В Ужгороді працівника СБУ затримали на збуті метамфетаміну (ВІДЕО)

У четвер, 6 травня, слідчими територіального управління ДБР, розташованого у Львові, разом із військовими прокурорами та співробітниками внутрішньої безпеки СБУ в межах кримінального провадження було задокументовано факт збуту співробітником УСБУ в Закарпатській області психотропної речовини – метамфетаміну.

В Ужгороді працівника СБУ затримали на збуті метамфетаміну (ВІДЕО)

Про це в своєму телеграм-каналі повідомив блогер Віталій Глагола.

"Наразі СБУшнику готують підозру та обиратимуть запобіжний захід у суді.
Тривають слідчі дії та обшуки за місцями проживання співучасників злочину", - написав В.Глагола.

Як інформують місцеві ЗМІ, затримання відбулося близько 18-ї години перед будівлею Закарпатської ОДА.

На місці події "випадково" опинився і псевдоактивіст Олександр Пересоляк, котрий опублікував відео затримання.

07 травня 2021р.

Теги: наркотик, метамфетамін, затримання, Ужгород

Коментарі

Карлик 2021-05-08 / 13:53:42
Іванка просто не в долі!

до Іванки МВС 2021-05-08 / 07:58:34
вся наркота в городі під мусорами. )))

Іванка МВС 2021-05-07 / 21:59:27
Це все вистава спланована.! Надіюсь що внашій структурі такого нема!

Пох 2021-05-07 / 21:46:11
Конкурент.. Тепер київські сбушніки будуть продавати цю отраву. Всі в темі... Нашли козла..!

Дорн 2021-05-07 / 19:20:47
Який конченый Глагола ,вiн реально спiстукач СБУ,народ будьте пильними !Чорт поруч!

До "До Васі" 2021-05-07 / 16:19:26
Ви хочете сказати, що наша держава кришує наркотрафік!?

До нижніх 2021-05-07 / 16:08:50
Кажете: не подобається - виізжайте або міняйте владу. Ось за 30 років і виіхало вже 10 млн, а ще 10 млн - вимерло в процесі перманентноі зміни влади. Але для Украіни почався після 2014 року поганий прецедент: люди почали емігрувати з Украіни разом з територією. І скоріш за все - наступна хвиля еміграціі населення буде також супроводжуватися “виіздом” з Украіни окремих територіальних одиниць.

Карлик 2021-05-07 / 15:41:06
забанили сепара, то є добре!

До Ромаріо до Юрія 2021-05-07 / 14:25:21


Не подобається країна - виїжджайте. Не подобається влада - змінюйте. Коментар видалено. Коментуйте по суті публікації. Адмін


Читач 2021-05-07 / 13:15:49
Пересоляк представився журналістом. Він справді "журналіст"? Такого не знаємо.

Ромаріо до Юрія 2021-05-07 / 13:11:25


Не подобається країна - виїжджайте. Не подобається влада - змінюйте. Коментар видалено. Коментуйте по суті публікації. Адмін


до...Кантори 2021-05-07 / 10:39:21
Канторо!Вичисліть того Ромаріо-ПОРА вже..бо Доста в Нас ТАКИХ "РОМАРІОв",а тому ТАК і ЖИВЕМО з Сепарами(цей Ромаріо-натур.Сам по собі ГУКАН і навіть"по русскі говорити НЕМОЖЕ,а шось реве "Думаю він БезГрамотнй Рагу.ь і Навіть УКРАЇНСЬКОЇ МОви Не ДУЖЕ ЗНАЄ..Такі Вони-ці Рагулі-Павловаи і др.-ЗаПроданці України. Слухайте РОМАРІО-ЗАПХАЙТЕ СВОГО "РУсского"ВВП-В ГУЗ.ЦЮ СобІ!Тут БУДЕ Україна-і вСЕ!Вистоїм і проти Сепарів-Ясно?Слава Україні іНАШИМ Воїнам!

