Феєра Івана заберуть кожний день ходять і збирають гроші, для кого і за що не понятно. Звідки в них дорогі машини , за які зарплати пют у Тячюських барах.

Калман 2021-05-12 / 23:27:02
Лабик Михайло-начальник відділу по боротьбі з відмиванням доходів отриманих злочинним шляхом.

НОВИНИ: Кримінал

01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 1
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 12
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони