На Закарпатті "водолазу", затриманому на відмілині Тиси, присудили 10 діб арешту (ФОТО)

20-річного громадянина України затримали вчора прикордонники Мукачівського загону на кордоні з Румунією.

На Закарпатті "водолазу", затриманому на відмілині Тиси, присудили 10 діб арешту (ФОТО)

Молодик, який рухався в бік держрубежу, був одягнений у гідрокостюм. Його під час патрулювання берегової відмілини річки Тиса, якою проходить українсько-румунський кордон, побачив прикордонний наряд відділу «Ділове». Помітивши прикордонників, чоловік різко змінив напрямок руху та спробував утекти. З метою припинення правопорушення прикордонники здійснили попереджувальні постріли, після чого зловмисника затримали. Документів, що посвідчують особу чоловік з собою не мав. Прикордонникам зізнався, що є громадянином України та мав намір незаконно потрапити на територію Румунії.

Для з’ясування усіх обставин правопорушення та складання адміністративно-процесуальних документів за ч.1 ст.204 та 185-10 КУпАП, затриману особу доставлено до прикордонного підрозділу.

Справу було скеровано до Рахівського районного суду. Сьогодні правопорушнику призначили адміністративне стягнення у вигляді арешту терміном на 10 діб, повідомили Закарпаття онлайн у пресслужбі Мукачівського прикордонного загону.

11 травня 2021р.

Теги: арешт, водолаз

Коментарі

До верхнього 11.05.2021 / 17:52:12


Хамство. Коментар видалено. Адмін


Паа 11.05.2021 / 16:59:29
А чого лице прикордонника видно а лице порушника ні,мало березовського

НОВИНИ: Кримінал

16:06
На Закарпатті судитимуть підприємця за продаж авто, ввезених як гуманітарна допомога Фото новина
13:44
На Мукачівщині затримали 22-річного чоловіка за збут наркотиків Фото новина
13:25
У Рахові затримали чоловіка за фейкове замінування банку Фото новина
10:03
/ 2
26-річну жінку підозрюють у вбивстві військового в Ужгороді на замовлення з рф Фото новина
18:01
Ексдиректора аеропорту Ужгород судитимуть за службову недбалість Фото новина
16:27
/ 9
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика судитимуть за приховування активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
13:25
/ 1
У Мукачеві чоловіка засудили до 9 років за смертельне побиття колишньої дружини Фото новина
10:15
/ 1
Російські спецслужби могли вплинути на підлітка, який стріляв у школі на Ужгородщині Фото новина
09:57
На Закарпатті затримали організатора каналу незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
18:28
/ 10
Під час обшуків у посадовця ВЛК на Закарпатті вилучили понад 11 млн грн Фото новина
10:29
/ 1
На Закарпатті викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
17:08
/ 14
У Берегові ДБР проводить обшуки у керівника ВЛК якого підозрюють у продажі висновків комісії Фото новина
17:50
Суд обрав запобіжний захід підлітку, який відкрив стрілянину в школі на Закарпатті Фото новина
11:00
На Закарпатті підлітку повідомили про підозру за стрілянину у школі Фото новина
15:19
/ 2
На кордоні затримали громадянку Словаччини, яка вивозила українок у сексуальне рабство Фото новина
00:36
/ 1
Cтрілянину підлітка з пістолета в ліцеї Чопа розслідують як терористичний акт Фото новина
18:29
На Закарпатті судитимуть 15-річного водія, який спричинив смертельну ДТП Фото новина
15:44
/ 3
Жителю Берегова, який викрав жінку з дитиною і стріляв у поліцейських, загрожує довічне ув’язнення Фото новина
17:51
/ 1
Водій, який спричинив смертельну ДТП на Закарпатті, отримав 5 років тюрми
16:31
На Закарпатті повідомили про підозру чоловіку, який викрав жінку з дитиною та відкрив вогонь по поліцейських
13:09
В Ужгороді чоловіка засудили до 13 років за жорстоке вбивство Фото новина
17:04
/ 2
Поліція оприлюднила деталі резонансного викрадення жінки з 3-річною дитиною на Закарпатті Фото новина
15:23
На Берегівщині затримали чоловіка, який викрав жінку з дитиною і відкрив вогонь по поліції Фото новина
11:08
/ 1
На Закарпатті та Прикарпатті викрили підпільний тютюновий бізнес Фото новина
15:12
/ 1
В Ужгороді на Великдень патрульні блокували авто в орієнтуванні з п'яною водійкою за кермом
» Всі новини