До Васі 2021-05-07 / 10:01:43
Правоохоронні органи є невід'ємною частиною держави Україна.

Вася 2021-05-07 / 09:07:50
На жаль, правоохоронні органи кришують наркотрафік в Україні.

Няньо 2021-05-07 / 09:00:01
Як я уже казав, що вилучену наркоту треба утилізувати шляхом насильного поїдання наркодилерами, бо інакше до них недійде що це небезпечно.

Юрій 2021-05-07 / 08:29:53
ЧмоРомаріо, ким би ти не був, бот чи жива істота: засунь собі портрет ВВП в гузицю і молись на "каміння з неба", так як манкурти роблять зараз в Криму.

Ромаріо 2021-05-07 / 07:52:27


Перебор. В бан. Адмін


777 2021-05-07 / 07:25:04
Для сбу це позор. Така серйозна структура, а там такий бардак.

ВВБ 2021-05-07 / 06:56:52
Оце так - навіть в самі складні 90-ті сбу не барижили наркотою...шо тут скажеш - пробили дно!!!! Слава козаку і рудицькому, полонив іх мукачівський метамфетамін

НОВИНИ: Кримінал

18:30
Жительці Одещини на Закарпатті присудили 8, 5 тис. грн штрафу за хабар прикордоннику
17:55
/ 1
Поблизу Ужгорода водій вантажівки, що порушив обмеження теплового режиму, пропонував патрульним хабар
17:52
В Ужгороді затримали двох раніше судимих чоловіків: один викрав велосипед, інший – обікрав кафетерій
17:00
/ 2
У п'ятницю суд розглядатиме "кримінал" мера Ужгорода Б.Андріїва по "Совиному гнізді"
13:01
Судитимуть мешканця Тячівщини, що на Святвечір п'яним до смерті забив 9-річну доньку та 2-річного сина співмешканки
10:02
/ 1
Мешканець Ужгорода вивіз евакуатором чуже авто та здав його на металобрухт
09:27
Неповнолітнього закарпатця, що зґвалтував на пасовищі неповнолітню дівчину, засуджено до 10 років ув’язнення
16:39
Мешканця Берегівщини, що на іспитовому терміні повторно вчинив крадіжку з проникненням, засуджено до 4,6 років тюрми
15:52
У Мукачеві розшукали водія, який врізався у припарковане авто та поїхав геть
15:38
Судитимуть мукачівку, що намагалася пронести до суду згорток із метамфетаміном
11:04
/ 21
Ексголова села та ексрадник голови Великоберезнянської РДА здійснив наїзд на пішоходів на очах поліції
10:15
/ 5
На Закарпатті викрили організовану групу чоловіків, що вирощували коноплі та продавали марихуану
10:05
/ 1
Поблизу закарпатського Чопа виявили безпілотник, яким переправляли через кордон сигарети
09:31
На Закарпатті вітчима засуджено до понад 7 років в’язниці за доведення падчерки до самогубства
09:17
На Закарпатті виявили численні порушення правоохоронцями прав осіб при адміністративному затриманні
20:01
/ 11
Суд в Ужгороді за "сприяння" очільника поліції зняв арешт з землі на користь підсанкційного Пересоляка – правозахисник
19:34
/ 8
Через ремонт камер у СІЗО на Закарпатті зі збитками начальника виправної установи взяли під варту
18:05
/ 7
Мешканцю Ужгорода та місцевому адвокату повідомлено про підозру в "замінуванні" кафе та міськради
14:28
/ 2
У Мукачеві затримали молодика, який під час сварки вдарив опонента ногою по голові до втрати свідомості
13:17
На території приватного домогосподарства на Мукачівщині виявили плантацію з майже 1 тис рослин маку
12:03
В Іршаві в автівці водія, що порушив ПДР, знайшли марихуану та "бульбулятор"
11:25
За фактом ДТП на Берегівщині, в якій травмувались четверо осіб, включно із малолітньою дитиною, розпочато кримінальне провадження