У закарпатських готелях вільних місць немає. На найближчі великодньо-травневі канікули заброньовано уже всі номери. Найбільший ажіотаж в Ужгороді та Мукачевому. Тут туристи заселять навіть недобудовані готелі. Незамовленими поки що залишилися найдорожчі номери. Знайти місця для поселення ще можна на гірськолижних базах.
Діана Рибаченко, менеджер готелю: `Туристичні фірми починають бронювати місця вже з початку нового року для своїх груп, для заїздів. Тому люди, які бронюють самі, індивідуально, на жаль, тільки зараз почали бронювати номери, посилати заявки. Але, на жаль, все заповнено`.
Проживання у закарпатських готелях за останній місяць подорожчало майже на 15 відсотків. У середньому доба обійдеться одній людині у 250 гривень. Найдешевше – 25 гривень за ніч - платять за номер на чотирьох, без вигод та сніданку. Найдорожче – 2,5 тисячі гривень – за номер-люкс.
Спеціалісти переконують: готельного ажіотажу не було б, якби пропозиції перевищували попит. Торік в області запрацювало 60 нових туристичних об`єктів. Стільки ж відкриють незабаром. Але попит задоволено лише на чверть.
Федір Шандор, керівник Закарпатського інформаційно-туристичного центру: `По-правилах, треба мати 1% койкомісць усіх готелів, усіх садиб від кількості населення у даному регіоні. На Закарпатті на 1 мільйон 260 тисяч на сьогоднішній день мало би бути 126 тисяч місць. Є всього приблизно 25-30 тисяч койкомісць із зеленими садибами, готелями, міні-готелями і так далі`.
Хоча Закарпаттю ще рано вихвалятися сервісом та інфраструктурою, воно приваблює багатонаціональним колоритом, гостинністю та весняною красою. Готельний бум тут мине лише після травневих свят.