Закарпатський Держгірпромнагляд за "круглим столом" розповів про соціальне партнерство у забезпеченні прав працівників лісозаготівельної та деревообробної галузей

У рамках Тижня охорони праці, що триває з 21 по 28 квітня, у філії №8 ТзОв “Ено-Меблі ЛТД” зустрілися представники Іршавських районних держадміністрації та ради, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків та професійних захворювань в Закарпатській області, Територіального управління Держгірпромнагляду по Закарпатській області, районної санепідемстанції та керівники лісогосподарських, лісомисливських, лісозаготівельних і деревообробних підприємств різних форм власності.

Закарпатський Держгірпромнагляд за "круглим столом" розповів про  соціальне партнерство у забезпеченні прав працівників лісозаготівельної та деревообробної галузей

За “круглим столом” йшлося про  соціальне партнерство у забезпеченні конституційних прав працівників лісозаготівельної та деревообробної галузей на безпечні умови праці та заходи з його зміцнення. У програмі зустрічі: ознайомча екскурсія філією №8 ТзОВ “Ено-Меблі ЛТД”; інформації про стан соціального партнерства між роботодавцями - страхувальниками та страховим відділенням виконавчої дирекції Фонду в Іршавському районі з організації  виконання вимог Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності”; про діяльність у 2007-ому році районної ради  безпечної життєдіяльності ; про стан  організації і проведення медичних оглядів, дотримання протягом минулого року гарантій прав на охорону праці, вимог Правил охорони праці. 
Запропоновані увазі учасників “круглого столу” інформації були обговорені з вболіванням за справу та непідробною зацікавленістю. Підсумок дискусії – рекомендації “круглого столу” роботодавцям (  з організації роботи служб охорони праці,  розробки та затвердження переліку робіт з підвищеною небезпекою, організації  для їх виконання спеціального навчання та перевірки знань працівників, проведення в трудових колективах аналізу ходу виконання рішень ради безпечної життєдіяльності населення) та районній раді безпечної життєдіяльності населення ( створити на базі дирекції районного відділення Фонду соціального страхування  центр для надання роботодавцям, керівникам служб охорони праці трудових колективі консультацій з питань створення умов для реалізації конституційного права працівників на охорону їх життя і здоров’я).
Довідка
Протягом 2001-2008 років  у лісозаготівельній та деревообробній галузях промисловості Іршавщини сталося 45 випадків травмування на робочому місці та професійних захворювань. З них 3 – зі смертельними наслідками. Найбільше випадків виробничого травматизму – по п’ять – зареєстровано на ТзОВ “Ено - Меблі ЛТД” та у його Філії №5. Найбільша кількість травмованих (11)  - на лісопильних та стругальних виробництвах.

Територіальне управління Держгірпромнагляду по Закарпатській області
21 квітня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

12:54
/ 1
Закарпатці віком від 40 років зможуть отримати 2000 грн на профілактичне обстеження
09:06
На трасі Н-13 на Ужгородщині встановили камери автоматичної фіксації порушень ПДР Фото новина
15:52
У селі Волосянка відкрили Центр безпеки громадян Фото новина
12:20
Триває робота над ековиставою "Чарівний світ Карпат: Уроки Діда-Всесвіда" Фото новина
11:39
У селі Данилівка на Берегівщині попрощалися з полеглим прикордонником Мирославом Матьовкою Фото новина
09:53
На Закарпатті патрульні виявили водія у стані сп’яніння Фото новина
09:03
Свій столітній ювілей 18 грудня відзначила Олена Бонка з Руського Поля Фото новина
18:03
Закарпатська обласна рада затвердила бюджет області на 2026 рік Фото новина
17:02
В Ужгороді відслужать заупокійну Літургію за Народним артистом України Степаном Гігою
13:46
Поліцейського із Закарпаття нагородили орденом «За мужність» Фото новина
12:47
/ 1
Поліцейські Ужгорода встановили підлітків, які розважалися на даху багатоповерхівки
11:42
На Петросі підготували тимчасовий прихисток для безпечного перебування туристів Фото новина
10:07
/ 1
Двоє перевізників на Закарпатті оштрафовані на 17 000 грн Фото новина
09:12
У Берегові попрощалися з полеглим Героєм Бабелла Бейлом Фото новина
20:40
/ 3
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 2
18:21
Помер військовослужбовець з Косівської Поляни на Рахівщині Тимур Колачук Фото новина
16:49
/ 10
Єпископ Мукачівської греко‑католицької єпархії зустрівся з Папою Римським у Ватикані Фото новина
15:52
Вже завтра у Мукачеві відкриють магазин європейського бренду JYSK Фото новина
12:50
На Берегівщині підтвердили загибель Миколи Кіяна, який рік вважався зниклим безвісти Фото новина
11:04
/ 1
На Закарпатті зафіксували критичні порушення прав дитини Фото новина
10:07
У Мукачеві нетверезий водій вилетів у кювет Фото новина
09:02
/ 2
В Ужгороді запустили новий автобусний маршрут
16:58
У Мукачеві цього тижня відкривається Retail Park з розіграшем iPhone 17
10:08
У Мукачеві патрульні затримали водія у стані сильного алкогольного сп’яніння Фото новина
23:31
/ 1
Закарпаття у нотатках Дмитра Донцова за 1918-1919 роки
» Всі новини